Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се продава | Возила | Автомобили | Скопjе

Acura , 1
Alfa Romeo , 43
Audi , 216
BMW , 214
Buick , 1
Cadillac , 1
Chevrolet , 38
Chrysler , 7
Citroën , 135
Dacia , 7
Daewoo , 26
Daihatsu , 5
Dodge , 2
Fiat , 117
Ford , 164
Honda , 26
Hummer , 1
Hyundai , 42
Jaguar , 3
Jeep , 8
Kia , 20
Lada , 22
Lancia , 5
Lexus , 3
Maserati , 2
Mazda , 20
MINI , 10
Mitsubishi , 11
Nissan , 25
Opel , 303
Peugeot , 155
Porsche , 4
Renault , 148
Rover , 15
Seat , 94
Škoda , 38
Smart , 3
Ssangyong , 12
Subaru , 1
Suzuki , 19
Tata , 1
Toyota , 39
Volvo , 8
Yugo , 24
Zastava , 15

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор , по категорија Автомобили , или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Автомобили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 00:00
Link:
, ,

Seat Leon 1.6 TDI Eco Motive 91 500KM perfectna sostojba❗❗❗

6 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 90 000 - 94 999
13 фев. 13:46
Link:
, ,

RENAULT SCENIC RX4

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
24 фев. 06:42
Link:
, ,

BMV 116 i

13 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 70 000 - 74 999

Денес 01:53 , ,

Seat Leon

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 22:31 , ,

Opel Zafira

5 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 22:22 , ,

Seat leon 1.4

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 21:13 , ,

Mercedes-Benz c220 -07

7 199 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:08 , ,

JEEP PATRIOT 2.0 Diesel -07

8 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:54 , ,

RENO 4 GTL 1.1 1991 GOD REGISTRIRANO

500 ЕУР

Година: 1991
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 19:44 , ,

SE OTKUPUVAAT VOZILA PO REALNI CENI ISPLATA VEDNAS

Година: 2019
Километража: 35 000 - 39 999
Вчера 18:53 , ,

Mercedes-Benz GL 320

28 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 16:31 , ,

BMW e60 525d ITNO

5 000 МКД Price Reduced

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 15:16 , ,

Citroen C5 2004g 2.0 Benzinec zacuvan sedan 100 kW

1 950 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:20 , ,

Citroen Xsara

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 10:10 , ,

BMW 320

21 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 08:38 , ,

Citroen C3 1.4HDI

3 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 07:16 , ,

TOJOTA 2003 POLO I F.FOKUS DIZEL SO KLIMA

2 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 01:26 , ,

Mercedes-Benz A 180

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 00:09 , ,

Mercedes-Benz C 220

3 650 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 00:00 , ,

Seat Leon 1.6 TDI Eco Motive 91 500KM perfectna sostojba❗❗❗

6 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 90 000 - 94 999
24 фев. 22:59 , ,

Seat Leon 2.0 140ps

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
24 фев. 20:39 , ,

Ford Fiesta -12

5 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
24 фев. 20:38 , ,

BMW 528 -98

2 600 ЕУР Price Reduced

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
24 фев. 18:43 , ,

Opel Corsa 1.3 CDTI

4 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
24 фев. 16:31 , ,

Prodavam Mini Cooper Sport

3 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
24 фев. 16:20 , ,

Fiat Punto Grande 1.3 JTD EURO 6 -17

10 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 25 000 - 29 999
24 фев. 14:31 , ,

MERCEDES-BENZ E 220 AVANTGARDE KARAVAN

5 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
24 фев. 14:27 , ,

Ford C-Max, 1,6 Hdi, TOP auto

4 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
24 фев. 09:53 , ,

Bmw e39 525tds

2 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување | Се продава | Автомобили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток