Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава | Возила | Автомобили | Охрид

Alfa Romeo , 32
Audi , 125
BMW , 145
Chevrolet , 21
Chrysler , 3
Citroën , 69
Dacia , 9
Daewoo , 23
Daihatsu , 3
Dodge , 3
Fiat , 85
Ford , 118
Honda , 6
Hummer , 1
Hyundai , 35
Jaguar , 12
Jeep , 11
Kia , 14
Lada , 35
Lancia , 5
Land Rover , 15
Lexus , 1
Lincoln , 1
Mazda , 16
MINI , 13
Mitsubishi , 12
Nissan , 20
Opel , 189
Peugeot , 137
Piaggio , 1
Porsche , 8
Renault , 113
Rover , 9
Saab , 3
Seat , 20
Škoda , 16
Smart , 10
Ssangyong , 1
Suzuki , 14
Tata , 1
Toyota , 18
UAZ , 2
Volvo , 16
Yugo , 30
Zastava , 25

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Автомобили | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

03 дек. 23:06
Линк
Автомобили , Охрид

OTKUP NA MOTORNI VOZILA❗❗

9 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999

Денес 02:45 Автомобили , Охрид

Renault Megane 2006 Cabrio extra

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
04 дек. 10:11 Автомобили , Охрид

VW Passat 1.9TDI 105KS 2008

6 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
04 дек. 23:59 Автомобили , Охрид

VW POLO - Reg.cela godina EURO 5

7 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
04 дек. 09:09 Автомобили , Охрид

Mercedes Benz S350 4Matic

25 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
04 дек. 08:55 Претпријатие Автомобили , Охрид

Audi A4 automatic so osum brzini

12 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
03 дек. 23:06 Автомобили , Охрид

OTKUP NA MOTORNI VOZILA❗❗

9 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
03 дек. 22:06 Автомобили , Охрид

FORD FIESTA 1,4 TDCI 2010 REGISTRIRANA I SERVISIRANA (TITANI

5 150 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
02 дек. 16:21 Автомобили , Охрид

Audi Q7 3.0 TDI 2009

14 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 15:28 Автомобили , Охрид

Golf 6 plus Highline 2010 1.6tdi 77kw 105ks

8 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава | Автомобили | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации