Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 22
Aixam , 8
Alfa Romeo , 1355
Alpina , 8
Audi , 6266
Bentley , 3
BMW , 6354
Bugatti , 1
Buick , 1
Cadillac , 11
Chevrolet , 702
Chrysler , 145
Citroën , 2839
Corvette , 3
Dacia , 170
Daewoo , 675
Daihatsu , 62
DeTomaso , 1
Dodge , 49
Ferrari , 2
Fiat , 3608
Ford , 4823
GMC , 3
Honda , 440
Hummer , 13
Hyundai , 1035
Infiniti , 3
Isuzu , 10
Jaguar , 100
Jeep , 313
Kia , 640
KTM , 2
Lada , 524
Lancia , 214
Land Rover , 397
Landwind , 1
Lexus , 39
Lifan , 1
Lincoln , 9
Maserati , 5
Maybach , 4
Mazda , 678
Mercedes-Benz , 8181
MG , 5
MINI , 290
Mitsubishi , 432
Nissan , 617
NSU , 3
Opel , 8498
Peugeot , 4279
Piaggio , 9
Pontiac , 4
Porsche , 118
Proton , 4
Renault , 4145
Rover , 256
Saab , 63
Seat , 2377
Škoda , 907
Smart , 269
Spyker , 1
Ssangyong , 97
Subaru , 58
Suzuki , 431
Tata , 5
Toyota , 850
Triumph , 1
TVR , 3
UAZ , 10
VW Volkswagen , 14583
Volvo , 326
Yugo , 271
Zastava , 99

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

Вчера 21:15
Линк
, ,

Mini 1.6

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
01 мар. 18:11
Линк
,

VW Sharan moze zamena

4 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 09:46 , ,

Mercedes-Benz S 430 Long V8 -02

4 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:46 Претпријатие , ,

Lada Niva 2121-3v

45 000 МКД

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 09:45 , ,

FIESTA 1.4 TDCI 2005 GOD FUL OPREMA OD MKD

1 950 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 09:38 , ,

Alfa Romeo MiTo 1.6 JTDm (120Hp)

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 09:36 Претпријатие , ,

Lada Niva 2121-3v

55 000 МКД

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 09:34 Претпријатие , ,

Volkswagen Polo

85 000 МКД

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 09:33 ,

BMW 520 dizel socuvano

3 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 09:31 Претпријатие , ,

Ford Focus 1.5tdci 70kw 2016 god -novv

8 300 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 09:31 Претпријатие , ,

Seat Leon FR -08 2.0tdi 170ks perfekten

6 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:30 Претпријатие , ,

Renault Megane 1.5dci 81kw -13 Led

5 750 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 09:30 Претпријатие , ,

VW TIGUAN 2.0 TDI 103KW 4X4 -08

8 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 09:30 Претпријатие , ,

Volkswagen Polo 1.9 SDI

60 000 МКД

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:30 Претпријатие , ,

Tojota Yaris 1.4 d 66kw 2011 god

5 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 09:28 , ,

VW GOLF 6 1.6TDI 77KW EURO 5 -11 NOVO VOZILO

6 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 09:28 Претпријатие , ,

VW Polo 1.9 SDI

55 000 МКД

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:28 Претпријатие ,

Mini One Cabrio -06

4 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:28 Претпријатие , ,

Fiat Doblo -07

40 000 МКД

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:26 , ,

BMW X1 1,6 Sdrive

20 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 85 000 - 89 999
Денес 09:24 , ,

CHEVROLET LACCETI 1,4 -06 FULL OPREMA ATEST PLIN OD MKD

2 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 09:23 , ,

Lifan 320 nov test model

5 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 0 - 4 999
Денес 09:16 , ,

Renault Megane od prv gazda

2 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:15 Претпријатие , ,

Lada Niva -12

55 000 МКД

Година: 2012
Километража: 70 000 - 74 999
Денес 09:14 , ,

Opel Insignia bez zameni

9 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 09:11 , ,

VW POLO 1.4 BENZIN -00 REG 09.2021 KAKO NOVO

1 499 ЕУР

Година: 2001
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 09:11 , ,

VW POLO 1.2TDI -13 BLUEMOTION FULL OPREMA START STOP

5 600 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 09:09 , ,

FORD MUSTANG

16 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 09:06 , ,

Renaut Grand Scenic 1.9 d 88kw 120ks -05

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:06 , ,

Volvo S40 2.4i benzin i plin neuvezena odlicno socuvana

4 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 09:06 Претпријатие , ,

Nissan Navara II kc visia 2.3D

600 000 МКД

Година: 2019
Километража: 25 000 - 29 999
Денес 09:03 ,

Mitsbushi Pajero Sport

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 09:02 Претпријатие , ,

VW Polo -07

90 000 МКД

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:02
Линк
,

Audi A4 -07

5 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:02 , ,

Nissan Juke 1.5 dci Acenta

Година: 2018
Километража: 0 - 4 999
Денес 09:02 Претпријатие , ,

Ford Focus DB3

70 000 МКД

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 08:57 , ,

SKODA RAPID 1.2Mpi

6 200 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 08:55 Претпријатие , ,

Kia Carnival

5 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 08:55 Претпријатие , ,

VOLVO XC60 D4 AWD AUT MOMENTUM

44 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2019
Километража: 15 000 - 19 999
Денес 08:54 Претпријатие , ,

Hyundai i30 1.6 CRDi 115KS MT6

6 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 08:54 Претпријатие , ,

Lada Niva 2121-3v

55 000 МКД

Година: 2012
Километража: 110 000 - 119 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија. Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3. Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.

Продажба на автомобили - половни коли

На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично. Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.

Увоз на половни автомобили во Македонија

Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.

Продажба на автомобили - нови автомобили

На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.

Замена на возила

Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.

Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации