Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 25
Aixam , 7
Alfa Romeo , 1240
Alpina , 7
Artega , 1
Audi , 5621
Bentley , 5
BMW , 5892
Bugatti , 1
Buick , 1
Cadillac , 8
Chevrolet , 728
Chrysler , 116
Citroën , 2579
Corvette , 4
Dacia , 152
Daewoo , 396
Daihatsu , 48
DeTomaso , 1
Dodge , 48
Ferrari , 1
Fiat , 2958
Ford , 3717
GMC , 2
Great Wall , 13
Honda , 337
Hummer , 13
Hyundai , 790
Infiniti , 4
Isuzu , 8
Jaguar , 103
Jeep , 277
Kia , 578
KTM , 2
Lada , 411
Lancia , 160
Land Rover , 387
Landwind , 1
Lexus , 43
Lifan , 1
Lincoln , 7
Maserati , 4
Maybach , 4
Mazda , 630
Mercedes-Benz , 7243
MG , 2
MINI , 315
Mitsubishi , 367
Nissan , 542
NSU , 3
Opel , 6796
Peugeot , 3956
Piaggio , 9
Pontiac , 2
Porsche , 121
Renault , 3588
Rover , 121
Saab , 58
Seat , 2185
Škoda , 724
Smart , 264
Spyker , 1
Ssangyong , 84
Subaru , 32
Suzuki , 265
Tata , 2
Toyota , 827
TVR , 1
UAZ , 9
VW Volkswagen , 12186
Volvo , 282
Yugo , 106
Zastava , 55

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

14 јун. 14:10
Линк
,

VW Touareg 3.0 V6 TDI 286 HP

63 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 35 000 - 39 999
22 јун. 16:18
Линк
,

VOLVO XC 90 2.4DIZEL��������UVOZ CH, AUTOMATIC REG. MK EXTRA

6 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
23 јун. 11:15
Линк
Претпријатие , ,

Citroen C4 1.6 HDi 110 hp 2011

6 050 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999

Денес 00:03 , ,

BMW X3 2.0d MakKar

9 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 00:01 , ,

Peugeot 106

1 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 00:01 , ,

Skoda Fabia 1.2 plin neuvezuvana

3 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 00:00 , ,

VW Passat CC 2.0 140 ks 180.000km

15 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 23:59 , ,

Seat Leon 2.0 140ps

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:57 ,

Mercedes-Benz A 140

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 40 000 - 44 999
Вчера 23:57 ,

Se izdava deloven prostor

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
Вчера 23:57 , ,

Renault Megane 1.5 dci euro 5

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 23:54 ,

VW Polo 2008 1.2 benzin

3 299 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:53 Претпријатие , ,

Ford Focus 1.5tdci 70kw 2016

7 700 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 23:52 , ,

Skoda Fabia 1.2 plin neuvezuvana

3 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:50 , ,

VW Golf 5 2008 1.4 benzin i plin

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:48 , ,

Alfa Romeo 166

Година: 2000
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 23:46 , ,

Fiat Ducato pali vozi

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 450 000 - 499 999
Вчера 23:46 ,

Ford Focus Kabrio coupe C/C

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 23:44 Претпријатие , ,

Ford Focus 1.5tdci 70kw 2016

7 700 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 23:42 , ,

Suzuki Tucson 2008 4x4 dizel garazirana moze i zamena

5 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 85 000 - 89 999
Вчера 23:41 ,

FORD FIESTA 1.4 -REGCELA GODINA-KLIMA-ATES PLIN

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:38 , ,

Mercedes-Benz B200 140ks 2006

5 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:37 ,

BMW X3 2.0d xdrive

11 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 23:31 ,

VW Passat

18 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:31 , ,

Peugeot 307

2 850 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:29 , ,

Mercedes-Benz CLK 320 benzin 307ps

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:26 , ,

FIAT G. PUNTO dizel 1.3 Ful oprem. i registrirano

4 100 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:25 ,

Peugeot 307 cc Cabriolet

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 80 000 - 84 999
Вчера 23:23 , ,

Audi A5 Sportback

16 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:22 , ,

Bmw X3 2.0D 2008 Makkar

11 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 23:22 ,

Opel Astra -99

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: > 500 000
Вчера 23:18 , ,

VW Passat CC 170ks 2010

10 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:18 , ,

Audi A6

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:18 , ,

VW Passat 2.0tdi 2010

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 23:15 , ,

Audi Q7 3.0 Sline

8 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 23:15 ,

Mercedes-Benz A 170

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 35 000 - 39 999
Вчера 23:14 , ,

Lancia Delta 1.4 T-Jet 150ks prv sopstvenik

5 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 23:13 ,

AUDI A6 3.0TDI V6 QUATTRO 2013GOD 182 000KM

17 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 23:09 , ,

Seat Alhambra vo delovi vrsime i montaza

Година: 2002
Километража: 25 000 - 29 999
Вчера 23:08 , ,

Audi A4 1.9 tdi 131ps

4 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 23:05 , ,

VW Golf

9 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 65 000 - 69 999
Вчера 22:59 ,

Mercedes-Benz E320 Evo 2008

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:55 , ,

VW Golf 5 1.9tdi 2005 dizel

4 150 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:54 , ,

Opel Insignia

8 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 22:49 ,

Audi A6 tdi Quatro 2006

5 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:49 ,

BMW X5 3.0d

13 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 22:48 Претпријатие ,

Seat Altea 2.0TDI DSG -05 Germanska Navigacija

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 22:42 Претпријатие ,

Bmw 530D gt panorama 2009 8g automatic AutoPlac Memo

17 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 22:41 , ,

Audi A6 2004 Automatik 3.0 Tdi

6 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:39 , ,

Mazda 6 benzin 2007

4 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 22:33 , ,

Lancia Ypsilon 1.2 full oprema

1 750 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 22:33 ,

Mercedes-Benz E 200 cdi 2001

3 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:33 , ,

Fiat Bravo multijet 1.9 2007

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации