Македонски | Shqip | English |
Opel , 17
Peugeot , 11
Ford , 8
Citroën , 5
Fiat , 5
Audi , 3
Lada , 3
Renault , 3
Toyota , 3
BMW , 2
Hyundai , 2
Mazda , 2
Chevrolet , 1
MINI , 1
Škoda , 1

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Денес 09:16 Претпријатие ,

MERCEDES BENZ A160 CDI AVANTGARDE -08 ODLICEN

3 980 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 09:15 Претпријатие ,

OPEL CORSA 1.3 CDTi -04 NOVO AVTO ALEX

2 580 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
22 фев. 09:10 Претпријатие ,

VW PASSAT 2.0 TDI -06 AVTO ALEX VELES

4 480 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
22 фев. 09:10 Претпријатие ,

CITROEN C5 - 2.0 HDI -06 AVTO ALEX VELES

2 980 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
21 фев. 10:37 Претпријатие ,

TOYOTA AVENSIS 2.2 D4D -06 AVTO ALEX VELES

3 780 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
20 фев. 10:03 Претпријатие , ,

OPEL ASTRA GTC 1.3CDTI -07

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
20 фев. 10:03 Претпријатие , ,

MAZDA 6 2.0D 140HP -08 FULL OPREMA

5 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
20 фев. 09:11 Претпријатие ,

RENAULT LAGUNA 1.9 DCi -07 AVTO ALEX VELES

2 980 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
20 фев. 09:11 Претпријатие ,

HYUNDAI I- 20 1.4 CRDI ODLICNO -10 AVTO ALEX

4 680 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
19 фев. 09:19 Претпријатие ,

FORD C-MAX CHIA 1.6 TDCi 2008 NOVO - AVTO ALEX

3 680 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
17 фев. 09:21 Претпријатие ,

OPEL ZAFIRA 1.7 CDTi ECO FLEX BEZPREKORNA

4 980 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
15 фев. 09:32 Претпријатие ,

ALFA ROMEO 159 1.9 JTDm -07 AVTO ALEX VELES

3 980 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
14 фев. 09:11 Претпријатие ,

OPEL MERIVA 1.3 CDTi -08 AVTO ALEX VELES

2 780 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
01 фев. 09:49 Претпријатие ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI 110 KS SPORT VIP AUTO

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток