Пазар3 огласи | Се продава | Возила | Автомобили | Скопjе

Acura , 1
Aixam , 1
Alfa Romeo , 75
Audi , 308
BMW , 279
Chevrolet , 98
Chrysler , 7
Citroën , 236
Corvette , 2
Dacia , 14
Daewoo , 44
Daihatsu , 6
Dodge , 3
Fiat , 275
Ford , 321
Honda , 41
Hummer , 1
Hyundai , 93
Jaguar , 3
Jeep , 17
Kia , 68
Lada , 30
Lancia , 16
Land Rover , 22
Lexus , 8
Maybach , 1
Mazda , 47
MINI , 22
Mitsubishi , 33
Morgan , 1
Nissan , 43
Opel , 674
Peugeot , 318
Pontiac , 1
Porsche , 4
Renault , 308
Rover , 15
Saab , 3
Seat , 177
Škoda , 75
Smart , 24
Ssangyong , 3
Subaru , 6
Suzuki , 50
Toyota , 102
UAZ , 1
Volvo , 16
Wartburg , 3
Yugo , 60
Zastava , 31

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Автомобили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

16 јун. 15:45
Линк
, ,

Audi A4 Avant 2.0, 140hp

4 950 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:18
Линк
, ,

MITSUBISHI COLT 1,5 AUTOMATIC PLIN OD MK

3 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 16:53
Линк
, ,

FOCUS 1.8 TDCI 2011 GOD FUL OPREMA OD MKD PERFEKTEN

4 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999

Денес 22:17 , ,

Bmw f10 520 d 2014

17 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 22:15 , ,

Mini 1.6

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 22:10 , ,

VW Tiguan r-line ultra full oprema

35 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 0 - 4 999
Денес 22:05 Претпријатие , ,

Alfa Romeo Giulietta 1.6 mjet 105ks 2013

6 600 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 21:55 , ,

Audi A5 2.7 dizel 2008

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 21:52 , ,

Cinquecento plin atest regisrirano

650 ЕУР

Година: 1996
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 20:31 Претпријатие , ,

Mercedes CLA 200d AutoMilano 6meseci garancija

17 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 20:29 , ,

BMW 530 d Socuvan 310.000km

6 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 20:11 Претпријатие , ,

Audi A-3 1.9tdi 2007god Avto M&S

5 990 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 20:11 Претпријатие , ,

BMW 316d AutoMilano 6meseci garancija

15 200 ЕУР

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 19:52 , ,

Citroen C3 1.4HDI Eksluzive

2 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 19:43 , ,

BMW 325d Business M Pack 2009 facelift

8 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 18:52 , ,

Audi A6 allroad 3.0 TDI biturbo 313ks

28 990 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 18:07 , ,

Peugeot 4007 2.2 hdi

7 399 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 17:10 , ,

Opel Vectra C dizel 2004 odlicna

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 16:53 , ,

FOCUS 1.8 TDCI 2011 GOD FUL OPREMA OD MKD PERFEKTEN

4 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 16:32 , ,

Audi A4 2.0 143k Sline -09

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 15:44 , ,

Mazda 5

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:40 , ,

Renault Megane

10 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 40 000 - 44 999
Денес 15:36 , ,

Jaguar XF 3.0 D -10 servisna knishka

16 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 15:36 , ,

Citroen Berlingo 1.6hdi so klima

3 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 15:30 Претпријатие , ,

BMW 118

5 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:55 Претпријатие , ,

Peugeot 306 1.6 HDI

2 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 14:55 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.7 CDTI

2 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 14:55 Претпријатие , ,

Fiat Grande Punto 1.2 benzin 2007

2 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 14:55 Претпријатие , ,

Nissan Micra 1.2 atest plin

4 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 14:54 Претпријатие , ,

Citroen C3 1.4 hdi neuvezena 2012

5 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 14:54 Претпријатие , ,

Toyota Avensis 2.2 D4D neuvezena 2010

8 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 14:53 Претпријатие , ,

Audi A3 2.0 TDI

6 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 14:53 Претпријатие , ,

VW Golf 1.6 tdi

6 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 14:53 Претпријатие , ,

Audi A3 1.6 tdi Ambition

6 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 14:52 Претпријатие , ,

Peugeot 308 1.6 hdi

5 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 14:52 Претпријатие , ,

Seat Leon 2.0 TDI neuvezen

10 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 14:52 Претпријатие , ,

TOYOTA YARIS 1.0

3 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 14:52 Претпријатие , ,

Seat Toledo 1.6 TDI neuvezeno

8 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 14:47 , ,

Peugeot 407 2.0 HDI 136/170KS coupe

7 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 13:00 , ,

Mercedes E250 dizel -10

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:32 Претпријатие , ,

Peugeot 208 Allure 1.6 BlueHDI

6 999 ЕУР

Година: 2015
Километража: 85 000 - 89 999
Денес 12:18 Претпријатие , ,

Peugeot 208 Allure 1.6 BlueHDI

6 999 ЕУР

Година: 2015
Километража: 85 000 - 89 999
Денес 12:03 , ,

Audi A6 2.7 TDI quattro

9 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 11:48 , ,

BMW 320 D 177 KS NOVO 07 -08

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 11:26 , ,

Audi Q7 3.0 tdi neuvezena

25 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 11:14
Линк
, ,

Insignia,Cosmo,AFL,Bixenon,start/stop,neuvezena

12 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 10:57 , ,

VW Passat 2.0 125KW 170KS DSG -07

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:55 Претпријатие , ,

Kia Pro Ceed 1.6 crdi EU5J 2013 Auto Zveki

7 200 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава | Автомобили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации