Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 13
Aixam , 4
Alfa Romeo , 1339
Alpina , 5
Audi , 6246
Bentley , 5
BMW , 6504
Bugatti , 1
Buick , 1
Cadillac , 9
Chevrolet , 794
Chrysler , 123
Citroën , 2814
Corvette , 4
Dacia , 170
Daewoo , 509
Daihatsu , 67
DeTomaso , 1
Dodge , 56
Fiat , 3309
Ford , 4095
GMC , 4
Great Wall , 11
Honda , 389
Hummer , 17
Hyundai , 885
Infiniti , 7
Isuzu , 10
Jaguar , 110
Jeep , 298
Kia , 648
Lada , 459
Lancia , 177
Land Rover , 436
Landwind , 1
Lexus , 44
Lifan , 2
Lincoln , 9
Maserati , 6
Maybach , 4
Mazda , 714
Mercedes-Benz , 8074
MG , 2
MINI , 358
Mitsubishi , 410
Nissan , 614
NSU , 3
Opel , 7901
Peugeot , 4319
Piaggio , 9
Pontiac , 3
Porsche , 160
Proton , 3
Renault , 3970
Rover , 182
Saab , 65
Seat , 2411
Škoda , 805
Smart , 290
Ssangyong , 89
Subaru , 38
Suzuki , 314
Tata , 1
Tesla , 6
Toyota , 866
Triumph , 1
TVR , 1
UAZ , 12
VW Volkswagen , 13756
Volvo , 309
Yugo , 133
Zastava , 60

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

Вчера 03:55
Линк
,

C300 4matik 246ks

23 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 5 000 - 9 999
27 јул. 12:24
Линк
, ,

Renault Megane 2016

10 950 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
04 авг. 00:38
Линк
, ,

Се ПРОДАВА Skoda Fabia 1.0 - 2020г - БЕЗ ЗАМЕНИ

11 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 10 000 - 14 999

Денес 11:52 , ,

Mercedes Benz E250 CDI

11 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:52 , ,

Mercedes-Benz C 220cdi

8 750 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 11:51 , ,

Mercedes-Benz ML 280 cdi 2007 vo ekstra sostojba

9 499 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 11:51 , ,

Mercedes Benz C200 cdi

7 750 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:33 Претпријатие , ,

Citroen C3 1.6 hdi Led Euro 6 Avto Miro

9 350 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 11:20 , ,

Daihatsu Terios 1.5i , 105ks , 4x4 , 2010god

7 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 11:20 , ,

Seat Ibiza 1.9TDI od 2008 vo odlicna sostojba

4 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:16 Претпријатие , ,

Nissan X-Trail 1.6 dci 4X4 7 mesta Avto Miro

17 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 11:12 , ,

VW Golf 6 2013 1,6tdi vo odlicna sostojba

7 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:06 Претпријатие , ,

Volkswagen Passat 2.0 TDI dsgR Line Avto Miro

13 990 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 10:47 , ,

Seat Ibiza 1.4 benzin plin

1 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:27
Линк
, ,

Mercedes Benz Vito plin

3 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 10:22 , ,

Mitsubishi colt 1.1 Benzin 2004 Bez Klima

1 850 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 10:21 , ,

Audi A5 3.0 tdi 2012 extra sacuvana so full servis

15 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:13 Претпријатие ,

Passat 1.9 TDI

5 250 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 09:55 Претпријатие ,

Audi A4 automatic so osum brzini

12 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 09:44 , ,

BMW X3 2.0 - 2009

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:43
Линк
, ,

Mercedes Benz S 350 benzin i plin

5 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 09:23 , ,

Seat Ibiza 1.4 tdi

3 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 09:20
Линк
,

Audi A3 Sportback 2.0 150 Avtomatik

16 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 09:02 Претпријатие , ,

PEUGEOT 208 1.6 BLUE HDI 2019 NAVIGACIJA

8 300 ЕУР

Година: 2019
Километража: 140 000 - 149 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации