Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 24
Aixam , 8
Alfa Romeo , 1386
Alpina , 10
Artega , 1
Audi , 6420
Bentley , 4
BMW , 6526
Bugatti , 1
Buick , 1
Cadillac , 11
Chevrolet , 719
Chrysler , 148
Citroën , 2880
Corvette , 4
Dacia , 159
Daewoo , 696
Daihatsu , 63
DeTomaso , 1
Dodge , 51
Ferrari , 2
Fiat , 3693
Ford , 4940
GMC , 3
Honda , 447
Hummer , 14
Hyundai , 1053
Infiniti , 4
Isuzu , 10
Jaguar , 105
Jeep , 316
Kia , 642
KTM , 2
Lada , 558
Lancia , 214
Land Rover , 408
Landwind , 1
Lexus , 40
Lifan , 1
Lincoln , 9
Maserati , 5
Maybach , 4
Mazda , 715
Mercedes-Benz , 8365
MG , 5
MINI , 304
Mitsubishi , 442
Nissan , 669
NSU , 3
Opel , 8725
Peugeot , 4385
Piaggio , 9
Pontiac , 4
Porsche , 117
Proton , 4
Renault , 4258
Rover , 255
Saab , 61
Seat , 2440
Škoda , 948
Smart , 267
Spyker , 1
Ssangyong , 95
Subaru , 61
Suzuki , 457
Tata , 5
Toyota , 891
Triumph , 1
TVR , 3
UAZ , 14
VW Volkswagen , 14946
Volvo , 334
Wartburg , 5
Yugo , 455
Zastava , 155

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

07 мај 17:21
Линк
, ,

Opel Omega 2.0l 123.000km staklo

1 799 ЕУР

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 13:34
Линк
,

FIAT PUNTO EVO 1.4 BENZIN��������NOV UVOZ CH FABRIKA!!

3 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
11 мај 10:31
Линк
,

Audi Q5 2.0tdi quattro s-line

13 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 22:59 ,

Mercedes-Benz E320 EVO

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 22:55 , ,

VW Golf 5 1.9tdi-05

4 150 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 22:54 , ,

Opel Insignia

8 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 22:49 ,

Audi A6 tdi Quatro -06

5 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 22:49 ,

BMW X5 3.0d

13 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 22:48 Претпријатие ,

Seat Altea 2.0TDI DSG -05 Germanska Navigacija

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 22:45
Линк
, ,

Продавам VW Golf VII 1,6 TDI BMT, 2015 110KS, LOUNGE,

14 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 60 000 - 64 999
Денес 22:45 Претпријатие , ,

VW Golf 7 1.6 TDI 2013 highline perfekten

9 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 22:42 Претпријатие ,

BMW 530D GT PANORAMA 2009 8G ATUMATIK AUTOPLAC MEMO

17 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 22:41 , ,

Audi A6 -04 Automatik 3.0 Td

6 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 22:41 Претпријатие , ,

VW Golf 7 1.6 TDI 2013 highline perfekten

9 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 22:39 , ,

Се продава Mazda 6

4 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 22:33 , ,

LANCIA Ypsilon 1.2 ful oprema

1 750 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 22:33 , ,

Audi A4 2.7 TDI

12 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 22:33 ,

MERCEDES-BENZ E 200 CDI

3 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 22:33 , ,

FIAT BRAVO multijet 1.9 - 07

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 22:32 , ,

VW Golf 4

3 350 ЕУР

Година: 2001
Километража: 15 000 - 19 999
Денес 22:30 , ,

BMW 316i

2 100 ЕУР

Година: 1997
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 22:27 ,

Toyota Rav4

5 400 ЕУР

Година: 2002
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 22:25 ,

BMW 535d twinturbo 272 hp

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 22:25 Претпријатие , ,

BMW 120 redizajn 177ks fabrika 2008

5 499 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 22:23 Претпријатие ,

Peugeot 207 CC 1.6 vti 88kw 120hp

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 22:23 , ,

Mercedes-Benz S 430 Long Fourmatic V8 Americki

8 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 22:21 , ,

Mercedes-Benz C200 cdi

9 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 22:17 , ,

Bmw f10 520 d 2014

17 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 22:16 ,

OPEL MERIVA 1.6 74KW BENZIN����UVOZ CH, REDIZAJN, EXTRA!

2 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 22:15 , ,

Ford Escort 1.8

Година: 1998
Километража: 5 000 - 9 999
Денес 22:15 Претпријатие ,

Bmw 740D xdrive 306hp full oprema

25 890 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 22:15 , ,

Mini 1.6

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации