Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 13
Aixam , 4
Alfa Romeo , 1404
Alpina , 6
Audi , 6745
Bentley , 5
BMW , 6883
Bugatti , 1
Buick , 1
Cadillac , 10
Chevrolet , 794
Chrysler , 150
Citroën , 3010
Corvette , 4
Dacia , 178
Daewoo , 736
Daihatsu , 74
DeTomaso , 1
Dodge , 60
Ferrari , 1
Fiat , 3840
Ford , 4969
GMC , 5
Great Wall , 11
Honda , 472
Hummer , 18
Hyundai , 1085
Infiniti , 7
Isuzu , 10
Jaguar , 110
Jeep , 323
Kia , 696
Lada , 533
Lancia , 211
Land Rover , 444
Landwind , 1
Lexus , 44
Lifan , 2
Lincoln , 10
Maserati , 6
Maybach , 4
Mazda , 764
Mercedes-Benz , 8804
MG , 5
MINI , 358
Mitsubishi , 442
Nissan , 675
NSU , 3
Opel , 9025
Peugeot , 4589
Piaggio , 9
Pontiac , 4
Porsche , 160
Proton , 4
Renault , 4371
Rover , 271
Saab , 65
Seat , 2604
Škoda , 1016
Smart , 290
Ssangyong , 100
Subaru , 63
Suzuki , 457
Tata , 5
Tesla , 6
Toyota , 892
Triumph , 2
TVR , 3
UAZ , 16
VW Volkswagen , 15351
Volvo , 344
Yugo , 233
Zastava , 87

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

Денес 08:12
Линк
, ,

Opel Zafira Tourer Ecoflex 2015

10 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
28 јул. 10:11
Линк
, ,

Smart for two

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
06 авг. 13:54
Линк
,

Daewoo Espero 1.8

950 ЕУР

Година: 1995
Километража: 140 000 - 149 999

Денес 13:31
Линк
,

VW Passat b7 highline 12

9 600 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 13:31 ,

Opel Astra gtc 1.9

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:30 , ,

Renault Scenic 2022

6 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 13:26
Линк
,

Fiat punto 1.4

2 650 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 13:21 , ,

Perfekten Seat Leon redovno servisiran i odrzuvan

4 950 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:15 Претпријатие , ,

Seat Altea XL 1.9 tdi Stylance Style

6 499 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 13:06 Претпријатие ,

Acura MDX 2020

5 000 ЕУР

Година: 2020
Километража: 5 000 - 9 999
Денес 13:06 ,

Seat Ibiza 1.4

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 12:50
Линк
,

BMW 530 Xd 2007 235hp

9 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 350 000 - 399 999
Денес 11:52 , ,

Mercedes Benz E250 CDI

11 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:52 , ,

Mercedes-Benz C 220cdi

8 750 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 11:51 , ,

Mercedes-Benz ML 280 cdi 2007 vo ekstra sostojba

9 499 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 11:51 , ,

Mercedes Benz C200 cdi

7 750 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:33 Претпријатие , ,

Citroen C3 1.6 hdi Led Euro 6 Avto Miro

9 350 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 11:20 , ,

Daihatsu Terios 1.5i , 105ks , 4x4 , 2010god

7 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 11:20 , ,

Seat Ibiza 1.9TDI od 2008 vo odlicna sostojba

4 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:16 Претпријатие , ,

Nissan X-Trail 1.6 dci 4X4 7 mesta Avto Miro

17 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 11:12 , ,

VW Golf 6 2013 1,6tdi vo odlicna sostojba

7 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:06 Претпријатие , ,

Volkswagen Passat 2.0 TDI dsgR Line Avto Miro

13 990 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 10:47 , ,

Seat Ibiza 1.4 benzin plin

1 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:27
Линк
, ,

Mercedes Benz Vito plin

3 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 10:22 , ,

Mitsubishi colt 1.1 Benzin 2004 Bez Klima

1 850 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 10:21 , ,

Audi A5 3.0 tdi 2012 extra sacuvana so full servis

15 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:13 Претпријатие ,

Passat 1.9 TDI

5 250 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 09:55 Претпријатие ,

Audi A4 automatic so osum brzini

12 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 09:44 , ,

BMW X3 2.0 - 2009

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:43
Линк
, ,

Mercedes Benz S 350 benzin i plin

5 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 09:29 Претпријатие , ,

Skoda Superb 2.0TDI 150ks 2018

19 300 ЕУР

Година: 2018
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 09:28 Претпријатие , ,

Suzuki SX4 1.6 DDiS 90KS Auto Kodeks

4 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации