Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 1
Aixam , 3
Alfa Romeo , 278
Alpina , 2
Audi , 334
BMW , 335
Bugatti , 1
Buick , 1
Chevrolet , 98
Chrysler , 26
Citroën , 541
Dacia , 68
Daewoo , 472
Daihatsu , 8
Dodge , 3
Fiat , 1221
Ford , 1384
Honda , 71
Hummer , 1
Hyundai , 306
Isuzu , 4
Jaguar , 1
Jeep , 5
Kia , 98
KTM , 1
Lada , 283
Lancia , 72
Land Rover , 12
Mazda , 93
MG , 1
MINI , 3
Mitsubishi , 49
Morgan , 1
Nissan , 117
Opel , 1936
Peugeot , 744
Piaggio , 7
Porsche , 2
Proton , 3
Renault , 1007
Rover , 139
Saab , 9
Seat , 348
Škoda , 228
Smart , 40
Ssangyong , 2
Subaru , 22
Suzuki , 180
Tata , 1
Toyota , 72
Triumph , 1
TVR , 2
UAZ , 5
VW Volkswagen , 1790
Volvo , 34
Wartburg , 4
Yugo , 392
Zastava , 210

Огласи за продажба на нови автомобили, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

01 авг. 17:16
Линк
, ,

MERCEDES E 320 / 2000 / TOP MOTOR

1 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 20:42
Линк
Претпријатие , ,

Mercedes A 160 cdi 2010g Lizing bez kamati

4 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 19:03
Линк
, ,

Fiat Seicento Van 2009god, so KLIMA

1 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999

Денес 20:44 ,

Citroen Xsara 1.9 D

1 200 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 30 000 - 34 999
Денес 20:42
Линк
Претпријатие , ,

Mercedes A 160 cdi 2010g Lizing bez kamati

4 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 20:37 , ,

Fiat Marea 1.9JTD Full oprema reg cela god 2001

1 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 20:22 , ,

Kovac za feder platna

100 ЕУР

Година: 2018
Километража: 15 000 - 19 999
Денес 19:46 , ,

Daewoo Espero 2.0 110ks 135.000km

1 700 ЕУР Намалена цена

Година: 1996
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 19:21 , ,

Skoda Fabia 1.2 HTP 2005

1 550 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 19:21 , ,

PEUGEOT 206SW 1.4HDI 2003god reg.cela god KLIMA

1 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 19:13 , ,

Opel Astra Classic -99

850 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 18:38 , ,

Volvo 460

900 ЕУР Намалена цена

Година: 1995
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 18:35 , ,

Mercedes c220 CDI 170ks

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 18:02 ,

Ford Mustang

30 000 МКД

Година: 2014
Километража: 50 000 - 54 999
Денес 17:55 , ,

VW Passat 1.9 tdi so Bg tablici

1 799 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 17:21 Претпријатие ,

Nisan primera 2.0 disel 1999god,extra kola

1 350 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 80 000 - 84 999
Денес 17:20 ,

VW Passat 3 karavan so klima 1.9 td

1 150 ЕУР

Година: 1996
Километража: 55 000 - 59 999
Денес 17:03 , ,

Hyundai Pony

800 ЕУР

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:33 ,

SKODA FABIA 1.4 FULL REG

1 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:30 ,

Fiat Bravo 1.9 JTD GT

1 399 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:57 , ,

MERCEDES E 250 TD GOD - 98 KLIMA OD CH KAKO NOVO

1 750 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:30 ,

Renault Megane Scenic 1.9 7 sedista

2 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:09 ,

MITSUBISHI COLT 1.3

900 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 25 000 - 29 999
Денес 15:09 ,

Ford Escort -92

450 ЕУР

Година: 1992
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 14:49 ,

RENAULT TWINGO 1.2L ITNO

500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 14:33 ,

Renault Megane 1.6 Coupe

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 14:21 , ,

Peugeot 306 2.0 HDI Prv sopstvenik

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 14:08 ,

Mazda 626

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:05 , ,

Fiat Coupe -97

899 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:58 ,

Ford Mondeo karavan -01 2.0tddi registrirana

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 0 - 4 999
Денес 13:37 , ,

Kia Carnival II 2.9 Dizel

2 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 13:33 , ,

Opel Corsa 1.4 -96

700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 13:33 ,

OPEL ASTRA 1.7TD REGISTRIRANA DOBRA

750 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 13:29 , ,

Opel Corsa so klima -04

1 899 ЕУР

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 12:45 ,

Chevrolet Aveo -07

1 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:07 , ,

FIAT STILO 1,9 JTD

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:59 , ,

Citroen Xsara 1.9 Dizel

1 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 10:48 , ,

Ford Fiesta 1.3 -05 Mida prv gazda

1 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 10:47 , ,

FORD KUGA 2.0 tdci 136ks 4x4

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 10:44 ,

Rover 200 -97

950 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:40 , ,

Dacia Logan 1.4 -06 benzin atestiran plin

1 050 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:17 , ,

Smart ForTwo -99

1 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 09:37 , ,

MERCEDES-BENZ E 220 DIZEL -97 KLIMA FULL

1 799 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:36 ,

Renault Megane 2 1.5 Dci

1 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:27 , ,

AUDI A4 2.5 TDI 6 BRZINI -99 KAKO NOVO FULL

1 799 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 07:52 ,

Mercedes-Benz Klasa A170 Diesel

800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 03:23 , ,

Zastava Skala -55

450 ЕУР

Година: 1991
Километража: 40 000 - 44 999
Денес 02:12 ,

Mercedes-Benz 200

800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 30 000 - 34 999
Денес 01:56 ,

Nissan Primera

600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 10 000 - 14 999
Денес 01:25 ,

FIAT PUNTO 1.2 8V ITNO

1 450 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 80 000 - 84 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на нови и половни коли во Македонија. Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3. 

 

Продажба на половни коли

На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите за да ги подредите огласите по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично. Погледнете ги сите огласи и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други.

Увоз на половни автомобили во Македонија

Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој  соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на коли увезени од странство

 

Продажба на нови автомобили

На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси.

 

Замена на возила

Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило.

Кон почеток