Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се продава | Возила | Автомобили | Неготино

Audi , 51
BMW , 37
Citroën , 19
Daewoo , 3
Daihatsu , 1
Fiat , 24
Ford , 34
Honda , 1
Hyundai , 5
Jeep , 5
Kia , 6
Lada , 4
Lexus , 1
Mazda , 4
Nissan , 2
Opel , 39
Peugeot , 30
Renault , 41
Rover , 2
Saab , 1
Seat , 6
Škoda , 5
Smart , 1
Subaru , 1
Suzuki , 3
Toyota , 7
UAZ , 1
Volvo , 1
Yugo , 14
Zastava , 6

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор , по категорија Автомобили , или по локација Неготино , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Автомобили | Неготино или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 15:50 ,

Renault Scenic 1.9

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:08 ,

Audi A4 b8 -10 noemvri

9 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 10:24 ,

Peugeot 307sw 2.0hdi 136hp

2 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
04 мар. 17:50
Линк
,

Peugeot 307sw 2.0hdi 136hp

2 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
04 мар. 13:10 ,

Mercedes-Benz R klasa 6 sedista

9 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
03 мар. 22:11 ,

Renault R 18

1 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 10 000 - 14 999
24 фев. 00:17 ,

Prodavam tico

400 ЕУР

Година: 1995
Километража: 100 000 - 109 999
22 фев. 16:22 ,

Mercedes-Benz E220 2.1-170 D,2011, 363000 km

3 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
22 фев. 12:56 ,

Peugeot 407 2.0

1 МКД

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
21 фев. 16:01 ,

Renault Laguna 3

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
20 фев. 11:49 Претпријатие ,

Audi a4

1 МКД

Година: 2003
Километража: 0 - 4 999
08 фев. 17:26 Претпријатие ,

VW Caddy Maxi

10 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
04 фев. 03:13 ,

Jeep Commander 4*4

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
03 фев. 11:43 ,

Jeep Commander 4*4

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
24 јан. 14:54 ,

citroen c4 1.2 120ks prv gazda ne uvezena reg do 5mes so zel

7 499 ЕУР

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
16 јан. 21:09 ,

Djip jeep grant cekoree

4 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 25 000 - 29 999
16 јан. 17:08 ,

Jeep grant cerokee

4 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 25 000 - 29 999
12 јан. 03:38 ,

Audi A6 2009 3.0 240ks automatik

10 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
10 јан. 23:28 ,

BMW X5 Sport Packet

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
07 јан. 05:47 ,

Suzuki swift

500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
07 јан. 05:47 ,

Suzuki swift

500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
04 јан. 20:59 ,

TOYOTA COROLLA 1.3 BENZIN I PLIN

350 ЕУР Намалена цена

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
23 дек. 17:28 ,

Mercedes C 220

2 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 25 000 - 29 999
13 дек. 16:26 ,

Renault Megane

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
12 дек. 01:02 ,

Se prodava

Година: 1993
Километража: 0 - 4 999
09 дек. 19:43 ,

citroen c4 1.2 120ks prv gazda ne uvezena

1 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
07 дек. 20:42 ,

CITROEN C4 1.4benzin i plin

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
07 дек. 20:22 ,

Citroen C4 1.4benzin/plin

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
30 ноем. 13:58 ,

MERCEDES-BENZ

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
20 ноем. 14:10 ,

Uaz -90

1 300 ЕУР

Година: 1990
Километража: 0 - 4 999
15 ноем. 21:19 ,

Se prodava

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
09 ноем. 10:13 ,

AUDI A6 ULTRA

17 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
18 септ. 20:11 Претпријатие ,

TOYOTA AVENSIS 2.0 D-4D -13

Година: 2013
Километража: 110 000 - 119 999
14 септ. 20:59 ,

CITROEN C4

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
08 септ. 14:28 ,

Se prodava WW Golf 4

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
03 септ. 13:53 Претпријатие ,

Toyota Corolla D4D -04

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 400 000 - 449 999
01 септ. 20:14 ,

PEUGEOT 307 HDI facelift ТОП ЦЕНА!!!

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
21 авг. 00:38 ,

Се Продава Yugo Koral 55 Бензин/Плин

25 000 МКД

Година: 1991
Километража: 5 000 - 9 999
28 јул. 06:28 ,

Audi A6 3.0 240ks 2009 automatik

11 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
24 јул. 15:56 ,

Opel Astra H -05 Full koza

4 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
19 јул. 11:26 ,

SE PRODAVA

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
16 јул. 21:22 ,

BMW 530d F10 xDrive

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
11 јул. 14:56 ,

Mazda 323 - 500 evra

500 ЕУР

Година: 1982
Километража: 0 - 4 999
28 јун. 15:21 ,

BMW X5 3.0 d mozi zamena za solo kamijon

1 ЕУР

Година: 2003
Километража: 25 000 - 29 999
25 јун. 02:54 ,

Ford Escort 1.8 Dizel

600 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
24 јун. 18:05 ,

Golf 4 131ks

3 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
18 јун. 13:39 ,

VW Golf 4 -03 1.6 plin benzin

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
18 јун. 13:35 ,

Opel Corsa 1.4 plin benzin -95

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
13 јун. 09:52 ,

BMW e46 320d ZAMENA

2 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување | Се продава | Автомобили | Неготино не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации