Македонски | Shqip | English |

rent a car | Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили

Audi , 1
BMW , 1
Fiat , 1
Ford , 1
Toyota , 1
15 апр. 19:38 , ,

Rent-A-Car Lara-Kaan Avto Peralna

1 800 МКД

Година: 2012
Километража: 10 000 - 14 999
26 апр. 12:55 Претпријатие , ,

RENT A CAR UP & GO

Година: 2010
Километража: 90 000 - 94 999
27 јун. 12:16 ,

Mercedes E 200 rent a car

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
13 јун. 10:41 ,

RENT A CAR AVTOMATIK IZNAJMUVANJE NA VOZILA

Година: 2002
Километража: 5 000 - 9 999
22 ноем. 16:54 ,

Fiat Grande Punto -08

2 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
14 авг. 23:30 ,

Rent a car - Auto Sport BMW 530 -00

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
03 септ. 09:12 Претпријатие , ,

STI Rent a car

Година: 2009
Километража: 80 000 - 84 999
Кон почеток