Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава | Возила | Автомобили | Тетово

Acura , 1
Alfa Romeo , 62
Audi , 392
Bentley , 2
BMW , 644
Cadillac , 1
Chevrolet , 36
Chrysler , 6
Citroën , 85
Dacia , 4
Daewoo , 17
Daihatsu , 2
Dodge , 1
Ferrari , 1
Fiat , 162
Ford , 185
GMC , 1
Honda , 12
Hyundai , 36
Jaguar , 5
Jeep , 19
Kia , 13
Lada , 12
Lancia , 9
Land Rover , 22
Lexus , 1
Lincoln , 1
Maserati , 2
Mazda , 25
MG , 1
MINI , 28
Mitsubishi , 24
Nissan , 36
Opel , 415
Peugeot , 134
Piaggio , 1
Porsche , 15
Renault , 178
Rover , 11
Saab , 9
Seat , 102
Škoda , 35
Smart , 37
Ssangyong , 10
Subaru , 4
Suzuki , 10
Toyota , 17
UAZ , 3
Volvo , 18
Yugo , 9
Zastava , 4

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Тетово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Автомобили | Тетово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

04 авг. 10:14
Линк
,

Audi A6 2.0 40 TDI 204 HP 2021 novo vozilo

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2021
Километража: 15 000 - 19 999
05 авг. 14:16
Линк
,

Fiat 500 1.2 automatic 2011 12

6 499 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
09 авг. 17:41
Линк
,

PASSAT B6 1.9TDI 105KS

4 450 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 19:08
Линк
,

BMW 535d(e60) BiTurbo M-paket

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 16:24 Претпријатие ,

BMW X6 3.0D А/Т 2011

24 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 16:21 Претпријатие ,

Chevrolet Spark 1.0i 2011

4 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 40 000 - 44 999
Денес 15:31 ,

Hyndai Getz 1.5 cdi

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 12:27 Претпријатие ,

Avto plac Avtocentar Tetovo

Година: 2007
Километража: 95 000 - 99 999
Денес 12:26 Претпријатие ,

BMW X6 3.5D 210kw X-drive 4x4 2010 Avtocentar

22 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:25 Претпријатие ,

Audi Q7 3.0 TDI 171kw 4x4 quattro 2007 Avtocentar

10 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:24 Претпријатие ,

VW Touareg3.0 TDI 165kw avtomatik 4x4 2006 Avtocentar

9 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:23 Претпријатие ,

Mercedes Benz ML 280 CDI 140kw 4x4 avtomatik AVTOCENTAR

9 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 12:23 Претпријатие ,

Opel Fronter Sport 2.0i 85kw 4x4 PLIN 92 Avtocentar

3 800 ЕУР

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:22 Претпријатие ,

VW Golf7 1.6 tdi 81kw 136.000km 2016 Avtocentar

12 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 12:21 Претпријатие ,

VW Passat2.0 TDI 103kw 6 brzini 2012 AVTOCENTAR

11 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 12:20 Претпријатие ,

AudiI A4 3.0 TDI 176kw 4x4 quattro 2009 AVTOCENTAR

10 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:19 Претпријатие ,

MERCEDES C220 CDI 125kw AVTOMATIK 2008god. "AVTOCENTAR"

8 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 12:18 Претпријатие ,

VW Golf 6 2.0tdi 81kw 2010 Avtocentar

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 12:17 Претпријатие ,

BMW e90 320D 120kw avtomatik 2006 AVTOCENTAR

6 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:15 Претпријатие ,

Jaguar X-TYPE 2.2 TDI 107kw avtomatik 2009 AVTOCENTAR

6 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 12:14 Претпријатие ,

CITROEN C5 1.6 HDI 80kw 2010god. "AVTOCENTAR"

5 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 12:14 Претпријатие ,

AUDI A3 2.0 TDI 170ks 6-brzini 2008god. "AVTOCENTAR"

5 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:12 Претпријатие ,

VW Golf 5 1.9 TDI 66kw 2007 AVTOCENTAR

4 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 12:11 Претпријатие ,

VW Golf 5 1.9 TDI 77kw karavan 2008 AVTOCENTAR

4 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:10 Претпријатие ,

Opel Corsa 1.4 benzin 64kw 2012 Avtocentar

4 700 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 12:09 Претпријатие ,

VW Polo 1.2 44kw benzin plin 2009 Avtocentar

3 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 12:08 Претпријатие ,

Chevrolet Aveo 1.2 62kw benzin plin 2010 Avtocentar

3 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 12:07 Претпријатие ,

OPEL CORSA 1.4 BENZIN 66kw Full 95god. "AVTOCENTAR"

1 350 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:05 Претпријатие ,

VW Passat 1.8 55kw 1993 Avtocentar

1 300 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:04 Претпријатие ,

VW Golf 2 1.6 td 1988

2 900 ЕУР

Година: 1988
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:04 ,

Audi A6 S-Line Quatrro V6

8 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 12:03 Претпријатие ,

Mercedes Benz 123 240 dizel 1981

4 500 ЕУР Намалена цена

Година: 1981
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:02 Претпријатие ,

Nissan Qashqai 1.5 DCI 78kw 2008 Avtocentar

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 12:01 Претпријатие ,

Lancia Thema 3.0 crd 176kw 2014 Avtocentar

21 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 11:50 ,

Golf 7 1.6 bmt neuvezuvan od Porsche Top

13 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:10 ,

se prodava

1 900 ЕУР

Година: 1995
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 21:24 ,

Staklo Golf 6 2.0 TDI 110 Blumotion 2010 Godina

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 20:16 ,

VW Touareg 3.0 v6 4×4

11 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 18:39 ,

Ford Kuga Titanium 2010 4x4

10 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 14:26 Претпријатие ,

Vw touran 2.0 tdi DSG Automatik,2014god,moze zamena

10 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 14:25 Претпријатие ,

Ford tourneo 2.4

6 650 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 14:25 Претпријатие ,

Smart two cabrio

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 14:24 Претпријатие ,

Vw golf5

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 14:24 Претпријатие ,

VW Caddy 1.9 tdi

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 12:40 ,

Dacia Logan 7

2 850 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 11:24 ,

Odlicen Renault Megane 1.5 Dci 2003 Godina Registrira Cela G

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 11:11 ,

Mitsubishi Colt 1.3

2 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 10:09 ,

Mercedes Benz S350d Amg Line Kako od salon

60 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 08:02 Претпријатие ,

Passat 1.9 TDI

5 250 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 00:24 ,

golf5 tdi 2.0

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 00:24 ,

golf5 tdi 2.0

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава | Автомобили | Тетово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации