Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 19
Aixam , 6
Alfa Romeo , 1303
Alpina , 7
Audi , 5968
Bentley , 1
BMW , 6034
Bugatti , 1
Buick , 1
Cadillac , 9
Chevrolet , 688
Chrysler , 138
Citroën , 2655
Corvette , 3
Dacia , 163
Daewoo , 627
Daihatsu , 59
DeTomaso , 1
Dodge , 48
Ferrari , 2
Fiat , 3351
Ford , 4314
GMC , 3
Honda , 413
Hummer , 12
Hyundai , 945
Infiniti , 3
Isuzu , 7
Jaguar , 101
Jeep , 298
Kia , 590
KTM , 1
Lada , 477
Lancia , 194
Land Rover , 373
Landwind , 1
Lexus , 35
Lincoln , 9
Maserati , 3
Mazda , 628
Mercedes-Benz , 7839
MG , 5
MINI , 276
Mitsubishi , 396
Nissan , 545
NSU , 3
Opel , 7880
Peugeot , 3994
Piaggio , 9
Pontiac , 4
Porsche , 117
Proton , 4
Renault , 3906
Rover , 246
Saab , 56
Seat , 2240
Škoda , 844
Smart , 252
Spyker , 1
Ssangyong , 88
Subaru , 57
Suzuki , 404
Tata , 5
Toyota , 755
TVR , 2
UAZ , 9
VW Volkswagen , 13703
Volvo , 295
Yugo , 179
Zastava , 77

Продажба на автомобили -  во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

22 окт. 12:05
Линк
, ,

FREELANDER VO ODLICNA SOSTOJBA

4 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 09:34
Линк
, ,

Mercedes-Benz GLE 500 e 4MATIC hybrid

55 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 30 000 - 34 999
14 окт. 20:41
Линк
,

Mercedes-Benz R 350 4matic -06

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 05:14 , ,

VW Golf 3 1.9 TDI Variant

1 900 ЕУР Намалена цена

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 04:06 , ,

Mercedes-Benz C 220

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
Денес 04:06 , ,

BMW 525 -00

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 40 000 - 44 999
Денес 03:27 ,

Jeep Compass crd 2.2

10 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 03:19 ,

VW Passat 1.9 -03

3 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 03:06 ,

Fiat Stilo

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 02:53 , ,

MERCEDES E300 HYBRID TOP SOSTOJBA MOZE ZAMENA

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 02:51 Претпријатие , ,

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI TEKNA NAVI EDITION 360

13 600 ЕУР

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 02:48 , ,

Mini Cooper

4 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 02:45 Претпријатие , ,

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI TEKNA NAVI EDITION 360

13 600 ЕУР

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 02:26 ,

Seat Altea XL 2.0 Tdi 140 ks

8 100 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 02:26 ,

VW Golf 5 2.0 tdi 6 brz -07

4 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 02:26 , ,

Mercedes-Benz A 180

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 02:26 ,

Audi A6

1 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 02:25 , ,

Peugeot 307 Itno

1 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 02:25 ,

Mercedes-Benz C 300 Hybrid -17

Година: 2017
Километража: 65 000 - 69 999
Денес 02:25 ,

Renault Megane 1.6 16v

2 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 02:17 Претпријатие , ,

AUDI S6 5.2 V10 - 07

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 02:14 , ,

TOJOTA D-4D DIZ. 2003 FOKUS 2001 POLO SO KLIMA REG

2 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 02:05 , ,

VW Passat 2.5tdi v6 karavan automatic

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 02:05 , ,

VW Passat 2.5tdi VG karavan automatic

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 02:01
Линк
, ,

Mercedes-Benz R350 Long 4Matic Neuvezen

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:57 ,

AUDI A3 2.0 TDI 140KS

3 850 ЕУР

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 01:55 ,

VW Golf 4

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 01:30 ,

Mercedes-Benz E 320 evo

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:21 ,

Mercedes-Benz A 180 2.0cdi -05

4 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:21 ,

Renault Laguna moze zamena

Година: 1997
Километража: 5 000 - 9 999
Денес 01:21 , ,

Mercedes-Benz C 220

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 01:20 ,

Mercedes-Benz E 220

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:17 ,

Mercedes-Benz CL 500

13 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:13 ,

BMW 525 D

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:11 , ,

Peugeot 407 Coupe Dizel,

1 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 01:11 , ,

jeep patriot

5 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 01:09 ,

Peugeot 307

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 01:09 , ,

Mercedes-Benz C 220

3 650 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 01:09 ,

VW PASSAT 2.0

13 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 95 000 - 99 999
Денес 01:09 , ,

VW PASSAT 2.5 V6 4MOTION

4 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 01:03 ,

jeep patriot

4 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 00:59 , ,

Audi A4

1 600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 00:57 , ,

Audi A4 karavan -01 dizel

2 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 15 000 - 19 999
Денес 00:41 , ,

Opel Astra kako nova

5 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 95 000 - 99 999
Денес 00:40 , ,

Mercedes-Benz C 220 Automatic kako nova

4 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 00:30 ,

VW Tiguan 2.0 TDI

11 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:27 , ,

VW SHARAN ITNO

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 00:26 , ,

Peugeot 307

4 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 00:25 ,

BMW X1

9 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 00:23 , ,

OPEL ASTRA

1 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 00:22 , ,

Продавам добро надградено и сочувано ЈУГО!

900 МКД

Година: 2000
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 00:20 ,

Mercedes E270 CDI Avangarde

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 00:18 , ,

BMW 530

25 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија. Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3. Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.

 

Продажба на автомобили - половни коли

На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично. Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.

Увоз на половни автомобили во Македонија

Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој  соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.

 

Продажба на автомобили - нови автомобили

На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.

 

Замена на возила

Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.

 

Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток