Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се продава | Возила | Автомобили | Кавадарци

Alfa Romeo , 23
Audi , 101
BMW , 54
Chevrolet , 10
Citroën , 36
Daewoo , 12
Fiat , 75
Ford , 123
Honda , 3
Hyundai , 23
Jeep , 4
Kia , 6
Lada , 14
Lancia , 5
Land Rover , 15
Lexus , 1
Mazda , 18
MINI , 2
Nissan , 15
Opel , 101
Peugeot , 39
Proton , 1
Renault , 57
Rover , 3
Seat , 36
Škoda , 11
Smart , 5
Ssangyong , 1
Subaru , 3
Suzuki , 6
Toyota , 17
Volvo , 13
Wartburg , 2
Yugo , 13
Zastava , 10

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор , по категорија Автомобили , или по локација Кавадарци , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Автомобили | Кавадарци или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 22:09
Линк
,

Mazda 2 full oprema reg cela godina

3 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999

Денес 22:33 ,

Peugeot CC

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 22:09
Линк
,

Mazda 2 full oprema reg cela godina

3 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 19:18 ,

Lancia Ypsilon 1.2Multiair prv sopstvenik

5 600 ЕУР

Година: 2013
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 14:23 ,

Alfa Romeo 1.9 JTD M

2 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 10:12 ,

Opel Astra H 1.7 CDTI *2004* *59KW*

3 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 09:19 ,

Volvo s60 D5

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 22:19 ,

Fiat Punto 1.2 8v 2000

1 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 20:36 ,

Chevrolet Spark 2007

1 950 ЕУР

Година: 2007
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 19:31 ,

Ford Focus

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:12 ,

VW Golf 5 klimatronik 1.9 tdi Extra

4 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 14:11 ,

VW PASSAT 2.0 TDI

13 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 13:11 ,

Peugeot 407 2.0 HDI

4 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:35 ,

Mercedes-Benz w204 C63 AMG

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 11:34 ,

Proton -98

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 11:13 ,

Mercedes-Benz C 220 d Coupe AMG line

Година: 2016
Километража: 95 000 - 99 999
02 мар. 23:58 ,

VOLVO XC 60 D4

22 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
02 мар. 21:48 Претпријатие ,

Seat Altea 2.0TDI DSG -05 Germanska Navigacija

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
02 мар. 20:51 ,

Se prodava

1 ЕУР

Година: 2012
Километража: 75 000 - 79 999
02 мар. 20:45 ,

Audi A3 2.0 TDI 140ks

4 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
02 мар. 19:47 ,

Skoda Superb Kupena vo MK

7 590 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
02 мар. 17:44 Претпријатие ,

Mercedes-Benz C 220 CDI Uvoz od Holandija

6 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
02 мар. 17:32 ,

Ford Focus 1.8TDDI 2001

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
02 мар. 17:24 Претпријатие ,

BMW X3 2.0 D Uvoz od Holandija

8 450 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
02 мар. 17:12 ,

VW Eos kabriolet

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
02 мар. 16:16 ,

Volvo XC 90 2.4 awd

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
02 мар. 09:42 ,

VOLVO V40 D3

14 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2017
Километража: 90 000 - 94 999
28 фев. 19:10 ,

Mercedes-Benz C220 D

1 ЕУР

Година: 2014
Километража: 95 000 - 99 999
28 фев. 17:29 ,

Prodavam Golf 3 1.9 TDI 90ks

1 800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 65 000 - 69 999
28 фев. 15:45 ,

BMW 530d F10 -2011

17 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
28 фев. 09:37 ,

Mercedes A 180 Ekstra sostojba

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
27 фев. 16:51 Претпријатие ,

Audi A6 2.0 TDI Full Oprema

8 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
27 фев. 12:00 ,

Hyundai ix35 2.0crdi 4x4,panorama,neuvezuvan kupen od mk

11 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
23 фев. 21:11 ,

se prodava renault 18

450 ЕУР

Година: 1983
Километража: 150 000 - 159 999
17 фев. 15:16 ,

RANGE ROVER EVOQUE 2.0 150KS -17

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
16 фев. 21:20 ,

Ford fiesta 2006 g 1.4tdci

2 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 95 000 - 99 999
14 фев. 15:45 ,

Vw Polo 1.2tdi blumotion 75ks.2011g. Ekstra!!!

5 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
12 фев. 08:45 ,

Fiat Punto Grande Novo -18

8 200 ЕУР

Година: 2018
Километража: 0 - 4 999
09 фев. 21:57 ,

VW Scirocco 1.4 TSI

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
07 фев. 11:22 ,

AUDI A3 2.0 FACELIFT

7 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
06 фев. 20:13 ,

CITROEN C4 PICASSO 1.6 HDI 110 KS 2008 GODINA

4 550 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
05 фев. 11:27 ,

Chevrolet Cruze

5 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
04 фев. 11:39 ,

Renault Scenic -96

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
03 фев. 08:46 ,

VW Golf 6 2.0

8 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
30 јан. 14:31 ,

Se prodava

111 ЕУР

Година: 2005
Километража: 50 000 - 54 999
27 јан. 12:04 ,

VW TOUAREG 3.0 TDI V6 224KS

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
26 јан. 21:57 ,

se prodava

1 100 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
26 јан. 12:58 ,

MERCEDES-BENZ S320 4MATIC PRV GAZDA

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
24 јан. 19:09 ,

Golf 2 1.6

1 000 ЕУР

Година: 1987
Километража: 200 000 - 249 999
24 јан. 11:43 ,

Mercedes e270

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување | Се продава | Автомобили | Кавадарци не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации