Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 27
Aixam , 9
Alfa Romeo , 1158
Alpina , 9
Artega , 1
Audi , 5581
Bentley , 5
BMW , 5855
Buick , 1
Cadillac , 8
Chevrolet , 778
Chrysler , 112
Citroën , 2520
Corvette , 1
Dacia , 163
Daewoo , 322
Daihatsu , 53
DeTomaso , 2
Dodge , 54
Fiat , 2853
Ford , 3574
GMC , 3
Great Wall , 12
Honda , 354
Hummer , 13
Hyundai , 790
Infiniti , 7
Isuzu , 8
Jaguar , 104
Jeep , 267
Kia , 584
KTM , 2
Lada , 377
Lancia , 149
Land Rover , 354
Landwind , 1
Lexus , 42
Lifan , 2
Lincoln , 7
Maserati , 3
Maybach , 4
Mazda , 670
Mercedes-Benz , 7096
MG , 2
MINI , 346
Mitsubishi , 373
Nissan , 566
NSU , 3
Opel , 6664
Peugeot , 3974
Piaggio , 5
Pontiac , 2
Porsche , 144
Renault , 3541
Rover , 96
Saab , 58
Seat , 2246
Škoda , 719
Smart , 243
Spyker , 2
Ssangyong , 83
Subaru , 36
Suzuki , 236
Tata , 1
Tesla , 2
Toyota , 830
TVR , 1
UAZ , 12
VW Volkswagen , 11445
Volvo , 288
Yugo , 93
Zastava , 46

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

Денес 13:43
Link:
,

Audi A4 2.0TDI

10 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 11:10
Link:
, ,

Fiat Linea 2009 benzin

3 650 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 23:18
Link:
,

PEUGEOT EXPERT KOMBI 2.0HDI������������NOV UVOZ CH , FABRIKA

4 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999

Денес 18:42 ,

Ford Galaxy

3 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 18:39 ,

Ford Kuga Titanium 2010 4x4

10 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 18:30 ,

Ekstra Opel Antara 2008

7 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 18:30 , ,

VW Golf 5 2007

5 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 25 000 - 29 999
Денес 18:29 , ,

Opel Astra 2005

4 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 18:20 Претпријатие , ,

Peugeot 308 1.6HDI 80ks uvoz Germanija

4 650 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 18:20 Претпријатие , ,

Seat Altea XL 1.9 TDI Stylance Style

6 499 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 18:16 , ,

VW Golf 5 2006

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 18:02 ,

VW Polo 2008 dizel

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 18:00 , ,

VW Polo kupeno od Porsche Makedonija

8 700 ЕУР

Година: 2016
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 17:48 Претпријатие ,

Peugeot 308 1.6hdi 2014 navi

9 400 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 16:55
Link:
,

VW Touareg 3.0 v6 4×4

11 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 16:55
Link:
, ,

Bmw 320d F30 xDrive SportPacket

13 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:55 Претпријатие , ,

VW Golf 7 2013 1.6tdi odlicen ne uvezen

10 990 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 16:55 ,

VW Polo 1.2

2 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 0 - 4 999
Денес 16:55 Претпријатие ,

Mercedes-Benz C 200cdi redizajn model 2005 perfekten

5 399 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:55 Претпријатие , ,

VW Golf 6 Plus 1.6tdi AutoMilano 6meseci garancija

7 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:55 , ,

Mercedes-Benz C 180 full oprema 2012

15 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 16:36 , ,

Otkup na zdravi i havarisani vozila

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 16:35 Претпријатие , ,

Seat Leon 1.6 TDI 115hp 2019 registrirana

13 490 ЕУР

Година: 2019
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:21 , ,

VW Passat 2.0TDI 170ks DSG

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 16:20 , ,

Volvo C70 SE Lux

8 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 16:20 Претпријатие ,

Opel Corsa C 1.4 twinport cosmo registrirana

3 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 16:20 Претпријатие , ,

Nissan Qashqai 1.5 DIC navi plus panorama

9 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 16:17 , ,

Smart For Four 1.1 2005

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 16:14 ,

Mercedes-Benz C 220 CDI elegance 2004

5 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 25 000 - 29 999
Денес 16:02 ,

Se prodava Yugo 1.1

Година: 2000
Километража: 55 000 - 59 999
Денес 15:44 ,

Fiat Bravo 1,9jtd 2007 88kw

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:44
Link:
, ,

Ford Focus 1.4 benzin full oprema

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:44 , ,

Bmw e90 automatik

6 899 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:37 , ,

Audi A4 perfectno

10 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:36 ,

Hyundai Coupe 2.7 V6

3 990 ЕУР

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 15:27 , ,

Audi Q7 3.0 TDI quattro neuvezena

21 000 ЕУР Price Reduced

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 15:27 ,

Audi A3 mozna e zamena

4 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:27
Link:
, ,

Opel Astra H 1.7cdti

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:27 ,

Skoda Octavia 1.6

10 200 ЕУР

Година: 2015
Километража: 95 000 - 99 999
Денес 15:04 , ,

Toyota Yaris 2009 so klima registrirana redizajn

3 850 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 14:53 , ,

Mini Cooper S 60 years Anniversary

29 000 ЕУР

Година: 2020
Километража: 10 000 - 14 999
Денес 14:52 , ,

Ford Focus dizel 66kw 2001 klima registriran

1 700 ЕУР Price Reduced

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 14:36 , ,

Mercedes-Benz C 180 dizel 2016

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 14:20 , ,

Fiat Punto 1.2 44kw 2008 kako novo

2 699 ЕУР Price Reduced

Година: 2008
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 14:20 ,

Chevrolet Cruze 2011, 2.0 TDI, 125ks

5 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:20 , ,

Ford Focus 2007

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:07 , ,

Ford C Max 1.6t dci facelift klima 5 vrati euro 5

3 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 13:43 ,

Mercedes-Benz CLA 200 Shooting Brake

18 700 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации