Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 29
Aixam , 9
Alfa Romeo , 1415
Alpina , 10
Artega , 1
Audi , 6746
BAIC , 1
Bentley , 5
BMW , 6905
Bugatti , 1
Buick , 1
Cadillac , 12
Chevrolet , 789
Chrysler , 149
Citroën , 3005
Corvette , 3
Dacia , 182
Daewoo , 736
Daihatsu , 70
DeTomaso , 2
Dodge , 61
Ferrari , 1
Fiat , 3873
Ford , 5066
GMC , 4
Great Wall , 12
Honda , 481
Hummer , 19
Hyundai , 1086
Infiniti , 7
Isuzu , 11
Jaguar , 108
Jeep , 323
Kia , 700
KTM , 2
Lada , 535
Lancia , 216
Land Rover , 442
Landwind , 1
Lexus , 44
Lifan , 2
Lincoln , 10
Maserati , 3
Maybach , 4
Mazda , 776
Mercedes-Benz , 8780
MG , 5
MINI , 353
Mitsubishi , 446
Nissan , 698
NSU , 3
Opel , 9075
Peugeot , 4610
Piaggio , 9
Pontiac , 4
Porsche , 159
Proton , 4
Renault , 4395
Rover , 268
Saab , 64
Seat , 2609
Škoda , 1016
Smart , 287
Spyker , 2
Ssangyong , 98
Subaru , 62
Suzuki , 455
Tata , 5
Tesla , 3
Toyota , 922
Triumph , 1
TVR , 3
UAZ , 16
VW Volkswagen , 15513
Volvo , 343
Yugo , 254
Zastava , 102

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

Вчера 07:33
Линк
, ,

Mercedess E-class 200 d

29 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 65 000 - 69 999
Вчера 11:17
Линк
, ,

Mercedes-Benz S 350 benzin i plin

4 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
21 јун. 22:24
Линк
,

Audi А6 S line

6 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 14:03
Линк
, ,

Peugeot 206 HDI

2 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:48 ,

Bmw F30 2.0d 2015

15 400 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 13:47 ,

Mercedes Benz E300 de

Година: 2020
Километража: 15 000 - 19 999
Денес 13:47 , ,

Volkswagen Sharan

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 13:34 , ,

Opel astra atestplin full oprema klima

1 699 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 13:31 ,

Opel Astra GTC 1.9

3 700 МКД

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:30 , ,

Prodavam Scenic

6 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 13:10 , ,

PORSCHE CAYENNE SPORT

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 13:06 Претпријатие ,

Acura MDX 2020

5 000 ЕУР

Година: 2020
Километража: 5 000 - 9 999
Денес 13:06 ,

Seat Ibiza 1.4

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 12:59 ,

Volkswagen Golf 6 tdi blue motion

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 12:39 , ,

Audi A3 sportback 1.6 TDI attraction pro line 2011

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:39 , ,

SEAT IBIZA 1.2 TDI DYMANIQUE 2011

4 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 12:35 , ,

Ford Fusion 1.6 benzin 2003 full

1 850 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 12:30 , ,

Se prodava Chrysler Cruiser PT

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 12:29 , ,

Otkup na zdravi i havarisani vozila

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 12:27 ,

Fiat Bravo 1.6 multijet 66kw 90ks 2008god.

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:13
Линк
, ,

Mercedes-Benz S500 long 4matic

65 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 85 000 - 89 999
Денес 12:04 , ,

Nissan Pathfinder 2,5 D од 2007 година

12 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:49 , ,

Seat Altea XL 1.6TDi 77kw EURO 5 2012g FACELIFT

6 790 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 11:39 , ,

Mazda 2 1.3i 55kw 2008 perfektna

4 390 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 11:39 , ,

Mercedes-Benz C200 2.2CDi 136hp 2009 avantgarde

7 990 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 11:38 , ,

Opel Meriva 1.7CDTI 110hp 6 BRZINI 2012g

6 390 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:20 , ,

Seat Ibiza 1.9TDI od 2008 vo odlicna sostojba

4 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:12 , ,

VW Golf 6 2013 1,6tdi vo odlicna sostojba

7 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:06 , ,

BMW 320 Automatik

6 199 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:43 , ,

Mercedes Benz E300 bluetec

26 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 10:19 , ,

Lacetti 1.4 2008 full oprema plin od MKD

2 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 10:18 Претпријатие , ,

Mini Countryman 4x4 1.6D Ch

12 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:17 Претпријатие , ,

SKODA YETI 2.0 tdi 4x4 DSG executive CH

11 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:16 Претпријатие , ,

AUDI A4 avant 2.7 tdi Automatic CH 8 brzini

10 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 10:15 , ,

FIAT 500 1.4-16v(100hp)*SPORT*Full Oprema!!!

4 599 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 10:10 Претпријатие , ,

RENAULT KOLEOS limited 2.0 dci 4x4 CH

8 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:08 Претпријатие , ,

Peugeot 4007 4x4 2.2hdi platinum edition CH 7 sedista

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:03 Претпријатие , ,

Skoda Yeti 4x4 2.0 tdi cr active CH

9 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации