Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 13
Aixam , 4
Alfa Romeo , 1386
Alpina , 5
Audi , 6708
Bentley , 5
BMW , 6827
Bugatti , 1
Buick , 1
Cadillac , 10
Chevrolet , 794
Chrysler , 145
Citroën , 2978
Corvette , 4
Dacia , 177
Daewoo , 711
Daihatsu , 73
DeTomaso , 1
Dodge , 60
Ferrari , 1
Fiat , 3757
Ford , 4739
GMC , 5
Great Wall , 11
Honda , 460
Hummer , 17
Hyundai , 1057
Infiniti , 7
Isuzu , 10
Jaguar , 110
Jeep , 322
Kia , 684
Lada , 515
Lancia , 201
Land Rover , 445
Landwind , 1
Lexus , 44
Lifan , 2
Lincoln , 10
Maserati , 6
Maybach , 4
Mazda , 754
Mercedes-Benz , 8720
MG , 5
MINI , 358
Mitsubishi , 435
Nissan , 664
NSU , 3
Opel , 8834
Peugeot , 4526
Piaggio , 9
Pontiac , 4
Porsche , 160
Proton , 4
Renault , 4305
Rover , 267
Saab , 65
Seat , 2575
Škoda , 991
Smart , 290
Ssangyong , 98
Subaru , 62
Suzuki , 450
Tata , 5
Tesla , 6
Toyota , 881
Triumph , 2
TVR , 3
UAZ , 14
VW Volkswagen , 15165
Volvo , 342
Yugo , 204
Zastava , 85

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

Вчера 03:55
Линк
,

C300 4matik 246ks

23 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 5 000 - 9 999
07 авг. 23:53
Линк
,

Mercedes-Benz A160 CDI 2008

1 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
04 авг. 14:13
Линк
, ,

BMW 320d 150konja 2004 redizajn 6brzini garazirano

2 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 15:59 , ,

BMW 418d GrandCoupe

18 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:56 ,

TOYOTA COROLA

3 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 15:56 Претпријатие , ,

NISSAN QASHQAI + 2 - 1.5 DIZEL 81KW 2009 GODINA

7 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 15:51 , ,

VW PASSAT 1.9 /105 ks 2006 God

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:51 , ,

BMW 320 d Automatic

7 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:37 , ,

Audi A4 perfectno

10 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:36 ,

Hyundai Coupe 2.7 V6

3 990 ЕУР

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 15:36 ,

Daewoo Lanos 1.5 63kw

650 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 15:36 , ,

Audi A4 2.0 TDI

4 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:36 Претпријатие , ,

Ford Fiesta Connected 1.1i 75ks MT

15 850 ЕУР

Година: 2021
Километража: 0 - 4 999
Денес 15:36 Претпријатие , ,

Land Rover Discovery Sport 2.0 Td4 150ks Pure 4wd MT

22 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 15:36 ,

Hundai accent 1.3

550 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:36 , ,

Mazda 3 Exclusive line

10 400 ЕУР

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:36 , ,

Ford Mondeo MK3 2.0 tdci

3 400 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:36 ,

Peugeot 306 XT 1.6 Benzin

1 350 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 15:35 ,

SE PRODAVA MERCEDES BENZ ML 280 CDI 4x4 AVTOMATIK

12 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 15:35 , ,

Prodavam citroen elisee

7 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 15:35 , ,

Prodavam citroen elisee

7 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 15:31 Претпријатие ,

Mercedes-Benz C 200cdi redizajn model 2005 perfekten

5 399 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:30 Претпријатие ,

VW Golf 6 2.0 TDI 110ks model 2010 novo vozilo

6 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:30 Претпријатие ,

Opel Corsa C 1.3 CDTI cosmo model 2006 novo vozilo

3 350 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 15:29 Претпријатие ,

Hyundai Getz 1.1 benzin klima redizajn model 2007 novo

2 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 15:28 Претпријатие , ,

Bmw 120D 120ks sport unikat

4 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 15:27 , ,

Audi Q7 3.0 tdi quattro neuvezena

20 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:24 ,

Fiat Tipo oprema Mirror

14 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 25 000 - 29 999
Денес 15:20 , ,

Golf 5 2.0 TDI 140ks 4 motion

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:13 , ,

Gol 5 GT 1.9 TDI 105KS

4 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:10 Претпријатие , ,

Bmw 320 dizel facelift 130kw 177ks 2010

8 699 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 15:10 Претпријатие , ,

Volkswagen Golf 7 1.6TDI 77kw 2013

11 499 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 15:09
Линк
,

Mazda 3 Sport 2.2 cm3 185hp

6 250 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:09 Претпријатие , ,

Bmw 318 dizel avtomatik luxury 2012 kako nova

13 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:08 Претпријатие , ,

Nissan Qashqai1.5 dizel 81KW 2017 Avtobanda

14 499 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 15:07 Претпријатие , ,

Bmw 320 dizel 135kw 2012 kako nova

14 199 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 15:07 ,

Nissan X-Trail 4x4

7 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:07 Претпријатие , ,

Volvo XC60 2.0 dizel120KW 2013 AVTOBANDA

14 699 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 15:06 Претпријатие , ,

Renault Kangoo 1.5 DCI 2017 Euro 6

9 599 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации