Изнајмување на автомобили - rent a car Pazar3

Audi , 1
BMW , 1
Fiat , 1
Opel , 1

Во категоријата "Автомобили" се огласуваат и голем број на авто салони за изнајмување на возила или т.н. Рент А Кар агенции. Широк спектар на возила од различни класи и модели се достапни за изнајмување во агенциите за изнајмување автомобили (rent a car) кои своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк.25 мај 07:48 Претпријатие , ,

Top Rent a Car

Година: 2019
Километража: 0 - 4 999
12 окт. 10:35 Претпријатие , ,

Opel Astra Automatic 1.4 rent a car

60 ЕУР

Година: 2017
Километража: 50 000 - 54 999
27 јун. 12:16 ,

Mercedes E 200 rent a car

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
13 јун. 10:41 ,

RENT A CAR AVTOMATIK IZNAJMUVANJE NA VOZILA

Година: 2002
Километража: 5 000 - 9 999
22 ноем. 16:54 ,

Fiat Grande Punto -08

2 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
14 авг. 23:30 ,

Rent a car - Auto Sport BMW 530 -00

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
03 септ. 09:12 Претпријатие , ,

STI Rent a car

Година: 2009
Километража: 80 000 - 84 999

Rent A Car агенции - Пазар3 огласи


Кои се рента кар агенции ги нудат своите возила за изнајмување на Пазар3.мк?


Доколку патувате низ Македонија и потребна ви е рент а кар агенција, погледнете низ огласите на Пазар3.мк каде своите услуги ги нудат голем број на rent a car агенции. Меѓу агенциите за изнајмување автомобили се Мacedonia car rent, рент а кар агенција "Моторент рент а кар", АБЦ Логистика, ВИП Сервис Такси рент а кар мк, ТЕДИ ПРОМ-ДТ рент а кар, Top Rent a Car Skopje, и многу многу други.Rent a car Skopje


Направете одлични rent a car зделки! Доколку нудите rent a car услуги во Скопје регистрирајте оглас на Пазар3.мк! Нудите можност за изнајмување на автомобили на дневна, недела или месечна основа? Или рентате возила на подолг временски период?


Огласувајте ги Вашите rent a car услуги на најголемиот огласник Пазар3.мк. Сајтот, кој е посетен од голем број на посетители секојдневно, претставува одличен начин услугите на одреден бизнис да бидат видени од голема публика секој ден.


Доколку сте рента кар агенција, Пазар3 претставува идеалното место каде можете да ги објавите Вашите услуги за изнајмување автомобили во Скопје.Rent a car Macedonia


Активни се огласите за изнајмување возила не само во Скопје, туку и низ целата држава. Резервирајте возило за Вашето следно патување низ Македонија преку Пазар3.мк. Голем број на rent a car macedonia агенции за изнајмување возила, имаат широк асортиман на автомобили кои можете да ги рентате на дневна, неделна или подолгорочна основа.Доколку Ви е потребен превоз од или до аеродром исто така можете да рентате автомобил. Најдете го она што Ви е потребно брзо, лесно и едноставно пребарувајќи со следниве клучни зборови: rent a car skopje aerodrom, rent a car ohrid, rent a car bitola, rent a car struga, rent a car tetovo, итн.


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации