Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 21
Aixam , 9
Alfa Romeo , 1341
Alpina , 11
Audi , 6252
Bentley , 3
BMW , 6554
Bugatti , 1
Buick , 3
Cadillac , 12
Chevrolet , 744
Chrysler , 146
Citroën , 2727
Corvette , 3
Dacia , 167
Daewoo , 706
Daihatsu , 62
DeTomaso , 2
Dodge , 61
Ferrari , 1
Fiat , 3572
Ford , 4774
GMC , 4
Honda , 458
Hummer , 14
Hyundai , 1023
Infiniti , 6
Isuzu , 11
Jaguar , 104
Jeep , 310
Kia , 640
KTM , 2
Lada , 604
Lancia , 200
Land Rover , 414
Landwind , 1
Lexus , 40
Lifan , 1
Lincoln , 13
Maserati , 3
Maybach , 4
Mazda , 722
Mercedes-Benz , 8534
MG , 5
MINI , 323
Mitsubishi , 424
Morgan , 1
Nissan , 601
NSU , 5
Opel , 8513
Peugeot , 4201
Piaggio , 9
Pontiac , 4
Porsche , 134
Proton , 4
Renault , 4240
Rover , 267
Saab , 64
Seat , 2382
Škoda , 909
Smart , 264
Spyker , 2
Ssangyong , 95
Subaru , 62
Suzuki , 421
Tata , 5
Tesla , 1
Toyota , 826
Triumph , 5
TVR , 4
UAZ , 26
VW Volkswagen , 14858
Volvo , 323
Wartburg , 8
Yugo , 596
Zastava , 363

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

25 мај 14:26
Линк
, ,

Ford B-max 2013 Diesel Motor Eco 1.5

67 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 00:47
Линк
, ,

AUDI A6 3.0 Quatro TDI S-LINE 171 KW -08

9 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
26 мај 07:56
Линк
,

Fiat Punto 1.9jtd

1 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 25 000 - 29 999

Денес 03:46 ,

Renault Cabrio, Golf 5, Piaggio Beverly

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 03:45 ,

Renault Megane 2006 Cabrio extra

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 03:13 ,

Audi a4 2.0tdi vo odlicna sostojba

5 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:47 , ,

AUDI A6 3.0 Quatro TDI S-LINE 171 KW -08

9 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:07
Линк
, ,

ПРОДАВАМ BMW 530d Xdrive

30 999 ЕУР

Година: 2016
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 23:05 ,

Bmw x6 35D

23 000 МКД

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:59
Линк
, ,

Škoda Octavia 2.0 TDI 184ks 4x4 DSG

14 990 ЕУР

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 22:56 ,

Mercedes-Benz E Class

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 22:47 , ,

Opel Tigra 1.4

3 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 22:47
Линк
, ,

VW Golf 6 GTI edition 35 so 350ks

14 990 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 22:44
Линк
, ,

Skoda Fabia Monte Carlo 2019

12 990 ЕУР

Година: 2019
Километража: 40 000 - 44 999
Вчера 22:43
Линк
, ,

VW Golf 6 GTI edition 35 so 350ks

14 990 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 22:40
Линк
, ,

Skoda Fabia Monte Carlo 2019

12 990 ЕУР

Година: 2019
Километража: 40 000 - 44 999
Вчера 22:38 ,

Mercedes-Benz s class 2006

14 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 22:11 ,

Renault Scenic so full oprema

2 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:55 , ,

Perodua cancil850 za delovi

200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 21:51 , ,

Mercedes-Benz E 350

Година: 2010
Километража: 30 000 - 34 999
Вчера 21:33 ,

Citroen Jumpy 1.6Hdi 90ks 2012 Klima Swiss Staklo Novo

5 400 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 21:30 ,

Mercedes-Benz E350 BlueTec 2012

15 700 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 21:20 , ,

VW Jetta 2008 dizel

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:17 , ,

Mazda 3 1.6hdi

6 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:06 , ,

Mazda 3 1.6hdi

6 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:03 ,

Ford Kuga 2.0TDCi Titanium 4x4

8 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 20:59 , ,

Mercedes-Benz E280 2006

5 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:54 , ,

BMW 116d.twin turbo(116hp)F20*Redizajn*NOV!!!

13 299 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 19:50
Линк
, ,

Opel Astra H 1.7cdti

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:48
Линк
, ,

Opel Astra H 1.7cdti

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:45 ,

Nissan Qashqai 2016

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 19:39 ,

Peugeot 407 2.0 HDI 125kw

2 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 25 000 - 29 999
Вчера 19:33 , ,

Seat Leon 1.4 benzin/plin

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 19:17 , ,

Bmw x6 35d

23 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:08 , ,

Renault Kadjar prv sopstvenik

Година: 2019
Километража: 35 000 - 39 999
Вчера 18:56 , ,

PRODAVAM AUDI 4

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 0 - 4 999
Вчера 18:51 , ,

Daewoo Matiz 800cc 2007 870000km registriran

1 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 85 000 - 89 999
Вчера 18:51 , ,

Фиат пунто 2

1 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 18:49 , ,

Fiat Punto 1.2 8v 2000 registrirana

1 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 18:48 ,

Se prodava

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:19 , ,

Audi A8 4.2 TDI quattro 2013 full

25 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 18:14 , ,

Opel Astra H 1.7 ISUZU 74 kw 2004

2 650 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:59 , ,

Seat Altea XL 1.6TDI 77kw 2012 facelift staklo

6 790 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 17:46
Линк
, ,

Mercedes-Benz S350CDI long AMG 2015

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 17:43 ,

VW Touran dizel 2011

9 750 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 17:34 ,

Fiat Punto 3 1.2 44kw benzin i plin

3 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 70 000 - 74 999
Вчера 17:34 ,

Ford Focus 1.8

3 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:20 ,

Seat Leon Cupra 2007

8 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 16:23 , ,

Opel Astra G 1.4 twinport 2010 prv gazda

3 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 16:22 , ,

VW Touran 1.9TDI 77kw facelift 2009 full oprema

5 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 16:22 , ,

Fiat Punto Evo 1.3 M-Jet euro 5 2011 panorama dinamic

4 850 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 15:56 , ,

Jeep Patriot 2.2crd 163ks 4x4 limited 2011

10 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации