Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 7
Alfa Romeo , 97
Artega , 1
Audi , 613
Bentley , 1
BMW , 443
Chevrolet , 54
Chrysler , 5
Citroën , 327
Dacia , 8
Daewoo , 30
Daihatsu , 6
Dodge , 1
Ferrari , 1
Fiat , 398
Ford , 436
Honda , 30
Hummer , 1
Hyundai , 73
Isuzu , 1
Jaguar , 7
Jeep , 18
Kia , 61
Lada , 10
Lancia , 22
Land Rover , 36
Lexus , 4
Mazda , 68
MINI , 30
Mitsubishi , 34
Nissan , 111
Opel , 912
Peugeot , 478
Porsche , 11
Renault , 322
Rover , 4
Saab , 1
Seat , 262
Škoda , 113
Smart , 22
Ssangyong , 4
Subaru , 1
Suzuki , 57
Toyota , 134
UAZ , 11
VW Volkswagen , 1215
Volvo , 29
Yugo , 2
Zastava , 7

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

11 јун. 10:32
Линк
Претпријатие , ,

Citroen DS3 2012 1.6Hdi 112HP

6 790 ЕУР

Година: 2012
Километража: 90 000 - 94 999
11 јун. 07:08
Линк
Претпријатие ,

Mercedes-Benz E 200 cdi BlueTEC 2015

17 999 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
01 јун. 14:45
Линк
Претпријатие ,

VW Tiguan 2.0 TDI Sport & Style bluemotion tech

13 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999

Денес 02:17 Претпријатие , ,

AUDI S6 5.2 V10 - 07

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 22:49 Претпријатие ,

Seat Altea 2.0TDI DSG -05 Germanska Navigacija

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 22:47 , ,

Florida

800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 22:46 Претпријатие , ,

Seat Arona 1.6 tdi nova Avto Miro

13 490 ЕУР

Година: 2019
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 22:46 Претпријатие ,

SEAT LEON 1.9 TDI 105 KS 153000 KM NOV - 08 MT Auto

4 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 22:42 Претпријатие ,

Bmw 530D gt panorama 2009 8g automatic AutoPlac Memo

17 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 22:23 Претпријатие ,

Peugeot 207 CC 1.6 vti 88kw 120hp

4 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 22:15 Претпријатие ,

Bmw 740D xdrive 306hp full oprema 2011

17 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:53 Претпријатие ,

Audi A4 2.0

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 21:37 Претпријатие , ,

Renault Clio 0.9 TCE CH 41000 km

4 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 40 000 - 44 999
Вчера 21:05 Претпријатие , ,

TIGUAN 2.0tdi 2013/12 4x4 BALKANAUTO KARS

1 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 20:40 Претпријатие , ,

Opel Corsa 1.3cdti cosmo Jimauto group

3 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 20:36 Претпријатие ,

VW Tiguan 2.0TDI 4motion

9 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 20:36 Претпријатие , ,

Renault Megane led navi Avto Miro

9 990 ЕУР

Година: 2018
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 20:33 Претпријатие , ,

Opel Corsa 1.3cdti cosmo Jimauto group

3 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 18:44 Претпријатие ,

Mercedes-Benz C 220 CDI Uvoz od Holandija

6 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 18:40 Претпријатие , ,

Audi A6

23 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 18:24 Претпријатие ,

BMW X3 2.0 D Uvoz od Holandija

8 450 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 18:00 Претпријатие , ,

Seat Ibiza 1.2 benzin 2012

4 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 17:52 Претпријатие ,

Mazda 6 dizel 2008

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:34 Претпријатие , ,

VW Polo 1.2 2010 Godina

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 17:28 Претпријатие , ,

VW Polo 1.2 2010 Godina

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 17:06 Претпријатие ,

Mercedes-Benz B-Klasse B 180 CDI

5 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 16:06 , ,

bmw 320 d so full oprema inter guma

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 15:41 Претпријатие , ,

BMW 320 X-drive 4x4

9 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации