Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се продава | Возила | Автомобили | Виница

Audi , 51
BMW , 33
Citroën , 25
Daewoo , 7
Daihatsu , 1
Fiat , 23
Ford , 39
Honda , 1
Hyundai , 2
Jaguar , 1
Jeep , 1
Kia , 7
Lada , 5
Lancia , 6
Mazda , 6
MG , 1
Nissan , 5
Opel , 36
Peugeot , 22
Renault , 26
Rover , 6
Saab , 1
Seat , 15
Subaru , 2
Suzuki , 3
Toyota , 11
Volvo , 6
Yugo , 3
Zastava , 2

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор , по категорија Автомобили , или по локација Виница , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Автомобили | Виница или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 13:02 ,

Audi A6

6 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:50 ,

Peugeot 205

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 00:21 ,

Renault Laguna moze zamena

Година: 1997
Километража: 5 000 - 9 999
02 мар. 07:34 ,

Opel Insignia 4x4

6 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
02 мар. 01:29 ,

Seat Ibiza 1.4

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
28 фев. 20:39 Претпријатие ,

AUDI A8 4.2TDI LONG 17GOD

40 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
22 фев. 16:21 ,

BMW X3 xDrive20d M-Sport automat,2015, 107100 km

9 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
18 фев. 12:28 ,

AUDI Q3 2.0TDI 140KS -12

15 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
16 фев. 16:39 ,

Mercedes-benz A 170 CDI

2 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
16 фев. 16:20 ,

Opel Corsa 1.0 benzin -99

880 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
13 фев. 10:34 ,

Mazda CX-7

10 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
13 фев. 10:34 ,

VW Sharan 1.9tdi

2 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
12 фев. 17:17 ,

AUDI A5 3.0TDI / 239KS / SPORTBACK / 2011 GOD.

14 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
11 фев. 13:25 ,

Citroen C4 1.6 HDI 68kw

10 750 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
11 фев. 12:40 ,

Peugeot 407 sw 1.6 HDI panorama

4 850 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
10 фев. 10:04 ,

Toyota Corola 2.0 D-4D

3 750 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
10 фев. 09:09 ,

Citroen Saxo 1.5 D

1 250 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
08 фев. 20:06 ,

Toyota Avensis 2.0 D-4D 86 kw 2004 god.

3 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
08 фев. 13:21 ,

BMW X3 2.0 177 -08

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
24 јан. 11:48 ,

Продавам Рено Клио 1.9 Дизел

1 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
16 јан. 21:09 ,

Se prodava

800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
27 дек. 17:03 ,

Mercedes-Benz B 200cdi Avangard

3 550 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
16 дек. 17:45 ,

Се продава

2 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
23 ноем. 15:55 ,

Suzuki Splash 1.0

3 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
23 ноем. 12:44 ,

Volvo S60 so neispraven motor za delovi

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
22 ноем. 17:06 ,

VW Polo 1.9 SDI

1 999 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
15 ноем. 02:57 ,

Vw Golf 7, 1.6TDI Bluemotion

12 300 МКД

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
08 ноем. 16:06 ,

Ford focus 1.8 tdci 2002

1 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
25 окт. 18:16 ,

BMW 730d -10

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
08 окт. 22:20 ,

Renault Laguna II 1.9 dci

2 250 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
16 септ. 00:33 ,

Suzuki splash

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
12 септ. 17:58 ,

VW Volkswagen Passat 1.9

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
30 авг. 08:35 ,

Se prodava

1 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
12 авг. 20:51 ,

Prodavam Fiat Sedici 1.9 multijget 4*4

4 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
12 авг. 15:34 ,

Peugeot 407 -05

2 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 35 000 - 39 999
11 авг. 17:19 ,

Se prodava VW Touran 1.9 tdi,105ks

4 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
27 јул. 00:45 ,

VOLVO V50 1.6D

5 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
09 јул. 00:08 ,

Citroen c5

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
29 јун. 17:39 ,

Volvo C30 1.6 DRIVe -09

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
18 јун. 00:17 ,

Avtomobil

350 ЕУР

Година: 1994
Километража: 190 000 - 199 999
17 јун. 16:50 ,

Avtomobil

350 ЕУР

Година: 1994
Километража: 180 000 - 189 999
13 јун. 14:13 ,

Ml 280cdi

7 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
29 мај 23:55 ,

Terano 2.7tdi

2 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
27 мај 15:54 ,

VW TOURAN 2005 DSG 2.0 TDI 140KS

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
12 мај 05:02 ,

Toyota RAV 4

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
08 мај 20:41 ,

SUZUKI GSX R600 AVAILABLE

5 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 0 - 4 999
22 апр. 19:11 ,

Audi a6 3.0TDI 272ps Sline

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
17 апр. 22:25 ,

Kola

500 ЕУР

Година: 1993
Километража: 150 000 - 159 999
27 мар. 12:21 ,

Citroën C4 1.6 109ks benzin

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
24 мар. 10:13 ,

Opel Astra 2.0 -99

200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 30 000 - 34 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување | Се продава | Автомобили | Виница не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации