Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 18
Aixam , 6
Alfa Romeo , 986
Alpina , 6
Audi , 4701
Bentley , 2
BMW , 4729
Buick , 1
Cadillac , 6
Chevrolet , 698
Chrysler , 96
Citroën , 2147
Corvette , 1
Dacia , 147
Daewoo , 140
Daihatsu , 45
DeTomaso , 1
Dodge , 40
Ferrari , 1
Fiat , 2279
Ford , 2993
GMC , 2
Honda , 305
Hummer , 12
Hyundai , 642
Infiniti , 3
Isuzu , 6
Jaguar , 93
Jeep , 237
Kia , 468
KTM , 1
Lada , 255
Lancia , 135
Land Rover , 242
Landwind , 1
Lexus , 32
Lifan , 1
Lincoln , 6
Maserati , 2
Mazda , 550
Mercedes-Benz , 5951
MG , 2
MINI , 275
Mitsubishi , 315
Nissan , 441
NSU , 3
Opel , 5552
Peugeot , 3332
Piaggio , 4
Pontiac , 2
Porsche , 117
Renault , 3012
Rover , 48
Saab , 49
Seat , 1847
Škoda , 616
Smart , 178
Spyker , 1
Ssangyong , 76
Subaru , 31
Suzuki , 183
Tata , 1
Toyota , 741
TVR , 1
UAZ , 5
VW Volkswagen , 9669
Volvo , 248
Yugo , 57
Zastava , 24

Продажба на автомобили -  во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

18 ноем. 13:15
Линк
Претпријатие , ,

Volvo S60 D3 KINETIC

24 990 ЕУР

Година: 2016
Километража: 10 000 - 14 999
Вчера 20:06
Линк
,

Golf 6 highline 2009 1.4 TSI DSG F1 160ps

9 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 18:26
Линк
,

BMW 118-D SOCUVANO REGISTRIRANO ODLICNO

4 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999

Денес 00:00 , ,

Opel Meriva 1.7 cdti

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:57 ,

Peugeot 308

4 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 23:50
Линк
, ,

Opel Astra J 2014 God. 1.6 DCI

6 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:38 ,

Audi A6 Quattro V8 Automatic 4.2 335KS

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:30 , ,

BMW 118D - FACELIFT - 2008

6 490 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 23:24 , ,

VW Touran 1.9 tdi

7 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:19 ,

VW CC 2.0 Tdi Bluemotion

22 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 23:15 , ,

FIAT GRANDE PUNTO

3 250 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 23:14 ,

Audi A4

10 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:14 ,

BMW 118D FACELIFT 2008GOD.

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:14 , ,

Skopje

1 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 5 000 - 9 999
Вчера 23:12 ,

MERCEDES-BENZ S 320 170kw -08 TOP FULL KASKO

15 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:10 , ,

Smart For Two coupe

3 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 23:10 Претпријатие , ,

PEUGEOT 207 1.4 2009 GODINA

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 23:09 , ,

Renault Kangoo -02

1 950 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:06 ,

Ford Focus -07

2 799 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 22:58 ,

Bmw X1 2.0 4X4 automatik CH

15 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 22:56 , ,

BMW X5 3.0.D

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 22:55 , ,

TOYOTA 2003 D-4D DIZEL FUL OPR - FOKUS I POLO

2 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 22:51 Претпријатие , ,

MERCEDES-BENZ GLE 350 4 MATIK jimauto

53 600 ЕУР

Година: 2016
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 22:50 , ,

VW Passat

9 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:45 , ,

Peugeot 308 1.6 HDI

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 22:39 , ,

Skoda Octavia VRS 2.0TDI / 170HP

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 22:33 ,

Mercedes-Benz B 200 CDI Avantgarde Full Oprema

6 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:33 ,

Toyota Corolla Verso

3 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 22:32 , ,

Peugeot 307 1.6 HDI ekstra bez niedna maana

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:31 , ,

PEUGEOT 4007

9 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 22:31 , ,

Opel Zafira

5 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 22:30 ,

Peugeot 407 2.0hdi

4 350 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:30
Линк
, ,

MAZDA 6 2.2D ULTIMATE 175KS

14 400 ЕУР

Година: 2015
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 22:30 , ,

SE PRODAVA RENAULT MEGANE 1.5 DCI

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 22:29 , ,

Mercedes-Benz E 270 -02

3 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 22:27 ,

Renault Laguna

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 22:25 ,

Audi A6 2.0 TDI

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:23 , ,

FORD FOCUS 1.5 TDCi - 17

10 100 ЕУР

Година: 2017
Километража: 55 000 - 59 999
Вчера 22:22 , ,

Seat leon 1.4

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 22:19 ,

BMW 318

4 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:15 ,

BMW 120d AUTOMATIC

5 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 22:11 ,

BMW X1 2.0D 177KS X-DRIVE

15 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 22:11 ,

Renault R 18

1 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 10 000 - 14 999
Вчера 22:08 ,

VW Golf 6 Highline 1.4 TSI 122 ks 2011

6 699 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 22:05 ,

VW POLO

3 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 21:58 ,

Renault Laguna

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 21:55 , ,

RENAULT MEGANE III

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 21:55 , ,

VW Passat 2.0 Tdi -08 Common Rail

5 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 21:53 ,

Mercedes-Benz E220 CDI Classic

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:52 ,

BMW X5

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 21:51 , ,

Citroen C3 Pluriel

2 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:50 ,

VW Passat 1.9 tdi

3 150 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 21:50
Линк
,

***Dzip Sangyong Action 2007 god ***

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија. Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3. Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.

 

Продажба на автомобили - половни коли

На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично. Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.

Увоз на половни автомобили во Македонија

Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој  соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.

 

Продажба на автомобили - нови автомобили

На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.

 

Замена на возила

Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.

 

Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток