Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава | Возила | Автомобили | Прилеп

Alfa Romeo , 28
Alpina , 1
Audi , 154
BMW , 144
Chevrolet , 15
Chrysler , 1
Citroën , 92
Dacia , 4
Daewoo , 28
Daihatsu , 2
Dodge , 1
Fiat , 193
Ford , 159
Honda , 2
Hyundai , 32
Jaguar , 2
Jeep , 3
Kia , 17
Lada , 86
Lancia , 4
Land Rover , 16
Lincoln , 1
Mazda , 18
MINI , 5
Mitsubishi , 11
Nissan , 25
Opel , 280
Peugeot , 136
Porsche , 3
Proton , 1
Renault , 141
Rover , 4
Saab , 1
Seat , 96
Škoda , 22
Smart , 4
Suzuki , 12
Tata , 1
Toyota , 20
TVR , 1
Volvo , 6
Yugo , 37
Zastava , 19

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Прилеп , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Автомобили | Прилеп или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

11 авг. 14:14
Линк
,

Mercedes Benz GLC350e hybrid

45 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 170 000 - 179 999
04 авг. 13:49
Линк
,

Mercedes Benz E220

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
08 авг. 13:50
Линк
,

VW Golf 5, 1.9 TDI

4 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999

Вчера 21:24 Претпријатие ,

PEUGEOT 207 1.4 HDI FULL-UNIKAT AUTO-

5 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 21:23 ,

Opel Zafira B 1.9 CDTI 120 hp

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 14:46 Претпријатие ,

PASSAT 2.0 TDI 140 ks FULL- UNIKAT AUTO-

5 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 00:39 ,

Se Prodava Opel Meriva 1.7 CDTI 2005 (101 ks)

2 650 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 00:32 ,

Se Prodava Opel Meriva 1.7 CDTI 2005 (101 ks)

2 650 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 00:30 ,

Se Prodava Opel Meriva 1.7 CDTI 2005 (101 ks)

2 650 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
14 авг. 11:25 ,

VW New Beetle 2.0 TDI

12 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 300 000 - 349 999
13 авг. 14:23 ,

Mercedes Benz E300 TD avantgard

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
13 авг. 12:04 ,

Opel Astra h 1.7 cdti vo odlicna sostojba

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
12 авг. 14:15 ,

AUDI A8

20 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
11 авг. 14:14 ,

Mercedes Benz GLC350e hybrid

45 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 170 000 - 179 999
11 авг. 09:24 ,

VW Golf 5 GT SPORT 4x4

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
10 авг. 15:48 ,

Range Rover Sport 3.6 TDV8, 2009 zamena

15 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
10 авг. 03:57 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

666 МКД

Година: 2007
Километража: 0 - 4 999
09 авг. 15:24 ,

Fiat Tipo oprema Mirror

14 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 25 000 - 29 999
08 авг. 23:33 ,

Ford puma

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
08 авг. 13:50 ,

VW Golf 5, 1.9 TDI

4 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
04 авг. 13:51 ,

Peugeot 206

Година: 2003
Километража: 0 - 4 999
04 авг. 13:49 ,

Mercedes Benz E220

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
04 авг. 10:16 Претпријатие ,

Jeep Wrangler Sahara 2013

39 990 ЕУР

Година: 2013
Километража: 80 000 - 84 999
30 јул. 11:28 ,

FORD MONDEO 1.8TD

400 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
29 јул. 13:12 ,

Audi TTS LIine 2016 Diesel 292hp Bez zameni

33 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 200 000 - 249 999
27 јул. 10:38 ,

Opel Corsa 1.2 TNG 2009

2 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
14 јул. 21:11 ,

Seat Cordoba 1.4 TDI 2007 odlicna

2 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
13 јул. 18:44 ,

Opel astra karavan

3 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
13 јул. 18:44 ,

Opel astra karavan

3 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
12 јул. 13:38 ,

Mazda 3 2007 hatchback

3 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
10 јул. 15:36 ,

POLO 1.2 TDI - BlueMotion 2010god ! ekonomicno!

5 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
09 јул. 23:40 ,

Ford Kuga 2018/19 1.5 125ks 50.000km

17 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 55 000 - 59 999
09 јул. 12:01 ,

Fiat Punto 1.2 benzin metan perfektno

2 750 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
09 јул. 01:11 ,

Audi A5 2009 godina 2.7 190ks

12 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
07 јул. 14:29 ,

Fiat Panda 1.2 tng 2011

2 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
07 јул. 13:20 ,

Opel Corsa 1.2 tng

2 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
07 јул. 13:19 ,

Fiat Panda 1.2 tng 2011

2 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
05 јул. 12:32 ,

FIAT PUNTO 1.2 benzin/metan peefektno

2 590 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
04 јул. 23:34 ,

Ford Fokus 2002 dobro socuvan

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 15 000 - 19 999
04 јул. 12:18 ,

Hyundai I20

3 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
04 јул. 12:18 ,

Volkswagen Fox 1.4 dizel 2006

1 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
29 јун. 04:27 ,

Audi A5 3.0 quattro lizing vozilo

34 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
28 јун. 01:12 ,

Ford Kuga 1.5 125ks 2018/19 55.000km

18 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 55 000 - 59 999
26 јун. 10:13 ,

BMW 520 2.0 520d 2011

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
27 јун. 02:49 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

4 500 МКД

Година: 2007
Километража: 0 - 4 999
21 јун. 23:10 ,

Seat Leon 1.9tdi

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
19 јун. 13:20 ,

Volkswagen Jetta 2007 vo Prilep 5000 evra reg do juni 2023

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
15 јун. 18:09 ,

Se Prodava Ford Karavan

600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
15 јун. 13:18 ,

Nissan Qashqai 2016

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
14 јун. 23:15 ,

Се продава

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
08 јун. 23:53 ,

Citroën AX First 1.1 benzin

400 ЕУР

Година: 1991
Километража: 120 000 - 129 999
07 јун. 15:54 ,

Ford Fiesta

2 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
06 јун. 20:01 ,

Ford Fiesta

2 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава | Автомобили | Прилеп не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации