Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 23
Aixam , 7
Alfa Romeo , 801
Alpina , 5
Audi , 4150
Bentley , 5
BMW , 4150
Buick , 1
Cadillac , 6
Chevrolet , 725
Chrysler , 77
Citroën , 1986
Corvette , 2
Dacia , 138
Daewoo , 110
Daihatsu , 41
DeTomaso , 1
Dodge , 47
Ferrari , 1
Fiat , 1897
Ford , 2545
GMC , 2
Great Wall , 13
Honda , 294
Hummer , 13
Hyundai , 551
Infiniti , 4
Isuzu , 2
Jaguar , 88
Jeep , 199
Kia , 464
KTM , 2
Lada , 213
Lancia , 107
Land Rover , 216
Landwind , 1
Lexus , 37
Lifan , 1
Lincoln , 2
Maserati , 4
Maybach , 4
Mazda , 527
Mercedes-Benz , 4461
MG , 2
MINI , 264
Mitsubishi , 278
Nissan , 423
NSU , 3
Opel , 4750
Peugeot , 2971
Piaggio , 2
Pontiac , 2
Porsche , 116
Renault , 2564
Rover , 24
Saab , 48
Seat , 1673
Škoda , 600
Smart , 126
Spyker , 1
Ssangyong , 74
Subaru , 26
Suzuki , 171
Tata , 1
Toyota , 716
TVR , 1
UAZ , 9
VW Volkswagen , 8741
Volvo , 215
Yugo , 43
Zastava , 24

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

18 јун. 14:02
Линк
, ,

VW Passat 2.0TDI DSG 2014

9 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
16 јун. 14:58
Линк
, ,

VW Golf 7 1.6 TDI 110HP bluemotion

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
19 јун. 10:38
Линк
,

Audi A6 3.0 Quattro 2010

11 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999

Денес 09:26 ,

PEUGEOT 308- 09

5 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 09:25 Претпријатие , ,

VW Passat 1.9tdi 105ks bluemotion 2007

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 09:21 , ,

Audi a7 NEUVEZUVANA

21 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 09:15
Линк
, ,

MITSUBISHI COLT 1,5 AUTOMATIC PLIN OD MK

3 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 09:14 , ,

Volvo V40 D2 edition diesel 2.0 120ks led navi

16 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2018
Километража: 25 000 - 29 999
Денес 09:12 ,

BMW 116 F20 2.0D Twin Power Turbo 116ks

Година: 2014
Километража: 0 - 4 999
Денес 09:12 , ,

Ford C-Max 1.6 TDCi 90ks 2010 moze zamena

4 699 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 09:11 , ,

VW Golf 6 2.0 TDI Highline

8 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:11 ,

Mercedes-Benz S 350 AMG 4Matic Bluetec

43 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 09:05 ,

BMW 320 D -10 model 177ks

7 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:04 , ,

Citroen Jumper 2.2 neuvezeno odlicno

5 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 350 000 - 399 999
Денес 09:03 , ,

Bmw 320d model e 90 automatik

7 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:03 , ,

KIA SPORTAZH 4X4 Dizel -08 NEUVEZENA MK R

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 09:02 ,

BMW 116 (F20) 2.0D Twin Power Turbo-116ks

Година: 2014
Километража: 0 - 4 999
Денес 08:59 , ,

VW Touareg 3.0 v6 tdi so full inter guma

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 08:58 ,

BMW 730

7 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 08:57 , ,

Mercedes-Benz C 270 cdi

Година: 2003
Километража: 25 000 - 29 999
Денес 08:57 , ,

bmw 320 d so full oprema inter guma

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 08:56 , ,

Seat Ibiza 12 12v 2003

2 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 08:56 , ,

fiat 500 abarth so full inter guma

14 999 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 08:54 , ,

BMW 118 d so full oprema nov inter guma

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 08:52 ,

Opel Insignia 2010 CDTI

7 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 08:50 , ,

Chevrolet Captiva 2.0 cdti 4x4 inter guma

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 08:49 , ,

Mercedes-Benz S 430 4-matic long inter guma

9 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 65 000 - 69 999
Денес 08:48 , ,

Bmw 320 D so full panorama inter guma

5 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 08:45 , ,

BMW 730D 2011 so full oprema inter guma

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 08:44 , ,

Peugeot 607 2.7 hdi full inter guma

4 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 08:43 , ,

bmw 520 D so full inter guma

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 08:42 , ,

Bmw 318 D socuvan inter guma

5 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 08:42 ,

BMW 530D

3 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 08:40 , ,

jaguar xf 3.0 D inter guma

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 08:34 ,

Opel Insignia 4x4

6 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации