Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 24
Aixam , 8
Alfa Romeo , 1372
Alpina , 9
Artega , 1
Audi , 6363
Bentley , 4
BMW , 6432
Bugatti , 1
Buick , 1
Cadillac , 11
Chevrolet , 718
Chrysler , 148
Citroën , 2838
Corvette , 4
Dacia , 159
Daewoo , 687
Daihatsu , 60
DeTomaso , 1
Dodge , 51
Ferrari , 2
Fiat , 3620
Ford , 4743
GMC , 3
Honda , 435
Hummer , 14
Hyundai , 1027
Infiniti , 4
Isuzu , 7
Jaguar , 105
Jeep , 311
Kia , 638
KTM , 2
Lada , 502
Lancia , 207
Land Rover , 405
Landwind , 1
Lexus , 40
Lifan , 1
Lincoln , 9
Maserati , 5
Maybach , 4
Mazda , 684
Mercedes-Benz , 8253
MG , 5
MINI , 303
Mitsubishi , 425
Nissan , 611
NSU , 3
Opel , 8450
Peugeot , 4313
Piaggio , 9
Pontiac , 4
Porsche , 117
Proton , 4
Renault , 4128
Rover , 252
Saab , 61
Seat , 2412
Škoda , 939
Smart , 266
Spyker , 1
Ssangyong , 95
Subaru , 59
Suzuki , 427
Tata , 5
Toyota , 841
Triumph , 1
TVR , 3
UAZ , 12
VW Volkswagen , 14622
Volvo , 329
Yugo , 215
Zastava , 86

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

14 мај 19:53
Линк
, ,

Bmw X5 2013 xDrive 50i neuvezena M-car

28 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 110 000 - 119 999
14 мај 13:06
Линк
, ,

Mercedes-Benz CLK 430 Elegance Automatic V8

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
14 мај 10:36
Линк
Претпријатие , ,

Bmw E90 320d Facelift 2010

9 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 10:58 ,

VW GOLF 7 1.6 -13

9 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 10:57 , ,

VW Passat 2.0 125KW 170KS DSG -07

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:53 , ,

PRODAVAM OPEL-ANTARA 09/2014 PRV SOPSTVENIK KUPENA VO MK

10 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 10:51 , ,

BMW 730XD MPAKET INDIVIDUAL -16

Година: 2016
Километража: 95 000 - 99 999
Денес 10:42 , ,

AUDI Q7 3.0TDI V6

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:42 ,

VOLVO V40 D3

14 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2017
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 10:39 , ,

MERCEDES E 220 CDI 2018 AMG

45 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 55 000 - 59 999
Денес 10:39 ,

Bmw 530xd gt m paket

16 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:37 ,

Peugeot 307 XS 2.0 140hp

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 10:30 ,

Mercedes-Benz C 200

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 10:29 ,

Mercedes-Benz B 180 diesel

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 10:27 Претпријатие , ,

VW Golf 5 2.0 fsi sport

3 990 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:24 , ,

Mercedes-Benz ML 350 Bluetec 2013

29 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:23 , ,

Kia Ceed

5 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 95 000 - 99 999
Денес 10:22 ,

BMW

6 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
Денес 10:18
Линк
,

Peugeot 207 1.4 133.000km euro 5

4 290 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 10:18 ,

Peugeot 206 1.4 Quicksilver 2007

2 590 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 10:17 ,

VW Fox 1.4 benzin odlicen

2 690 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:13
Линк
,

BMW 320D Coupe 2009

8 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:13 , ,

Se prodava Mercedes C 200 1998god. Dizel Elegans, 56kw

1 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 10:05 , ,

PEUGEOT 308 1.6 SPORT,FULL,PANORAMA,SERVISNA,TOP SOSTOJBA

4 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 10:02 , ,

Bmw X5 XDrive M 3.0 diesel

43 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 09:59 ,

Mercedes-Benz C220

5 499 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:51 Претпријатие , ,

Hyundai i20 1.4CRDI edinstven vo MK 2011

4 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:51 , ,

MERCEDES C-220 2002 GOD ODLICEN

2 750 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 09:49 Претпријатие ,

Seat Leon 1.6 TDI led navi Euro 6

10 750 ЕУР

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 09:48 Претпријатие ,

VW Golf 6 1.6 TDI Euro 5

7 350 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 09:48 Претпријатие ,

VW Passat 2.0 TDI 2009

6 750 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 09:47 Претпријатие ,

Nissan Qashqai 1.5 DCI 2010

7 250 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 09:46 Претпријатие ,

Mercedes-Benz A180 CDI AMG 2014

17 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 09:46 Претпријатие ,

Ford Fiesta Titanium 1.4 TDCI 2010

4 650 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 09:45 Претпријатие ,

Ford Fiesta 1.4 benzin fabricki plin 2010

4 450 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 09:45 ,

Audi A5 3.0 310 ps MTM

7 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:45 Претпријатие ,

OPEL ASTRA COSMO GTC 1.7 CDTI 2008G

3 750 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 09:45 Претпријатие ,

Opel Corsa 1.2 benzin 2011

4 350 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 09:44 Претпријатие ,

OPEL CORSA 1.2 BENZIN 2008G

3 550 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 09:44 Претпријатие , ,

Peugeot 308 1.6 HDI 2012 facelift euro 5

5 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 95 000 - 99 999
Денес 09:44 ,

Citroen C3 Picasso 1.6hdi 110ks

4 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 09:44 Претпријатие ,

FORD FIESTA 1.4 TDCI 2010G

4 450 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 09:43 Претпријатие ,

FIAT PUNTO EVO 1.3 M. JET 201OG

4 250 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 09:43 Претпријатие ,

VW Polo 1.2 benzin 2009

3 650 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 09:42 Претпријатие ,

Fiat Punto 1.3 M Jet 2011

3 450 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 09:42 Претпријатие ,

Opel Astra 1.7 cdti 2007 registrirana

3 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 09:39 , ,

Se prodava mini cooper 1.6

4 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:37 ,

Lancia Musa 1.9 JTD

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:33 Претпријатие ,

OPEL ASTRA 1.7CDTI 2007G

3 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации