Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 18
Aixam , 6
Alfa Romeo , 875
Alpina , 5
Audi , 4288
Bentley , 2
BMW , 4300
Buick , 1
Cadillac , 5
Chevrolet , 700
Chrysler , 91
Citroën , 2028
Corvette , 1
Dacia , 146
Daewoo , 108
Daihatsu , 44
DeTomaso , 1
Dodge , 40
Ferrari , 1
Fiat , 2059
Ford , 2699
GMC , 2
Honda , 300
Hummer , 12
Hyundai , 579
Infiniti , 3
Isuzu , 5
Jaguar , 88
Jeep , 214
Kia , 454
KTM , 1
Lada , 231
Lancia , 122
Land Rover , 207
Landwind , 1
Lexus , 31
Lifan , 1
Lincoln , 4
Maserati , 2
Mazda , 526
Mercedes-Benz , 5036
MG , 2
MINI , 266
Mitsubishi , 288
Nissan , 412
NSU , 3
Opel , 5051
Peugeot , 3115
Piaggio , 3
Pontiac , 2
Porsche , 116
Renault , 2754
Rover , 30
Saab , 46
Seat , 1727
Škoda , 583
Smart , 142
Spyker , 1
Ssangyong , 75
Subaru , 28
Suzuki , 165
Tata , 1
Toyota , 706
TVR , 1
UAZ , 4
VW Volkswagen , 8818
Volvo , 235
Yugo , 47
Zastava , 23

Продажба на автомобили -  во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

02 дек. 18:49
Линк
,

Citron Xsara -02

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 17:46
Линк
, ,

Renault Laguna 1.9 DCI

3 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
28 ноем. 21:38
Линк
, ,

PEUGEOT 207

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999

Денес 03:03 ,

BMW 330 Diesel 300 Ps 500 newtonmeter

6 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 02:54 , ,

VW Golf vo odlicna sostojba nov 1.9 77kv

5 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 02:34 ,

BMW 740D X-DRIVE 306ks UNIKAT

23 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 02:32 ,

BMW 320

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 02:31 ,

BMW 320

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 02:15 , ,

Audi A6 C6 3.0 TDI 225ks СОВРШЕН АВТОМОБИЛ

6 750 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 01:52 ,

Audi, A5 sportback ,s line

20 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 01:52 , ,

NISSAN JUKE 1.5 DCi Acenta

Година: 2018
Километража: 0 - 4 999
Денес 01:52 , ,

Seat Leon

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 01:46 , ,

SE PRODAVA Mercedes Benz B200 cdi

5 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 01:44 , ,

Land Range Rover Sport

Година: 2007
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 01:42 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:39 ,

Fiat Grande Punto 1.9 muljet

3 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 01:38 ,

VW Golf 7 1.6 -13

13 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 00:36 ,

BMW 530

6 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 00:36 ,

Ford Tourneo -06

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 00:29 , ,

VW Touran 2.0 TDI

4 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 25 000 - 29 999
Денес 00:26 ,

BMW 530d

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 00:25 , ,

Audi A4

7 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:00 , ,

Renaut Grand Scenic 1.9 d 88kw 120ks -05

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 00:00 , ,

Opel Meriva 1.7 cdti

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:57 ,

Peugeot 308

4 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 23:38 ,

Audi A6 Quattro V8 Automatic 4.2 335KS

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:24 , ,

VW Touran 1.9 tdi

7 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:19 , ,

Renault Kangoo -02

1 950 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:19 ,

VW CC 2.0 Tdi Bluemotion

22 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 23:15 , ,

FIAT GRANDE PUNTO

3 250 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 23:14 ,

Audi A4

10 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:14 ,

BMW 118D FACELIFT 2008GOD.

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:12 Претпријатие ,

Suzuki SX4 1.9 Dizel 4x4 122 ks. 2008 god

4 750 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 23:12 ,

MERCEDES-BENZ S 320 170kw -08 TOP FULL KASKO

15 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:10 , ,

Smart For Two coupe

3 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 23:06 ,

Ford Focus -07

2 799 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:00 Претпријатие ,

AUDI A3 2.0 TDI 140 ks 2004 god.

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 22:58 ,

Bmw X1 2.0 4X4 automatik CH

15 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 22:56 , ,

BMW X5 3.0.D

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 22:55 , ,

TOYOTA 2003 D-4D DIZEL FUL OPR - FOKUS I POLO

2 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 22:50 , ,

VW Passat

9 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:45 , ,

Peugeot 308 1.6 HDI

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 22:40 , ,

Chevrolet Cruze 1.6 benzin i plin neuvezen 99.000km

5 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 22:40 , ,

Honda CR-V 4x4 -08 Benzin + plin neuvezena, perfektna

9 450 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:40 Претпријатие , ,

-80c +25 Fiat Doblo ladilnik

1 ЕУР

Година: 2016
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 22:39 , ,

Chevrolet Cruze 1.6 benzin i plin neuvezen 99.000km

5 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 22:39 ,

Се продава Фиат Пунто / Fiat Punto

2 299 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 22:33 ,

Mercedes-Benz B 200 CDI Avantgarde Full Oprema

6 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:33 ,

Toyota Corolla Verso

3 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија. Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3. Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.

 

Продажба на автомобили - половни коли

На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично. Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.

Увоз на половни автомобили во Македонија

Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој  соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.

 

Продажба на автомобили - нови автомобили

На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.

 

Замена на возила

Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.

 

Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток