Пазар3 огласи | Се продава | Возила | Автомобили

Kia , 651
Audi , 14
Peugeot , 12
Opel , 10
BMW , 8
Citroën , 8
Ford , 7
Nissan , 5
Toyota , 5
Daihatsu , 4
Škoda , 4
Fiat , 3
Jeep , 3
Mazda , 3
Renault , 3
Seat , 3
Lancia , 2
Honda , 1
Hyundai , 1
KTM , 1
Smart , 1
Volvo , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор kia,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: kia | Се продава | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 19:21 ,

KIA VENGA

6 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 10 000 - 14 999
Вчера 16:53 Претпријатие ,

Kia Pro Ceed 1.4i 113.000km 2008

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 12:37 Претпријатие ,

Kia Ceed 1.4crdi 90hp

7 600 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 10:09 ,

Kia Carnival 2.9 crdi 106 kw

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
03 авг. 17:08 , ,

Kia Sportage -08 CRDi 2.0 117 ks 4x4 AWD

6 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
03 авг. 12:47 ,

KIA Sportage 2.0

5 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
03 авг. 11:26 , ,

Kia Sorento

4 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 0 - 4 999
02 авг. 21:56 Претпријатие , ,

Kia Soul full oprema odlicna dizel

4 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
02 авг. 13:37 , ,

Kia Carnival II 2.9 dizel

2 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
02 авг. 10:23 , ,

Kia Ceed 2009

5 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 95 000 - 99 999
02 авг. 09:03 , ,

Kia Sportage 4x4 dizel 2008 neuvezena MK

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
30 јул. 11:41 Претпријатие , ,

Kia Ceed nova 2020 so 7.000km

15 490 ЕУР

Година: 2020
Километража: 5 000 - 9 999
30 јул. 08:19 Претпријатие ,

Kia Ceed 1.6 crdi 2010 facelift AC Avto Alex

5 280 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
29 јул. 07:18 ,

Kia Avella 1998 benzinec 1.3

32 000 МКД

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
28 јул. 00:11 ,

Kia Avella 1998 benzinec 1.3

32 000 МКД

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
27 јул. 09:04 Претпријатие ,

Kia Sportage 2.0 crdi 140ks 4x4 pdc 2007 MT Auto

6 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
27 јул. 09:03 Претпријатие ,

Kia Sportage 2.0 crdi 140ks 4x4 pdc 2010 MT Auto

6 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
27 јул. 09:01 Претпријатие ,

Kia Soul 1.6 crdi 128ks 158000km nov 2011 MT Auto

5 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
24 јул. 09:28 Претпријатие , ,

Kia Pro Ceed 1.6 crdi EU5J 2013 Auto Zveki

7 200 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
24 јул. 09:27 Претпријатие , ,

Kia Rio 1.1 CDTI 2012 EU5 unikat Auto Zveki

5 600 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
23 јул. 11:27 Претпријатие ,

Kia Picanto 1.1 dizel so klima 2006

2 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
19 јул. 15:48 Претпријатие , ,

Kia Carnival 2007

4 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
18 јул. 16:59 , ,

Kia Rio 1.3 2002 odlicno socuvana - neuvezena

2 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 100 000 - 109 999
17 јул. 07:33 , ,

Kia ceed sw

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
16 јул. 14:25 ,

Kia Venga 2010

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
15 јул. 16:10 ,

Kia Sportage 2001 4x4 dizel

1 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 130 000 - 139 999
15 јул. 11:45 , ,

Kia Sportage 2009 kupen vo MK

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
08 јул. 10:48 ,

Otkup i zamena na avtomobili i motori

Година: 2004
Километража: 10 000 - 14 999
05 јул. 19:07 , ,

Kia Sorento dizel 2004

3 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 15 000 - 19 999
03 јул. 16:46 , ,

Se otkupuvaat dzipovi terenci

Година: 2003
Километража: 0 - 4 999
29 јун. 10:36 ,

Kia Sportage II 2.0 dizel facelift redizajn

5 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
28 јун. 14:53 , ,

Kia Sportage 1.7 crdi i4

18 050 ЕУР

Година: 2018
Километража: 35 000 - 39 999
26 јун. 19:01 , ,

Se prodava

4 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
24 јун. 18:07 , ,

Kia Clarus 2000 benzin plin

500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
24 јун. 14:00 ,

Kia Sportage 2006 dizel registrirano

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
24 јун. 12:36 , ,

Kia Clarus 2000 benzin plin

500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 22:49 , ,

Kia Ceed 1.4 benzin i plin 2009

3 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 0 - 4 999
15 јун. 12:30 , ,

Kia Sorento neuvezuvan 2011

15 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
07 јун. 14:11 Претпријатие ,

Kia Pro Cee'd 1.6 CRDI 116ks 2008

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
05 јун. 14:32 , ,

Се продава KIA CEED 1.4 Бензин - 100КС - 2018 год.

12 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 20 000 - 24 999
05 јун. 08:02 , ,

Prodavam Kia Clarus cena 800 eur

700 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
04 јун. 16:02 Претпријатие , ,

OTKUP NA KOLI VOZILA PLAKAM VEDNAS

500 МКД

Година: 2005
Километража: 50 000 - 54 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување kia | Се продава | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации