Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава | Возила | Автомобили | Скопjе

Acura , 1
Alfa Romeo , 46
Audi , 292
BMW , 278
Cadillac , 1
Chevrolet , 28
Chrysler , 5
Citroën , 167
Dacia , 8
Daewoo , 53
Daihatsu , 1
Dodge , 4
Fiat , 225
Ford , 250
Honda , 21
Hummer , 1
Hyundai , 35
Jaguar , 3
Jeep , 11
Kia , 20
Lada , 27
Lancia , 8
Land Rover , 21
Lexus , 1
Lifan , 1
Mazda , 31
MINI , 10
Mitsubishi , 13
Nissan , 27
NSU , 1
Opel , 448
Peugeot , 239
Porsche , 5
Renault , 261
Rover , 11
Saab , 1
Seat , 135
Škoda , 92
Smart , 6
Ssangyong , 3
Subaru , 5
Suzuki , 45
Toyota , 46
Volvo , 11
Yugo , 27
Zastava , 24

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Автомобили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

16 мај 19:51
Link:
, ,

VW Golf 7 150hp 110kw 2.0TDI 3xR-Line 4 Motion

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
12 мај 14:16
Link:
, ,

Audi Q5 2012

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
13 мај 22:11
Link:
, ,

Toyota Corolla 1.4

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999

Денес 16:10 , ,

Opel Corsa 1.2 full oprema 2005 neuvezena

1 899 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 13:34 , ,

Transport i logistika

Година: 2021
Километража: 0 - 4 999
Денес 11:13 Претпријатие , ,

Opel Grandland X 1.6 D 120KS Innovation AT

21 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 11:12 Претпријатие , ,

Land Rover Discovery 3.0D SE 248КS Automatik

48 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 11:12 Претпријатие , ,

Opel Astra K 1.6 cdti 110ks Business Edition MT

12 700 ЕУР

Година: 2018
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 11:12 Претпријатие , ,

Opel Insignia Grand Sport 1.6 cdti 136ks Business AT

18 700 ЕУР

Година: 2018
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 11:11 Претпријатие , ,

Opel Zafira 1.6 D Blueinjection 134 ks Business Edition MT 7

14 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 11:11 Претпријатие , ,

Audi A5 3.0 TDI quattro stronic7 design luxe

41 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 11:10 Претпријатие , ,

Opel Crossland X 1.5D 102ks Innovation MT

17 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 75 000 - 79 999
Денес 06:18 , ,

AUDI A6 3.0 Quatro TDI S-LINE 171 KW -08

9 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:05 , ,

Se prodava

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 17:07 , ,

Audi a3 1.9tdi 90ks.odlicno socuvana 2000god.

1 999 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 16:09 , ,

VW Touran DSG 1.9 TDI 77 KW 7 SEDISTA - 2006G. - MOZЕ ZAMENA

5 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 15:33 , ,

Se prodava Bmw 116d

5 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 15:17 , ,

Se prodava Bmw 116d

5 899 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 12:04 , ,

Seat Ibiza 1.2 dizel

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 09:41 , ,

Se prodava skoda fabia 2008god 1.2HTP benzin plin

2 750 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
23 мај 22:28 , ,

Honda Accord Vtec 2000 2.0ES Automatic Benzin Pling TNG

4 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
23 мај 22:22 , ,

TOYOTA YARIS 1.0 VVT-I Benzin-Plin 2004 god

3 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
23 мај 21:32 Претпријатие , ,

VW GOLF 5 1.9 TDI

4 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
23 мај 21:06 , ,

Mercedes-Benz E 220CDI 194ks 9G tronic LED registriran 2017

29 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
23 мај 20:54 , ,

Mercedes GL 350

27 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
23 мај 20:21 , ,

Opel Astra 1.4 16w

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
23 мај 20:05 , ,

VW Golf 5 1.9TDI 2005 prva registracija

4 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
23 мај 18:16 , ,

VW Golf 5 2006

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
23 мај 15:19 Претпријатие , ,

Volvo V40 D2 2.0 120ks MT

12 700 ЕУР

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
23 мај 15:18 Претпријатие , ,

BMW 530d Xdrive business auto

41 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 80 000 - 84 999
23 мај 15:18 Претпријатие , ,

Opel Mokka X Advance 1.6cdti 136ks 4×4 MT

15 600 ЕУР

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
23 мај 15:17 Претпријатие , ,

Opel Corsa Edition 1.4 90ks MT

10 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 90 000 - 94 999
23 мај 14:32 , ,

GP 1.3mjet 90hp sport

4 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 15 000 - 19 999
23 мај 14:00 , ,

Seat leon 1.6 tdi

6 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
23 мај 13:25 Претпријатие , ,

Citroen C4 1.6hdi 2010

3 850 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
23 мај 12:33 , ,

Jonway elektricen cargo

6 700 ЕУР

Година: 2021
Километража: 0 - 4 999
23 мај 11:22 Претпријатие , ,

Opel Insignia Grand Sport 1.6 cdti 136ks Business AT

18 700 ЕУР

Година: 2018
Километража: 110 000 - 119 999
23 мај 11:21 Претпријатие , ,

Opel Grandland X 1.5 D 130ks edition business AT

22 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 100 000 - 109 999
23 мај 10:21 Претпријатие , ,

VW Caddy Maxi 1.6TDI DSG 7G menjac 2013 7 sedista

9 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
23 мај 10:21 Претпријатие , ,

Mercedes C 220CDI "AMG PAKET" “REDIZAJN”Avantgarde TOPP

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
23 мај 02:02 , ,

Ford Smax 2010 automatik 2.0

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
22 мај 21:54 , ,

Opel Combo 2011

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
22 мај 17:10 , ,

SEAT LEON 2.0 TDI FR 184ks, LED - FULL OPREMA - 2014god.

14 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
21 мај 12:37 , ,

Opel Vectra 2.0i CDX

600 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
20 мај 18:52 , ,

Dacia Logan 1,4 2006

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
20 мај 18:43 , ,

Peugeot 106 1.4 dizel 1992

1 ЕУР

Година: 1992
Километража: 300 000 - 349 999
20 мај 17:22 , ,

Se prodava Opel Combo 1.3 god.2011

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
20 мај 14:32 Претпријатие , ,

Opel Mokka X Advance 1.6cdti 136ks 4×4 MT

15 300 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
20 мај 14:32 Претпријатие , ,

Opel Grandland X1.5D 130ks Edition Business AT

20 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 130 000 - 139 999
20 мај 14:32 Претпријатие , ,

Opel Crossland X 1.5D 102ks Innovation MT

16 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 120 000 - 129 999
20 мај 10:49 Претпријатие , ,

Mercedes-Benz ML 350 cdi 224Ps 2010 4-matic full oprema EKS

13 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава | Автомобили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации