Пазар3 огласи | Се продава | Возила | Автомобили | Струмица

Aixam , 1
Alfa Romeo , 62
Audi , 183
BMW , 226
Chevrolet , 18
Chrysler , 1
Citroën , 84
Dacia , 3
Daewoo , 7
Fiat , 108
Ford , 138
Honda , 24
Hummer , 1
Hyundai , 25
Jaguar , 6
Jeep , 8
Kia , 16
Lada , 7
Lancia , 11
Lexus , 5
Lincoln , 1
Maserati , 1
Mazda , 21
MINI , 6
Mitsubishi , 18
Nissan , 13
Opel , 227
Peugeot , 124
Porsche , 7
Renault , 100
Rover , 10
Saab , 4
Seat , 37
Škoda , 19
Smart , 8
Ssangyong , 4
Suzuki , 2
Toyota , 10
Volvo , 13
Yugo , 7

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Струмица , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Автомобили | Струмица или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 19:28
Link:
,

Odlicno socuvan VW Passat 2.0

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
14 јан. 11:28
Link:
,

VW Passat BMT 2.0 TDI DSG

9 150 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999

Вчера 19:28
Link:
,

Odlicno socuvan VW Passat 2.0

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
15 јан. 17:15 ,

Mercedes-Benz ML 320 Sport 4Matic 2008

12 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
15 јан. 13:32 ,

Bmw X6 3.5 307hp

22 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
15 јан. 09:20 ,

Audi A6 3.0 tdi quattro matrix

21 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
14 јан. 18:00 ,

HONDA JAZZ 1.4 KLIMA

3 350 ЕУР

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
14 јан. 11:28
Link:
,

VW Passat BMT 2.0 TDI DSG

9 150 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
14 јан. 08:33
Link:
Претпријатие ,

Opel Combo 2009

3 300 ЕУР Price Reduced

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
13 јан. 08:59 ,

Ford Mondeo 2.0 TDDI 2001 116hp

1 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
12 јан. 20:58 ,

Audi Q7 S-line Packet

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
08 јан. 11:52 ,

GOLF VI GOLF 6

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
07 јан. 16:09 ,

Prodavam citroen c3

1 ЕУР

Година: 2006
Километража: 0 - 4 999
07 јан. 16:09 ,

Opel Astra 1.7 CDTI

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
01 јан. 11:44 ,

Mercedes-Benz E 220cdi dizel

Година: 2012
Километража: 15 000 - 19 999
01 јан. 08:50 ,

VW Sharan dizel 2004

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
29 дек. 21:00 ,

Се продава

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 80 000 - 84 999
28 дек. 11:00 ,

Honda Jazz 1.4 automatik steptronic tiptronic

4 550 ЕУР Price Reduced

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
23 дек. 13:41 ,

Audi A5 Coupe 3.0 300 HP Quattro

12 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
23 дек. 13:29 ,

Pikap Ford Courier 2000

1 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
23 дек. 09:09 ,

Audi A8 moze i zamena

22 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
19 дек. 14:12 ,

Bmw 320d Mpaket vo exstra sostojba!

3 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
19 дек. 14:11 ,

Mercedes E280 CDI V6 3.0 Automatic 7G Tronic

7 700 МКД

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
16 дек. 22:12 ,

Mercedes clk320 benzin

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
15 дек. 15:09 ,

BMW 525 3.0 F10

14 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 00:21 ,

Mercedes-Benz A 180 2.0cdi 2005

4 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 22:46 ,

Ford Focus Kabrio coupe C/C

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
30 ноем. 22:27 ,

Suzuki Alto

850 ЕУР

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
30 ноем. 21:25 ,

BMW 535d twinturbo 272 hp

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 20:39 ,

BMW X1 18D 143ks M paket

15 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
30 ноем. 20:17 ,

VW Sharan 2006 dizel

6 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 16:52 Претпријатие ,

Mazda 6 dizel 2008

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
30 ноем. 16:06 ,

BMW X1 18D 143 ks M-paket od CH

15 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
30 ноем. 15:42 ,

Mercedes-Benz E 220 CDI

16 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
30 ноем. 15:36 ,

Hyundai ix55 2008-prva registracija 2010 godina...ull oprema

12 000 МКД

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
30 ноем. 15:01 Претпријатие ,

Ekstra opel

1 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 14:56 ,

Peugeot 407 SW 2.0hdi 2005

2 950 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
30 ноем. 14:22 ,

Citroen AX benzin

Година: 1992
Километража: 180 000 - 189 999
30 ноем. 13:45 ,

Toyota Avensis Verso D4D

3 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
30 ноем. 11:09 ,

BMW X3 2.0D 184ks X-Drive 2013

17 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
30 ноем. 10:50 ,

Mercedes-Benz A160 CDI klima uvoz od Germanija

4 600 ЕУР Price Reduced

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
30 ноем. 10:34 ,

Maserati Ghibli V6 3.0 diesel

Година: 2015
Километража: 60 000 - 64 999
30 ноем. 09:58 ,

VW GOLF 7 1.6 -13

9 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
30 ноем. 09:37 ,

Peugeot 307 XS 2.0 140hp

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
30 ноем. 08:44 ,

Citroen C3 Picasso 1.6hdi 110ks

4 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
30 ноем. 08:11 ,

Mercedes-Benz S 350 AMG 4Matic Bluetec

43 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
30 ноем. 02:20 ,

BMW X1 25D facelift X drive 2013

17 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
30 ноем. 01:40 ,

BMW 320D modern line 2014

12 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
30 ноем. 01:12 ,

Mercedes-Benz 200

800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 30 000 - 34 999
29 ноем. 23:22 ,

PORSCHE CAYENNE BLACK EDITION 3.0 DISEL

28 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава | Автомобили | Струмица не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации