Пазар3 огласи | Се продава | Возила | Автомобили | Пробиштип

Alfa Romeo , 11
Audi , 16
BMW , 9
Citroën , 8
Daewoo , 3
Fiat , 13
Ford , 9
Honda , 4
Hyundai , 2
Kia , 2
Lada , 5
Mazda , 3
Nissan , 1
Opel , 29
Peugeot , 18
Renault , 13
Rover , 6
Seat , 8
Škoda , 4
Ssangyong , 1
Suzuki , 1
Toyota , 1
Yugo , 6
Zastava , 4

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Пробиштип , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Автомобили | Пробиштип или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 01:46 ,

Citroen Xsara Picasso

2 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
28 јул. 18:52 ,

Rover 620 sdi

850 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
28 јул. 18:29 ,

Citroen Xsara Picasso

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
26 јул. 12:03 ,

Fiat Doblo patnicko 1.3 multijet dizel odlicno

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
24 јул. 16:16 ,

Mitsubishi Colt 1.3 70kw 95ks 2006 registrirana

3 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
23 јул. 12:26 ,

Hyundai Tucson 2008

1 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
19 јул. 15:52 ,

Opel Corsa 1.4 16V 1999

850 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
19 јул. 15:31 ,

Fiat tipo 1.4 benzin-plin

123 МКД

Година: 1995
Километража: 160 000 - 169 999
17 јул. 15:07 ,

Peugeot 207 1.4 hdi 2011 so tri vrati

2 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
17 јул. 15:06 ,

Peugeot 207 1.4 hdi 2011 so tri vrati

2 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
17 јул. 14:13 ,

Audi A3 2005

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
08 јул. 08:16 ,

Honda Civic 1996 benzin plin

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
05 јул. 03:50 ,

Opel zafira 2.0 dizel 2005god

2 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
27 јун. 14:35 ,

DAEWOO MATIZ

900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 15 000 - 19 999
02 јун. 15:24 ,

VW Jetta 1.6 105ks

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
29 апр. 14:36 ,

Mercedes-Benz E200 2008

Година: 2008
Километража: > 500 000
01 фев. 02:01 ,

Cena po dogovor

Година: 1998
Километража: 130 000 - 139 999
28 јан. 20:04 ,

Reno scenic

1 ЕУР

Година: 2000
Километража: 10 000 - 14 999
11 јан. 12:55 ,

Ford Mondeo

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
10 јан. 10:06 ,

VW Golf 4

Година: 1998
Километража: 25 000 - 29 999
03 јан. 19:13 ,

VW Golf 3

700 ЕУР

Година: 1995
Километража: 95 000 - 99 999
08 дек. 04:10 ,

Prodavam bmw

11 МКД

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
29 ноем. 23:40 ,

Golf 6 1.4 benzin plin

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
19 ноем. 15:15 ,

VW Golf 3 1.9 tdi 90hp

1 650 ЕУР

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
16 ноем. 12:00 ,

VW Polo 1.4 TDI

4 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
05 ноем. 15:40 ,

VW Passat CC 2.0tdi 140hp DSG avtomatik

11 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
30 окт. 16:04 ,

Се продава MAZDA 6 2.0 89KW 121PS 2006

4 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
27 окт. 19:24 ,

Alfa Romeo 147 1.9jtd 116ks 2004

2 050 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
25 окт. 09:33 ,

Opel Astra -06

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
15 окт. 03:11 ,

Skoda felicija

600 ЕУР

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
12 окт. 11:15 ,

VW Golf 5 2.0 -05

3 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
21 септ. 20:12 ,

BMW 318 2.0D

4 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
18 септ. 17:54 ,

VW Golf 5 2.0

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
15 септ. 23:50 ,

se prodava

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
12 септ. 21:46 ,

Opel Astra H 2006 godina!

1 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
07 септ. 13:26 ,

Prdavam

900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
31 авг. 13:29 ,

Renault Megane -97

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 140 000 - 149 999
30 авг. 14:43 ,

Se prodava Opel Meriva 1.7 74kw odlicna sostojba

3 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
21 авг. 00:16 ,

Prodavam Citroen Xsara Picasso

3 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
31 јул. 11:45 ,

Opel Tigra extra sostojba so klima ured

1 300 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
18 јун. 13:35 ,

Audi A4 1.9 tdi

3 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
17 јун. 02:09 ,

Peugeot 307

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
30 мај 19:36 ,

Renault Laguna

1 100 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
30 мај 19:28 ,

Renault Laguna

1 100 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
25 мај 01:34 ,

VW Golf 5 tdi 1.9

Година: 2005
Километража: 25 000 - 29 999
25 мај 01:34 ,

VW Golf 5 2.0tdi

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
05 мај 17:01 ,

SE PRODAVA AUDI A4 1.8 110KW 150 PS

1 350 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
27 апр. 17:42 ,

Bmw 320d e90 163ks -05

3 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
20 апр. 19:22 ,

BMW 525d

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 400 000 - 449 999
14 апр. 04:05 ,

Peugeot 307 2.0hdi

2 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава | Автомобили | Пробиштип не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации