Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава | Возила | Автомобили | Скопjе

Alfa Romeo , 87
Audi , 303
BMW , 297
Buick , 2
Chevrolet , 71
Chrysler , 5
Citroën , 212
Dacia , 12
Daewoo , 42
Daihatsu , 5
Dodge , 3
Fiat , 182
Ford , 259
Honda , 45
Hummer , 1
Hyundai , 64
Isuzu , 1
Jaguar , 7
Jeep , 13
Kia , 38
Lada , 18
Lancia , 12
Land Rover , 29
Lexus , 3
Lifan , 1
Mazda , 62
MINI , 42
Mitsubishi , 34
Nissan , 27
NSU , 1
Opel , 356
Peugeot , 254
Porsche , 12
Renault , 212
Rover , 7
Saab , 5
Seat , 130
Škoda , 73
Smart , 24
Ssangyong , 5
Subaru , 10
Suzuki , 35
Toyota , 72
Triumph , 4
UAZ , 3
Volvo , 17
Yugo , 39
Zastava , 21

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Автомобили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

03 окт. 13:02
Линк
Автомобили , Скопjе , Карпош

Lifan X60 Silver Bordo

4 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2016
Километража: 45 000 - 49 999
Денес 16:39
Линк
Автомобили , Скопjе , Карпош

se prodava jaguar xf 3.0 300 ks 2016

1 ЕУР

Година: 2016
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 00:59
Линк
Автомобили , Скопjе , Карпош

Mazda 2 1.5 sport paket 109ks neuvezena

5 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 95 000 - 99 999

Денес 18:09 Автомобили , Скопjе , Карпош

PEUGET 406 HDI

1 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:39
Линк
Автомобили , Скопjе , Карпош

se prodava jaguar xf 3.0 300 ks 2016

1 ЕУР

Година: 2016
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 16:38 Автомобили , Скопjе , Карпош

Alfa Romeo 147.JTD.120 2008

2 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:51 Автомобили , Скопjе , Карпош

BMW 520d F11 Touring

12 690 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:43 Автомобили , Скопjе , Карпош

VW Passat 1.4 TSI Ecofuel Automatic

6 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 12:05 Автомобили , Скопjе , Карпош

Citroen C4 Grand Picasso 2009 1.6HDI vo odlicna sostojba

4 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:13 Автомобили , Скопjе , Карпош

Toyota Avensis

13 999 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 11:12 Автомобили , Скопjе , Карпош

Seat leon 1.9tdi 90ks.66kw.full oprema

4 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:11 Автомобили , Скопjе , Карпош

Berlingo dizel 1.6hdi 2012god.klima neuvezeno

5 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 05:48 Автомобили , Скопjе , Карпош

Ford Fiesta

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 00:59 Автомобили , Скопjе , Карпош

Mazda 2 1.5 sport paket 109ks neuvezena

5 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 95 000 - 99 999
Денес 00:59 Автомобили , Скопjе , Карпош

Mercedes Benz R320

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:36
Линк
Автомобили , Скопjе , Карпош

Seat Ibiza 1.4 benzin

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 18:36 Автомобили , Скопjе , Карпош

Skoda Fabia 1.9 SDI

2 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 16:39 Автомобили , Скопjе , Карпош

Se prodava Opel Omega

2 200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 16:39 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Карпош

FIAT PUNTO TNG 2018 NEUVEZENO

7 290 ЕУР

Година: 2018
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 15:37 Автомобили , Скопjе , Карпош

Audi A4 perfectno

10 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 13:30 Автомобили , Скопjе , Карпош

Renault Scenic 2022

6 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 13:07 Автомобили , Скопjе , Карпош

Mercedes-Benz E220d

47 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 11:37 Автомобили , Скопjе , Карпош

Range rover sport 3.0 hse inter guma

47 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 11:37 Автомобили , Скопjе , Карпош

pasaat 2.0 tdi socuvan inter guma

17 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 11:15 Автомобили , Скопjе , Карпош

Ford Fiesta 1.4 tdci

4 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 09:57 Автомобили , Скопjе , Карпош

Renalult Megane III 2010 1.5dci 110ks

5 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 09:23 Автомобили , Скопjе , Карпош

BMW 320 cabrio

14 200 МКД

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 09:21 Автомобили , Скопjе , Карпош

BMW 320 cabrio

14 200 МКД

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 08:41 Автомобили , Скопjе , Карпош

mercedes smart 700cm amg optic full oprema

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 08:41 Автомобили , Скопjе , Карпош

Toyota Avensis 1.8 VVT-i benzin + plin

4 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 08:41 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Карпош

Opel Mokka 1.7CDTI 92kw navigacija koza SUV 4x4

11 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 08:41 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Карпош

Bmw 520xd 190ks noviot motor 8g tronic 2015g

25 590 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 08:36
Линк
Автомобили , Скопjе , Карпош

Audi TT 1.8T S-Line

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
04 окт. 23:51 Автомобили , Скопjе , Карпош

C200d Executive 49000km

27 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2017
Километража: 45 000 - 49 999
04 окт. 19:00 Автомобили , Скопjе , Карпош

Mazda Pick up 2001

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
04 окт. 17:47 Автомобили , Скопjе , Карпош

Renault Clio 1.9. dizel 00 servo kako nov

1 499 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
04 окт. 17:44 Автомобили , Скопjе , Карпош

PEUGEOT.EXPERT 1.9.DIZEL.06.GOD.REG.07.2023

2 299 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
04 окт. 17:44 Автомобили , Скопjе , Карпош

Seat Mii 1.0 benzin 12 klima neuvezeno full

4 499 ЕУР

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
04 окт. 17:43 Автомобили , Скопjе , Карпош

ALFA.ROMEO.159.1.9 JTD.06.GOD.AUTOMATIC.KAKO.NOVO.FUL

3 499 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
04 окт. 17:42 Автомобили , Скопjе , Карпош

PASSAT.1.9.TDI.110.KS.99.GOD.KLIMA.KAKO.NOVO.FULL

2 299 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
04 окт. 17:41 Автомобили , Скопjе , Карпош

MINI.COOPER.1.4.BENZIN 09.GOD.ATES.PLIN.KAKO.NOVO.FULL

4 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
04 окт. 17:41 Автомобили , Скопjе , Карпош

SEAT.LEON.1.4.BENZIN 10.GOD.KLIMA.ATES.PLIN.KAKO.NOV.FULL

4 499 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
04 окт. 17:40 Автомобили , Скопjе , Карпош

FORD.FOCUS.2.0.TDCI.08.GOD.KLIMA.AUTOMATIC.FULL

3 499 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
04 окт. 17:10 Автомобили , Скопjе , Карпош

Alfa Romeo MiTO plin benzin 2014

Година: 2014
Километража: 70 000 - 74 999
04 окт. 16:57 Автомобили , Скопjе , Карпош

Citroen C4 benzin 2011

Година: 2011
Километража: 60 000 - 64 999
04 окт. 16:45 Автомобили , Скопjе , Карпош

Skoda Karoq 2020 19.000km

24 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 15 000 - 19 999
04 окт. 16:44 Автомобили , Скопjе , Карпош

Honda Accord 2.2i cdti 140ps 103kw

4 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
04 окт. 13:45 Автомобили , Скопjе , Карпош

Passat 1.9. TDI 110 KS 98 Klima full

1 499 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
04 окт. 13:38 Автомобили , Скопjе , Карпош

Citroen xsara 2.0HDI.90ks.god.2003

1 999 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
04 окт. 12:32 Автомобили , Скопjе , Карпош

Daihatsu Terios 1.5i 105ks 2010

8 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
04 окт. 12:28 Автомобили , Скопjе , Карпош

Jeep Grand Cherokee 3.0 diesel overland

25 990 ЕУР

Година: 2016
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава | Автомобили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации