Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 6
Aixam , 2
Alfa Romeo , 587
Alpina , 4
Audi , 3541
Bentley , 1
BMW , 4158
Buick , 2
Cadillac , 5
Chevrolet , 210
Chrysler , 45
Citroën , 618
Corvette , 1
Dacia , 101
Daewoo , 267
Daihatsu , 5
Dodge , 14
Fiat , 484
Ford , 1063
Honda , 152
Hyundai , 335
Jaguar , 84
Jeep , 11
Kia , 139
Lada , 170
Lancia , 67
Land Rover , 16
Lexus , 24
Lincoln , 7
Maserati , 4
Maybach , 3
Mazda , 246
Mercedes-Benz , 5294
MINI , 16
Mitsubishi , 98
Morgan , 1
Nissan , 123
NSU , 1
Opel , 2073
Peugeot , 946
Pontiac , 1
Porsche , 28
Proton , 2
Renault , 882
Rover , 168
Saab , 46
Seat , 698
Škoda , 318
Smart , 5
Ssangyong , 1
Subaru , 10
Suzuki , 69
Toyota , 271
Triumph , 3
TVR , 2
VW Volkswagen , 4153
Volvo , 141
Wartburg , 5
Yugo , 45
Zastava , 76

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

21 јун. 16:03
Линк
Претпријатие ,

BMW 530D 2011

18 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 20:49
Линк
,

Audi A6 3.0TDI Quattro S-Line - 2004/5

57 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:59
Линк
,

Mercedes-Benz C 200 4 matic 2019

42 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 50 000 - 54 999

Денес 23:50 , ,

VW Golf 5 2008 1.4 benzin i plin

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 23:48 , ,

Alfa Romeo 166

Година: 2000
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 23:38 , ,

Mercedes-Benz B200 140ks 2006

5 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 23:37 ,

BMW X3 2.0d xdrive

11 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 23:23 , ,

Audi A5 Sportback

16 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 23:18 , ,

VW Passat CC 170ks 2010

10 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 23:18 , ,

VW Passat 2.0tdi 2010

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 23:15 , ,

Audi Q7 3.0 Sline

8 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 23:13 ,

AUDI A6 3.0TDI V6 QUATTRO 2013GOD 182 000KM

17 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 23:08 , ,

Audi A4 1.9 tdi 131ps

4 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 22:59 ,

Mercedes-Benz E320 Evo 2008

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 22:55 , ,

VW Golf 5 1.9tdi 2005 dizel

4 150 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 22:54 , ,

Opel Insignia

8 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 22:49 ,

Audi A6 tdi Quatro 2006

5 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 22:41 , ,

Audi A6 2004 Automatik 3.0 Tdi

6 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 22:39 , ,

Mazda 6 benzin 2007

4 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 22:33 , ,

Lancia Ypsilon 1.2 full oprema

1 750 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 22:33 ,

Mercedes-Benz E 200 cdi 2001

3 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 22:25 ,

BMW 535d twinturbo 272 hp

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 22:23 , ,

Mercedes-Benz S 430 Long Fourmatic V8 Americki

8 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 22:21 , ,

Mercedes-Benz C200 cdi

9 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 22:17 , ,

Bmw f10 520 d 2014

17 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 22:15
Линк
Претпријатие ,

Bmw 740D xdrive 306hp full oprema 2011

17 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 22:15
Линк
, ,

VW Passat "R-Line Exterior", DSG, NAV, CAM

28 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 65 000 - 69 999
Денес 22:12 ,

MERCEDES C200 AVANTGARDE

9 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 22:10 ,

MERCEDES C200 AVANTGARDE

9 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 21:57 ,

Bmw 530 2004 dizel

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 21:54 ,

Nissan Primera

3 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 21:48 , ,

Mercedes-Benz 200 D 2002

4 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 21:39 ,

BMW X5

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 21:39 , ,

Ford Fiesta -12

5 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 21:38 ,

BMW 745d individual

10 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 21:38 , ,

BMW 528 -98

2 600 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 21:18 , ,

Ford Focus 1.8kw 115ks dizel

1 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 21:17 ,

VW Passat 2.0tdi 2006 dsg

6 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 21:17 , ,

BMW 523i

8 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 21:17 ,

Audi A4 2.0 tdi

12 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 10 000 - 14 999
Денес 21:14 ,

VW Touran 2.0 dizel 2004

4 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 21:11 ,

VW Vento 1.8 fabrika

1 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 21:03 ,

VW Vento 1.8 fabrika

1 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 21:00 , ,

Audi A5 2.0 s-line 2017

31 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 20:51 , ,

BMW 535 d M PAKET 313KS BI TURBO -12

22 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 20:47 ,

Skoda Superb Kupena vo MK

7 590 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 20:45 , ,

BMW 318d lci facelift 2010

10 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 20:45 ,

Audi A6 QUATTRO 2.7 TDI

10 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 20:31 Претпријатие , ,

Mercedes CLA 200d AutoMilano 6meseci garancija

17 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 20:29 , ,

BMW 530 d Socuvan 310.000km

6 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 20:24 ,

BMW 530 2016

Година: 2016
Километража: 80 000 - 84 999
Денес 20:11 Претпријатие , ,

BMW 316d AutoMilano 6meseci garancija

15 200 ЕУР

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 20:10 ,

Audi A6 3.0 tdi quattro s-line 2004

8 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации