Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 22
Aixam , 8
Alfa Romeo , 1278
Alpina , 8
Audi , 5725
Bentley , 3
BMW , 5862
Bugatti , 1
Buick , 1
Cadillac , 9
Chevrolet , 706
Chrysler , 120
Citroën , 2574
Corvette , 3
Dacia , 160
Daewoo , 453
Daihatsu , 51
DeTomaso , 1
Dodge , 43
Ferrari , 1
Fiat , 3025
Ford , 3810
GMC , 2
Honda , 349
Hummer , 12
Hyundai , 812
Infiniti , 3
Isuzu , 7
Jaguar , 97
Jeep , 289
Kia , 583
KTM , 2
Lada , 421
Lancia , 174
Land Rover , 382
Landwind , 1
Lexus , 34
Lifan , 1
Lincoln , 8
Maserati , 3
Maybach , 1
Mazda , 620
Mercedes-Benz , 7342
MG , 2
MINI , 286
Mitsubishi , 382
Nissan , 513
NSU , 3
Opel , 7202
Peugeot , 3939
Piaggio , 9
Pontiac , 3
Porsche , 123
Proton , 3
Renault , 3670
Rover , 165
Saab , 59
Seat , 2141
Škoda , 730
Smart , 259
Spyker , 1
Ssangyong , 82
Subaru , 35
Suzuki , 284
Tata , 1
Toyota , 791
TVR , 1
UAZ , 6
VW Volkswagen , 12725
Volvo , 285
Yugo , 127
Zastava , 55

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

25 јан. 08:46
Linku:
,

KIA RIO -16

6 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 65 000 - 69 999
14 јан. 12:20
Linku:
,

Opel Zafira 1.9 CDTI -06

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
26 јан. 21:49
Linku:
, ,

Se Prodava

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999

Денес 05:52 , ,

Cip Dodge -99

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 05:52 ,

Hyundai Getz vo top sostojba

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 03:18 ,

VW Touran 2.0 tdi 140ks automatic DSG

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 02:56 ,

BMW X5 M paket moze zamena za stan vo Sk Centar

Година: 2016
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 02:48 , ,

Renaul Clio 1.5 DCI 90HP

7 200 ЕУР

Година: 2016
Километража: 70 000 - 74 999
Денес 02:48 ,

Audi A4 vo odlicna sostojba

2 350 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 02:20 ,

BMW X1 25D FACELIF X-DRIVE -13

17 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 02:15 , ,

Mercedes-Benz R350 Long 4Matic Neuvezen

22 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 02:12 ,

Mercedes-Benz E 220 CDI Elegance Itno

6 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 02:11 , ,

Ford Focus

3 750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 02:06 ,

VW Touareg 3.0 TDI

15 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:40 ,

BMW 320D MODERN-LINE -14

12 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 01:29 , ,

Lada 110

Година: 2000
Километража: 5 000 - 9 999
Денес 01:29 ,

Seat Ibiza 1.4

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 01:29 ,

Citroen C3

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 01:28 ,

FIAT PUNTO

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:10 , ,

Mercedes E220 CDI Redizajn 2001 Avtomatik

4 400 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 00:56 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI -06

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 00:49 , ,

Mercedes-Benz ML 320 - Neuvezuvan

12 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 00:47 ,

Citroen Xsara Picasso

2 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 00:46 , ,

Opel Meriva -08

4 899 ЕУР

Година: 2008
Километража: 15 000 - 19 999
Денес 00:46 ,

Audi A3 -19

20 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 0 - 4 999
Денес 00:37 , ,

Peugeot 407

6 450 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 00:36 , ,

BMW X6

Година: 2011
Километража: 15 000 - 19 999
Денес 00:33 , ,

Opel Insignia 2.0cdti 130ks cosmo

8 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 00:25 , ,

TOJOTA D-4D DIZEL 2003 ful oprem FOKUS

2 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 00:25 , ,

VW Passat cc 2.0TDI TOP SOSTOJBA NOV

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 00:17 Претпријатие , ,

YARIS 1.4d4d AUTOMATIK

1 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 00:17 , ,

mazda 6 2.0 136 ks

2 250 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 00:13 , ,

VW Passat cc 2.0TDI TOP SOSTOJBA NOV

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 00:10 , ,

Audi A4 2.0TDI 143ks -09

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 00:09 , ,

mazda 6 2.0 136 ks

2 250 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 23:57
Linku:
, ,

Ford Ka 1.3d-2013g

4 250 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2013
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 23:57 , ,

GOLF 5 , 1.9TDI 105ps

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:53 , ,

Opel Insignia karavan 2.0cdti 130ks cosmo

8 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 23:51 , ,

TOJOTA 2003 F. FOKUS I POLO DIZEL REG. SO KLIMA

2 500 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:48 , ,

Skoda Superb 1.8 tsi

5 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 23:47
Linku:
,

BMW X5 Xdrive 3.5 d

18 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:45 ,

Mercedes-Benz ML 320

11 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 23:31 , ,

Opel Vectra GTS

3 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:22 ,

PORSCHE CAYENNE BLACK EDITION 3.0 DISEL

28 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 23:20 ,

Peugeog 107 benzin 2007 50kw

2 790 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 23:18 , ,

Citroen C2 -09

3 099 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:16 , ,

Toyota Corolla 2019 Comfort 1.2 Turbo

14 200 ЕУР

Година: 2019
Километража: 5 000 - 9 999
Вчера 23:10 ,

Audi A6 3.0 od Germania prv sopstvenik

27 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 80 000 - 84 999
Вчера 23:03 , ,

VW Polo 1.4

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 55 000 - 59 999
Вчера 23:02 , ,

Peugeot 206 plin benzin atestiran

Година: 2001
Километража: 0 - 4 999
Вчера 22:57 , ,

Citroen Berlingo

2 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 15 000 - 19 999
Вчера 22:55 ,

SUZUKI SPLASH 1.2 UNIKAT 116000km.NOVO-PERFEKTNO-FULL

3 599 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 22:55 Претпријатие , ,

SKODA RAPID SPORT, 1.6TDI NE UVEZENA PRV SOPSTVENIK

10 490 ЕУР

Година: 2017
Километража: 60 000 - 64 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија. Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3. Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.

Продажба на автомобили - половни коли

На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично. Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.

Увоз на половни автомобили во Македонија

Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.

Продажба на автомобили - нови автомобили

На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.

Замена на возила

Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.

Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток