Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Passat b7 - Продадете го вашиот volkswagen passat b7

BMW , 1

Пазар3 е вистинското место за продажба на passat b7, но и на останати видови на volkswagen возила, бидејќи побарувачката, особено за passat b7 е навистина голема, а тоа се фантастични вести за секој продавач кој што сака да направи продажба во најкус можен рок!


Затоа, не двоумете се и објавете оглас за продажба на passat b7, и понудете ги вашите модели - passat b7 automatikk, passat b7 2.0 tdi. vw passat b7 r line а останатото препуштете ни го нам и на огромниот број на посетители на нашиот сајт!

30 ноем. 20:56 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW Passat B7 alltrack

13 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 16:40 Автомобили , Скопjе , Карпош

VW Passat B7 1.6 105ks 2012 euro 5 alkantara full

9 600 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
26 ноем. 22:59 Претпријатие Автомобили , Битола

VW. PASSAT 1.6TDI 105KS. 152 000KM. GARANCIJA

9 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
17 ноем. 03:36 Автомобили , Битола

VW Passat B7 Model limuzina

10 700 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
16 ноем. 09:42 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

VW Passat B7 1.6 tdi BlueMotion

9 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
31 окт. 11:46 Автомобили , Охрид

VW Passat B7 2.0TDI BlueMotion 140ks

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
27 окт. 23:16 Автомобили , Гостивар

Volkswagen Passat B7 2.0TDI 2012

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
24 септ. 14:47 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Se Prodava Tiguan 4x4 2.0

12 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
24 авг. 09:16 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

VW Passat B7 2.0tdi 140ks Euro5 2012 highline

11 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
15 авг. 13:43 Автомобили , Штип

VW Passat b7 highline 12

9 600 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
18 јул. 00:22 Автомобили , Скопjе , Аеродром

VW Passat B7 2.0 TDI 2012 Bluemotion

11 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
29 мај 19:17 Автомобили , Крива Паланка

VW PASSAT 2.0TDI 140KS HIGHLINE PERFEKTEN

10 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
29 апр. 12:33 Автомобили , Скопjе , Скопје

VW Passat 7 Variant 2.0TDI 16V 140ks 7Speed Comfortline Full

9 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
18 фев. 03:51 Автомобили , Скопjе , Сарај

VW Passat B7 1.6 Tdi bluemotion full oprema

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
17 фев. 16:34 Автомобили , Скопjе , Сарај

VW Passat b7 1.6 tdi bluemotion

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
13 окт. 16:09 Автомобили , Скопjе , Скопје

VW Passat B7 2012

8 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
13 септ. 14:32 Автомобили , Скопjе , Бутел

VW Passat 2.0tdi 2008 od noviot motor

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
09 апр. 11:05 Автомобили , Велес

VW Passat B7 2.0TDI

11 700 ЕУР

16 фев. 04:36 Автомобили , Берово

VW Passat B7 2.0 TDI Dizel FullOpsion

Година: 2011
Километража: 20 000 - 24 999
20 јан. 23:16 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

passat b7

13 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
07 јан. 20:58 Автомобили , Прилеп

PASSAT B7 2.0 TDI BLUEMOTION 2012g

10 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
21 дек. 15:00 Автомобили , Кочани

VW Passat B7 2.0TDI DSG

9 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
17 дек. 21:45 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Passat B7 Bluemotion

14 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
24 ноем. 09:07 Автомобили , Тетово

se prodava passat b7

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
10 ноем. 09:55 Автомобили , Скопjе , Бутел

VW Passat B7 2.0 140HP 4x4 Diplomatsko vozilo

9 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
21 окт. 11:48 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

VW Passat B7 1.6TDI Bluemotion

8 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
01 септ. 17:25 Автомобили , Крива Паланка

VW PASSAT 7 1.6 TDI 105ks HIGHLINE-11 BLUEMOTION

9 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
21 авг. 00:19 Автомобили , Скопjе , Скопје

Passat b7

6 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
20 авг. 16:25 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW PASSAT B7 2.0 TDI HIGHLINE -12 2.0 TDI

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
04 мар. 01:38 Автомобили , Струмица

VW PASSAT Highline 2.0TDI / 177ks (Webasto)

16 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
27 фев. 21:04 Автомобили , Тетово , Брвеница

Volkswagen PASSAT

Година: 2011
Километража: 300 000 - 349 999
15 фев. 09:50 Автомобили , Пробиштип

VW Passat B7 -11 1.6 TDI

11 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
10 фев. 22:04 Автомобили , Куманово

VW Passat B7 BM 1.6 GPS START/STOP Comfortline 13

10 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
26 јан. 12:41 Автомобили , Куманово

VW PASSAT B7 2.0 TDI 140 KS DSG VARIANT

9 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
10 јан. 17:23 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW Passat -11

11 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 20 000 - 24 999
04 дек. 12:24 Автомобили , Скопjе , Чаир

VW Passat b7

11 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
26 јул. 09:03 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

VW Passat B7

8 990 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
15 јун. 00:40 Автомобили , Куманово

BMW 320M-Paket 200pS

10 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
18 јан. 19:38 Автомобили , Крива Паланка

VW PASSAT B7 2.0TDI 170KS DSG/F1 R-Line LED

14 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
01 јан. 22:28 Автомобили , Скопjе , Центар

PASSAT B7 2.0TDI DSG

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
28 мар. 22:24 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW Passat B7 Variant

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
02 мар. 19:36 Автомобили , Струмица

VW Passat b7 Comfortline

10 499 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
02 дек. 21:31 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW Passat B7 Variant

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
31 окт. 09:48 Автомобили , Струмица

VW Passat Variant B7 2.0 TDI Comfortline Lux Bluem

12 450 ЕУР

Година: 2013
Километража: 10 000 - 14 999

Интересен факт: "passat b7", "vw passat", "prodavam passat b7" се најчестите огласи на кои што ќе бидете сведоци во оваа категорија, а тоа на најдобар начин ја отсликува огромната понуда и побарувачка за фантастичниот passat b7!Зошто Пазар3 е идеалното решение за секој продавач на passat b7?


Огромна посетеност - за ваша информација, посетеноста на Пазар3 надминува над 70 000 посетители на дневно ниво, а тоа значи дека вашите огласи нема да поминат незабележани на нашиот веб сајт, што само по себе носи позитивни вести!


Имено, со оглед на фактот што огласите ќе бидат прочитани од широк спектар на луѓе, ова несомнено ќе Ви ги зголеми шансите за продажба на автомобили од овој модел за неколку нивоа погоре!


Интуитивни алатки - алатките за регистрирање на огласи, полето за пребарување и филтрите ќе Ви помогнат да следите огласи за passat b7, но и да објавите оглас за продажба со само еден клик!


Впрочем, ова и една од најглавните причини поради кои луѓето го одбираат Пазар3 како место за продажба на автомобили, возила, па се до електроника, и инвентар за сечиј дом и семејство!


Неверојатна побарувачка - побарувачката за passat b7 е неверојатно голема на нашито сајт, бидејќи луѓето во континуитет се во потрага по passat b7 automatik, passat b7 2.0 tdi, vw passat b7 2014, vw passat b7 2013, passat b7 r line и тн.


Затоа, не двоумете се и објавете оглас за продажба на автомобили од моделите на passat b7 и дознајте зошто важиме за најголемото купопродажно но и огласувачко место во Македонија!Препораки за пребарување и објавување на огласи


Доколку вашата цел е да пребарате огласи, тогаш Пазар3 Ви овозможува да го сторите тоа на најлесен можен начин, и тоа со само еден клик на специјализираното поле за пребарување, во кое што можете да внесете клучни зборови или фрази кои соодејствуваат со вашата потреба - "passat b7", "vw passat b7" и сл.


Во истиот момент откако ќе го сторите тоа, на вам ќе Ви бидат прикажани огласи кои во целост ги исполнуваат вашите потреби!


Но, ако сакате да објавите огласи, тогаш Ве охрабруваме да внимавате на правилата за огласување, уредувањето на огласите, и се разбира, не заборавајте да вметнувате фотографии во огласите, бидејќи сите овие работи комбинирани, ќе Ви ја олеснат продажбата за неколкукратно повеќе!


Во поглед на уредувањето на огласите, секогаш стремете се кон тоа огласите да Ви бидат лесни за читање, да имаат јасен наслов, главен дел и завршен дел, бидејќи само така заинтересираните купувачи би можеле да разберат што точно нудите, која е цената на вашиот passat b7, километражата и сл.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации