Пазар3 огласи | Се продава | Возила | Автомобили | Радовиш

Alfa Romeo , 12
Audi , 81
BMW , 81
Chevrolet , 11
Chrysler , 6
Citroën , 27
Dacia , 9
Daewoo , 4
Fiat , 55
Ford , 93
Honda , 1
Hyundai , 12
Infiniti , 1
Isuzu , 4
Jaguar , 1
Jeep , 2
Kia , 9
Lada , 7
Lancia , 1
Land Rover , 11
Mazda , 7
MG , 1
Nissan , 13
Opel , 80
Peugeot , 78
Porsche , 2
Renault , 49
Rover , 3
Seat , 25
Škoda , 8
Smart , 2
Ssangyong , 3
Suzuki , 1
Toyota , 12
UAZ , 10
Volvo , 4
Yugo , 4
Zastava , 3

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Радовиш , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Автомобили | Радовиш или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 23:39 ,

Ford C-Max 1.6 TDCI

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 21:45 ,

VW Touran 1.9tdi 2007 dizel

7 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:04 ,

BMW 730d avtomatik 2006

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 00:41 ,

VW Golf 4

2 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 00:14 ,

BMW 118D facelift 2008

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
03 авг. 23:30 ,

Peugeot 407 2.0hdi

4 350 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
03 авг. 21:18 ,

Audi A3 1.9 dizel 77kw 105ks 2003

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
03 авг. 20:00 ,

Nissan Micra 2004 dizel

2 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 15 000 - 19 999
03 авг. 18:33 ,

Audi A6 -06

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
03 авг. 16:48 ,

Se prodava mercedes

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 20 000 - 24 999
03 авг. 15:40 ,

BMW 316 compact

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
03 авг. 01:20 ,

Mercedes-Benz E 220

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
02 авг. 23:46 ,

VW Golf 3 1.9

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
02 авг. 23:46 ,

VW Golf 3 1.9 obicen dizel

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
02 авг. 20:39 ,

Renault Megane 1.9dci 88kw 120ks

2 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
02 авг. 18:02 ,

Ford Mustang 480ks 2014

30 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 50 000 - 54 999
02 авг. 16:44 ,

Audi A4 1.9 tdi -01 registrirana so zelen karton

4 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 25 000 - 29 999
02 авг. 15:45 ,

MERCEDES Benz E 320 CDI AVANGARDE

5 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 350 000 - 399 999
02 авг. 15:32 ,

BMW 530D M

19 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
02 авг. 13:52 ,

Mercedes-Benz C200

4 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
02 авг. 08:21 ,

Peugeot 208 1.6 e HDI 2013

6 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
02 авг. 04:18 ,

VW Touran 2.0 tdi 140ks automatic DSG

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
29 јул. 13:57
Линк
,

VW Passat 2.0TDI 2011

7 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 20 000 - 24 999
27 јул. 09:06 ,

BMW X5 SD neuvezuvan 2008

15 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
15 јул. 11:45 ,

Hyndai Accent 2002

1 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 120 000 - 129 999
15 јул. 11:44 ,

VW Passat 2013

8 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
10 јул. 15:51 ,

Ford S-Max 2.0 Tdci Titanium

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
09 јул. 00:10 ,

Fiat Punto Grande 1.3 dizel 2007

3 050 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
05 јул. 03:50 Претпријатие ,

Patriot Premium Lux AT Automatic UAZ 4x4

28 450 ЕУР

Година: 2020
Километража: 0 - 4 999
04 јул. 11:57 Претпријатие ,

Chevrolet Captiva LT 2.2 D so 7 sedista

8 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 300 000 - 349 999
04 јул. 11:57 Претпријатие ,

Ssangyong Ceo 4x4 & 4x2 2.4 plus plin

10 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 0 - 4 999
29 јун. 11:34 ,

Ford Focus 1.9 TDDI

1 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
25 јун. 20:01 ,

Porsche Panamera 3.0 DIESEL

38 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
25 јун. 11:51 ,

Mercedes-Benz E 350 cdi bluetech amg pack

15 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 22:55 ,

Mazda 5 2.0 2007

1 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
21 јун. 18:56 ,

Mazda 5 2.0 2007

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
07 јун. 14:55 Претпријатие ,

BMW 418D

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
06 јун. 17:53 ,

Mercedes Benz

2 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
03 јун. 15:11 ,

BMW 116i, 122ks, 2008

5 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
31 мај 23:31 Претпријатие ,

Ssangyong Ceo 4x4 & 4x2 2.4 plus plin

11 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 0 - 4 999
27 мај 13:38 ,

BMW X5 3.0 XD

3 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
17 мај 17:27 ,

Hyundai Atos 1999 registrirana

600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 5 000 - 9 999
08 мај 06:05 ,

BMW F10 2010

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
28 апр. 12:42 Претпријатие ,

Se prodava AUDI Q7

1 ЕУР

Година: 2014
Километража: 130 000 - 139 999
28 апр. 12:39 Претпријатие ,

Se prodava BMW

1 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
28 апр. 12:18 Претпријатие ,

BMW 525

5 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
23 апр. 18:50 ,

Chevrolet Spark 2007 benzin i plin

2 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
21 апр. 00:03 Претпријатие ,

UAZ Classic 4x4 2,7i Furgon Buhanka

16 300 МКД

Година: 2020
Километража: 0 - 4 999
21 апр. 00:02 ,

VW Golf 7 2.0 bluemotion Cup version

10 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
20 апр. 11:15 Претпријатие ,

Patriot Premium Lux AT Automatic UAZ 4x4

30 000 ЕУР

Година: 2020
Километража: 0 - 4 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава | Автомобили | Радовиш не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации