Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се продава | Возила | Автомобили | Скопjе

Acura , 1
Alfa Romeo , 29
Audi , 158
BMW , 147
Chevrolet , 15
Chrysler , 4
Citroën , 49
Dacia , 2
Daewoo , 6
Fiat , 70
Ford , 106
Honda , 9
Hyundai , 12
Jeep , 3
Kia , 10
Lada , 9
Lancia , 4
Mazda , 12
MINI , 4
Nissan , 11
Opel , 195
Peugeot , 74
Porsche , 1
Renault , 105
Rover , 5
Saab , 1
Seat , 57
Škoda , 24
Smart , 5
Ssangyong , 3
Subaru , 4
Suzuki , 9
Toyota , 6
Volvo , 7
Yugo , 12
Zastava , 9

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Автомобили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 13:25 , ,

Audi A6 3.0 TDI Quattro 232ks Full Oprema

9 500 ЕУР Price Reduced

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 23:56 , ,

VW Passat B8 1.6 TDi DSG7 2016 Comfort business

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 20:21 , ,

VW Passat

5 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 20:17 , ,

Audi A4 V6 2.5 kraj 120 kw 163 KS

4 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 30 000 - 34 999
Вчера 18:46 , ,

Volvo V50 1.6 Diezel od CH

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 15:53 , ,

Opel Corsa Ecoflex 2011

4 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 14:19 , ,

CITROEN XSARA PICASSO 1.6 HDI PRV VLASNIK TOP

3 750 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 11:45 , ,

VW Golf 5 1.9TDI 2007

4 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 00:32
Link:
, ,

Skoda Superb 2.0 tdi

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
05 мај 22:43 , ,

Fiat Puntо bez zamena Itno

1 350 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
05 мај 17:39 , ,

VW Polo cllasic

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
05 мај 15:49 , ,

GT BMW DIESEL X DRIVE 530 -14

31 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 110 000 - 119 999
05 мај 13:17 , ,

Seat Altea

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
05 мај 01:10
Link:
, ,

Audi A3 Sportback S-line 2.0tdi dsg 2005

5 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
05 мај 00:57 , ,

Audi A4 karavan -01 dizel

2 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 15 000 - 19 999
05 мај 00:03 , ,

Mercedes ml 320 4×4

12 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
04 мај 22:41 , ,

Audi A6 -04 Automatik 3.0 Td

6 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
04 мај 18:17 , ,

VW Turan 2.0 7 sedista

3 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
04 мај 17:44 , ,

Hyundai Pony

800 ЕУР

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
04 мај 15:41 Претпријатие , ,

BMW 320 X-drive 4x4

9 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
03 мај 22:22 , ,

Wv Golf 5 1.9 tdi 77 kw 2005 god

4 050 ЕУР

Година: 2005
Километража: 20 000 - 24 999
02 мај 01:40 , ,

Golf 6 105ks 2010g (audi Mercedes bmw passat opel seat)

5 999 ЕУР Price Reduced

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
30 апр. 20:01 , ,

Se prodava

1 300 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
30 апр. 20:00 , ,

nisan

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
30 апр. 10:10
Link:
, ,

Polo 1.4

1 234 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
30 апр. 10:08 , ,

se prodava

1 300 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
30 апр. 10:08 , ,

Se Prodava.Peugeot 206.

1 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 0 - 4 999
30 апр. 10:06 , ,

VW PASSAT 2.0 TDI BLUE MOTION

1 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
30 апр. 07:16 , ,

Ford Mondeo - Ghia

1 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 350 000 - 399 999
28 апр. 10:07 , ,

Ford Focus 1.8 dizel 2000

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
27 апр. 03:35 , ,

se prodava

850 ЕУР

Година: 1997
Километража: 160 000 - 169 999
21 апр. 23:45 , ,

Ford Mondeo 2.0 dizel 2005

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
21 апр. 17:56 , ,

SE PRODAVA PASSAT 2006

5 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
21 апр. 12:29 , ,

Mercedes C200 CDI 2005

5 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
21 апр. 10:16 Претпријатие , ,

VW Golf Plus 1.6 tdi 2011

7 100 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
19 апр. 16:10 , ,

Mercedes-Benz C 220 dizel 2010

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
15 апр. 13:24 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI 77kw 105ks 2007

4 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
13 апр. 22:53 , ,

Bmw 318 sport 2013 itno

Година: 2013
Километража: 250 000 - 299 999
13 апр. 05:12 , ,

Mercedes-Benz C 320 4 matic 2008

9 200 ЕУР Price Reduced

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
12 апр. 20:32 , ,

ITNO!!! Se prodava Opel Astra-Karavan 1.6

600 ЕУР

Година: 1994
Километража: 95 000 - 99 999
06 апр. 15:46 , ,

Mercedes-Benz C 220D 2014

27 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 130 000 - 139 999
06 апр. 09:58 , ,

W.Turan 1.9 TDI

4 050 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
05 апр. 02:53 , ,

Ford Mondeo

3 550 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
03 апр. 16:18 , ,

Honda Civic 2.2 CDTI 2007

1 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
03 апр. 15:58 , ,

Honda Civic 2.2 CDTI 2009

1 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
03 апр. 02:40 , ,

Touran 1.9tdi

6 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
03 апр. 02:40 , ,

VW GOLF 4 1.9 TDI 110KS 99 GODINA

2 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
02 апр. 17:10 , ,

SUBARU 1.2

1 800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 75 000 - 79 999
31 мар. 16:19 , ,

VW Golf 1.9 TDI 77kw 105 ks god 2006 6brzini

4 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
13 мар. 21:06 , ,

VW Golf 4

2 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 20 000 - 24 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава | Автомобили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации