Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 25
Aixam , 7
Alfa Romeo , 1131
Alpina , 7
Artega , 1
Audi , 5301
Bentley , 5
BMW , 5528
Buick , 1
Cadillac , 7
Chevrolet , 728
Chrysler , 113
Citroën , 2430
Corvette , 2
Dacia , 149
Daewoo , 301
Daihatsu , 47
DeTomaso , 1
Dodge , 46
Ferrari , 1
Fiat , 2749
Ford , 3476
GMC , 2
Great Wall , 13
Honda , 327
Hummer , 13
Hyundai , 740
Infiniti , 4
Isuzu , 8
Jaguar , 103
Jeep , 266
Kia , 543
KTM , 2
Lada , 362
Lancia , 145
Land Rover , 331
Landwind , 1
Lexus , 40
Lifan , 1
Lincoln , 6
Maserati , 4
Maybach , 4
Mazda , 614
Mercedes-Benz , 6750
MG , 2
MINI , 314
Mitsubishi , 353
Nissan , 522
NSU , 3
Opel , 6325
Peugeot , 3764
Piaggio , 5
Pontiac , 2
Porsche , 120
Renault , 3375
Rover , 91
Saab , 56
Seat , 2107
Škoda , 687
Smart , 224
Spyker , 1
Ssangyong , 83
Subaru , 32
Suzuki , 232
Tata , 2
Toyota , 816
TVR , 1
UAZ , 9
VW Volkswagen , 11067
Volvo , 278
Yugo , 86
Zastava , 46

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

12 јун. 13:22
Линк
, ,

Dodge Caliber 2.0 dizel 2008

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:02
Линк
, ,

Volkswagen Touran 1.9 TDI 2005

4 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 07:28
Линк
Претпријатие ,

Mercedes-Benz E 200 cdi BlueTEC 2015

17 999 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 19:50 , ,

Renault Clio III 1.2 benzin kako novo

2 799 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 19:49 , ,

VW Golf 6 2.0

Година: 2010
Километража: 15 000 - 19 999
Денес 19:48 , ,

Peugeot 308 kako novo

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 19:47 , ,

Audi A3 dizel 2.0

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 19:45 , ,

BENTLEY CONTINENTAL GT MULLINER

85 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 80 000 - 84 999
Денес 19:43 , ,

BMW X3 xdrive

22 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 19:41 , ,

VW Golf 5 SPORTLINE

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 19:41 ,

PEUGEOT 206 KAKO NOV

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 10 000 - 14 999
Денес 19:40 ,

VW Scirocco 1.4TSI 122ks Redizajn

8 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 19:36 , ,

Renault Laguna 1.9 so 130KS

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 19:34 , ,

Mercedes-Benz C 220

Година: 2001
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 19:29 ,

Audi A3 1.9 tdi -04

3 950 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 19:26 ,

Audi A4 povolno

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 19:24 ,

VW Passat CC 4 motion

7 650 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 19:20 ,

BMW 525 -05

5 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 19:20 ,

Seat Leon 1.6 uvezena od CH 2005

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 19:18 , ,

MERCEDES BENZ C180 d NOV

18 900 МКД

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 19:15 ,

Opel Astra -05

3 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 19:12 ,

VW Golf 5 klimatronik 1.9 tdi Extra

4 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 19:07 , ,

Audi A3 SLine 2.0tdi 103kw 2009 unikat

8 290 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 19:07 , ,

Citroen C4 Picasso 1.6hdi 110ks registrirana 2008

4 590 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 19:07 ,

Chevrolet Aveo 1.2 2007

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 19:07 , ,

Suzuki SX4 1.6ddis 90ks 2008

4 490 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 19:06 , ,

Fiat Punto 1.3mjet 2009 perfektno

2 590 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 19:05 , ,

Seat Leon 2.0tdi sport 2010 perfekten

6 690 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 19:05 , ,

Audi A3 SLine 2.0tdi 103kw 2009 unikat

8 290 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 19:03 , ,

Citroen C4 Picasso 1.6hdi 110ks registrirana 2008

4 590 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 19:03 , ,

Chrysler PT Cruiser 2.0 2004 full oprema atest plin

1 850 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 19:01 , ,

Citroen C4

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 18:55 ,

Mercedes-Benz CLS 320 cdi

7 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 25 000 - 29 999
Денес 18:53 ,

SUZUKI GRAND VITARA

8 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 18:50 , ,

Se vrsi otkup na zdravi i havarisani avtomobili

Година: 2006
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 18:49 ,

BMW 530 X DRIVE

21 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 18:49 , ,

Audi A8L 4.2 TDI 365ks ODLICNA

30 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 18:48 ,

Reno Kango 2003

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 18:48 , ,

BMW 520

Година: 2008
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 18:48 , ,

Mini Cooper S Mayfair 50

12 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 65 000 - 69 999
Денес 18:46 , ,

Peugeot 407 2005 3.0 155kw benzin i plin

3 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 18:45 , ,

MERCEDES-BENZ C 220 TOP

22 222 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 18:43 ,

Fiat Punto -08

2 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 18:33 ,

Audi A6 -06

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 18:29 ,

Citroen Xsara Picasso

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 18:25 ,

Audi A4 tdi

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 18:18 ,

BMW 118 D Top Sostojba

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 18:17 , ,

Fiat Panda 2014 twin air lounge panorama unikaten model

5 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 18:16 , ,

VW PASSAT CC so NAJ full OPREMA

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 18:15 , ,

VW Pasat CC

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 18:09 , ,

Fiat Panda 2014 twin air lounge panorama unikaten model

5 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 18:04 , ,

Honda CR-V 2.4 benzin so plin automatic 4x4 2007

6 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации