Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава | Возила | Автомобили | Крива Паланка

Alfa Romeo , 77
Audi , 404
BMW , 276
Chevrolet , 13
Chrysler , 3
Citroën , 152
Dacia , 1
Daewoo , 25
Daihatsu , 3
Fiat , 184
Ford , 192
Honda , 11
Hyundai , 31
Infiniti , 1
Jeep , 18
Kia , 28
Lada , 28
Lancia , 6
Land Rover , 24
Mazda , 38
MINI , 12
Mitsubishi , 15
Nissan , 56
Opel , 549
Peugeot , 246
Renault , 120
Rover , 2
Seat , 148
Škoda , 28
Smart , 5
Ssangyong , 2
Subaru , 2
Suzuki , 21
Toyota , 75
UAZ , 2
Volvo , 21
Yugo , 3
Zastava , 2

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Крива Паланка , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Автомобили | Крива Паланка или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

11 авг. 22:46
Линк
,

Opel Insignia 1.6D 136KS matrix 2018

16 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
14 авг. 23:51
Линк
,

Audi A3 2.0 TDI

9 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999

Вчера 23:32 ,

CITROEN PICASSO C3 1.6 HDI 90 KW euro 5*****

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 19:06 ,

CITROEN PICASSO C3 1.6 HDI 90 KW

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 09:31 ,

BMW Facelift 120D 2.0D 177 ks hatch 144000km avtomatik

6 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 10 000 - 14 999
Вчера 00:44 Претпријатие ,

Audi A3 2.0TDi 140ks 6brzini FACELIFT - 09

5 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 00:39 ,

OPEL ZAFIRA 1.7 CDTI 110 KW 2011

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 00:39 ,

CITROEN C3 1.6 HDI 90 KW

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 00:12 ,

OPEL ZAFIRA 1,7 CDTI FUL OPREMA 11

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
14 авг. 23:51
Линк
,

Audi A3 2.0 TDI

9 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
14 авг. 20:26 Претпријатие ,

BMW X3 X-DRIVE 2.0D 184KS -2012

17 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
13 авг. 09:43 Претпријатие ,

Daihatsu Terios 1.5i 77kw 4x4 Perfect Auto

6 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
11 авг. 22:46 ,

Opel Insignia 1.6D 136KS matrix 2018

16 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
11 авг. 20:31 Претпријатие ,

MERCEDES E220 CDI 170KS 2015g BLUETEC Ad Blue 9G TRONIC F1

21 990 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
11 авг. 20:28 Претпријатие ,

AUDI A4 2.0TDI 170ks QUATTRO 4X4 2011g

10 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
11 авг. 19:45 Претпријатие ,

BMW F10 520d 190ks navi registriran servisiran mozna zamena

13 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
11 авг. 19:43 Претпријатие ,

AUDI A3 1.9TDI 105ks 178000km SPORTBACK MAKSAUTO

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава | Автомобили | Крива Паланка не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации