Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 22
Aixam , 8
Alfa Romeo , 1325
Alpina , 7
Audi , 6114
Bentley , 3
BMW , 6205
Bugatti , 1
Buick , 1
Cadillac , 9
Chevrolet , 701
Chrysler , 135
Citroën , 2709
Corvette , 3
Dacia , 166
Daewoo , 578
Daihatsu , 57
DeTomaso , 1
Dodge , 50
Ferrari , 1
Fiat , 3349
Ford , 4248
GMC , 3
Honda , 397
Hummer , 12
Hyundai , 955
Infiniti , 3
Isuzu , 7
Jaguar , 98
Jeep , 309
Kia , 617
KTM , 2
Lada , 469
Lancia , 193
Land Rover , 393
Landwind , 1
Lexus , 37
Lifan , 1
Lincoln , 9
Maserati , 4
Maybach , 4
Mazda , 644
Mercedes-Benz , 7918
MG , 5
MINI , 292
Mitsubishi , 410
Nissan , 560
NSU , 3
Opel , 7893
Peugeot , 4136
Piaggio , 9
Pontiac , 4
Porsche , 118
Proton , 3
Renault , 3889
Rover , 227
Saab , 63
Seat , 2292
Škoda , 837
Smart , 266
Spyker , 1
Ssangyong , 92
Subaru , 51
Suzuki , 380
Tata , 4
Toyota , 796
Triumph , 1
TVR , 2
UAZ , 7
VW Volkswagen , 13963
Volvo , 310
Yugo , 160
Zastava , 73

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

06 мар. 14:04
Линк
Претпријатие ,

BMW 740d XDRIVE 228KW 306HP UNIKAT

22 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
10 дек. 14:43
Линк
,

OTKUP NA MOTORNI VOZILA

Година: 1999
Километража: 120 000 - 129 999

Денес 03:18 ,

VW Touran 2.0 tdi 140ks automatic DSG

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 02:56 ,

BMW X5 M paket moze zamena za stan vo Sk Centar

Година: 2016
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 02:52 ,

Renault Master TDI 1996

6 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 02:48 , ,

Renaul Clio 1.5 DCI 90HP

7 200 ЕУР

Година: 2016
Километража: 70 000 - 74 999
Денес 02:48 ,

Audi A4 vo odlicna sostojba

2 350 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 02:20 ,

BMW X1 25D FACELIF X-DRIVE -13

17 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 02:15 , ,

Mercedes-Benz R350 Long 4Matic Neuvezen

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 02:12 ,

Mercedes-Benz E 220 CDI Elegance Itno

6 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 02:11 , ,

Ford Focus

3 750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 02:06 ,

VW Touareg 3.0 TDI

15 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:46 , ,

Kia Sorento -07 neuvezuvano i odlicno socuvano

6 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 01:40 ,

BMW 320D MODERN-LINE -14

12 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 01:29 ,

Citroen C3

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 01:29 , ,

Lada 110

Година: 2000
Километража: 5 000 - 9 999
Денес 01:29 ,

Seat Ibiza 1.4

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 01:28 ,

FIAT PUNTO

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:12 ,

Mercedes-Benz 200

800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 30 000 - 34 999
Денес 01:10 , ,

Mercedes E220 CDI Redizajn 2001 Avtomatik

4 400 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 00:56 ,

Nissan Primera

600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 10 000 - 14 999
Денес 00:56 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI -06

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 00:46 ,

Citroen Xsara Picasso

2 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 00:46 , ,

Opel Meriva -08

4 899 ЕУР

Година: 2008
Километража: 15 000 - 19 999
Денес 00:46 ,

Audi A3 -19

20 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 0 - 4 999
Денес 00:36 , ,

BMW X6

Година: 2011
Километража: 15 000 - 19 999
Денес 00:36 , ,

Skoda Super B 1,6 TDI -13 od Porshe MK

10 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 00:33 , ,

Opel Insignia 2.0cdti 130ks cosmo

8 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 00:26 , ,

Ford Fiesta 1.4 Dizel

2 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 60 000 - 64 999
Денес 00:25 , ,

TOJOTA D-4D DIZEL 2003 ful oprem FOKUS

2 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 00:25 , ,

VW Passat cc 2.0TDI TOP SOSTOJBA NOV

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 00:13 , ,

VW Passat cc 2.0TDI TOP SOSTOJBA NOV

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 00:10 , ,

Audi A4 2.0TDI 143ks -09

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 00:06 ,

Polo 1.2 TDI 2012 година

4 990 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 00:06 ,

Toyota Rav4 2.2 D4D Crossover Luxury

9 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 23:53 , ,

Opel Insignia karavan 2.0cdti 130ks cosmo

8 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 23:51 , ,

TOJOTA 2003 F. FOKUS I POLO DIZEL REG. SO KLIMA

2 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:48 , ,

Skoda Superb 1.8 tsi

5 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 23:47 ,

BMW X5 Xdrive 3.5 d

18 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:45 ,

Mercedes-Benz ML 320

11 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 23:38 , ,

AUDI Q7 3.0 TDI

11 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:38 , ,

PEUGEOT 407 COUPE 2.7 HDI 2006 god Serv.kniska

4 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:34 , ,

AUDI Q7 3.0 TDI

11 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:31 , ,

Opel Vectra GTS

3 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:30 , ,

PEUGEOT 407 COUPE 2.7 HDI 2006 god Serv.kniska

4 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:22 ,

PORSCHE CAYENNE BLACK EDITION 3.0 DISEL

28 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 23:18 , ,

Citroen C2 -09

3 099 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:16 , ,

Toyota Corolla 2019 Comfort 1.2 Turbo

14 200 ЕУР

Година: 2019
Километража: 5 000 - 9 999
Вчера 23:15
Линк
, ,

HITNO !! 2010 GOD. FORD C-MAX

3 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 23:10 ,

Audi A6 3.0 od Germania prv sopstvenik

27 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 80 000 - 84 999
Вчера 23:03 , ,

VW Polo 1.4

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 55 000 - 59 999
Вчера 23:02 , ,

Peugeot 206 plin benzin atestiran

Година: 2001
Километража: 0 - 4 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија. Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3. Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.

Продажба на автомобили - половни коли

На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично. Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.

Увоз на половни автомобили во Македонија

Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.

Продажба на автомобили - нови автомобили

На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.

Замена на возила

Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.

Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации