Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава | Возила | Автомобили | Скопjе

Acura , 1
Alfa Romeo , 75
Audi , 499
Bentley , 1
BMW , 517
Chevrolet , 38
Chrysler , 17
Citroën , 168
Dacia , 12
Daewoo , 36
Daihatsu , 6
Dodge , 6
Fiat , 168
Ford , 263
GMC , 1
Honda , 33
Hummer , 1
Hyundai , 56
Isuzu , 1
Jaguar , 4
Jeep , 23
Kia , 35
Lada , 20
Lancia , 13
Land Rover , 40
Landwind , 1
Lexus , 4
Maserati , 1
Maybach , 3
Mazda , 38
MG , 2
MINI , 18
Mitsubishi , 24
Nissan , 65
Opel , 527
Peugeot , 278
Porsche , 14
Renault , 243
Rover , 9
Saab , 1
Seat , 191
Škoda , 65
Smart , 18
Ssangyong , 3
Subaru , 1
Suzuki , 22
Tesla , 2
Toyota , 58
VW Volkswagen , 1196
Volvo , 18
Wiesmann , 1
Yugo , 21
Zastava , 5

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Автомобили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 19:36
Линк
Автомобили , Скопjе , Скопје

Се продава AUDI A5 SPORTBACK 2017 2.0 TDI S line quatro

33 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 100 000 - 109 999
04 окт. 21:42
Линк
Автомобили , Скопjе , Скопје

golf 3 1.9 tdi

2 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:25
Линк
Автомобили , Скопjе , Скопје

BMW 116 -2013GOD- F20

10 ЕУР

Година: 2013
Километража: 90 000 - 94 999

Денес 20:01 Автомобили , Скопjе , Скопје

Audi A6 3.0 TDI matrix 204 KS S line 8G MULTITRONIC 2012

19 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 20:00 Автомобили , Скопjе , Скопје

BMW X5 40d 306KS XDRIVE INDIVIDUAL -2011

18 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 19:59 Автомобили , Скопjе , Скопје

BMW 316 d 2.0 sport paket panorama 2014

12 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 16:38 Автомобили , Скопjе , Скопје

Mini One 1.6 2012g.

5 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:38 Автомобили , Скопjе , Скопје

Audi A3

13 300 ЕУР

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 13:29 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Daihatsu Cuore 1.0 i aitomatic limited CH 71000 km

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 70 000 - 74 999
Денес 12:04
Линк
Автомобили , Скопjе , Скопје

Mercedes Benz S 350 benzin i plin

5 499 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 11:25 Автомобили , Скопjе , Скопје

BMW 116 -2013GOD- F20

10 ЕУР

Година: 2013
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 11:12 Автомобили , Скопjе , Скопје

opel corsa 1.4

1 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 11:12 Автомобили , Скопjе , Скопје

Citroen Nemo 1.4 benzin/plin 2010

4 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 95 000 - 99 999
Денес 10:25 Автомобили , Скопjе , Скопје

Продавам Астра ј

5 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:25 Автомобили , Скопjе , Скопје

Продавам Астра ј

5 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:25 Автомобили , Скопjе , Скопје

Продавам Астра ј

5 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:25 Автомобили , Скопjе , Скопје

Продавам Астра ј

5 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:25 Автомобили , Скопjе , Скопје

Продавам Астра ј

5 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:25 Автомобили , Скопjе , Скопје

Продавам Астра ј

5 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:17 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Fiat Punto 1.2i benzin full novo Germanija

2 590 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 00:58 Автомобили , Скопjе , Скопје

Reanult Talisman

Година: 2018
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 21:17 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

BMW X3 2.0D 177k.s 4X4 FACELIFT 2008god EXTRA

9 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:40 Автомобили , Скопjе , Скопје

se prodava Eos kabriolet, prv gazda so 80k pominati,

5 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 80 000 - 84 999
Вчера 19:42 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Suzuki Alto 1.0 benzin 50kw 2012

4 150 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:41 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Ford Fiesta 1.6 dizel proizvedena 2011

4 699 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 19:40 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

MERCEDES C 220 CDI FACELIFT 110 KW AVTOMATIK

5 799 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:40 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Kia Soul 1.6crdi 2009 odlicen Avtobanda

5 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 19:40 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

VOLKSWAGEN TOURAN 1.6TDI 2012 GODINA 7 SEDISTA

10 299 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 19:39 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

PEUGEOT 3008 2.0 HDI 110 KW ( 150KS )2011 GODINA

7 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 19:38 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Opel Astra 1.6 CDTI 81kw 2016 kako nova

7 499 ЕУР

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 19:36 Автомобили , Скопjе , Скопје

Се продава AUDI A5 SPORTBACK 2017 2.0 TDI S line quatro

33 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 19:27 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

NISSAN X-TRAIL 2.2DCI 84KW 2003 GODINA TERENEC

4 299 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 19:25 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

HYUNDAI I10 1.2 BENZIN PROIZVEDENA 2009 GODINA

3 799 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 19:24 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

KIA PICANTO 1.1 BENZIN 44 KW 2009 GODINA

3 299 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 18:51 Автомобили , Скопjе , Скопје

Daihatsu Terios 1.5i , 105ks , 4x4 , 2010god

7 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 16:53 Автомобили , Скопjе , Скопје

FIAT

2 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 16:39 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

RENAULT MEGANE 1.5 DCI 90KS LIMITED 2017G

13 490 ЕУР

Година: 2017
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 16:39 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Renault Megane 1.5 DCI 90ks 6M/T limited 2017G

12 999 ЕУР

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 16:17 Автомобили , Скопjе , Скопје

Smart For Four 1.1 2005

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава | Автомобили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации