Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 18
Aixam , 6
Alfa Romeo , 619
Alpina , 4
Audi , 3616
Bentley , 2
BMW , 3487
Cadillac , 5
Chevrolet , 690
Chrysler , 57
Citroën , 1660
Corvette , 1
Dacia , 141
Daewoo , 92
Daihatsu , 39
DeTomaso , 1
Dodge , 39
Ferrari , 1
Fiat , 1560
Ford , 2124
GMC , 2
Honda , 277
Hummer , 12
Hyundai , 470
Infiniti , 3
Isuzu , 1
Jaguar , 78
Jeep , 172
Kia , 399
KTM , 1
Lada , 175
Lancia , 93
Land Rover , 174
Landwind , 1
Lexus , 31
Lifan , 1
Lincoln , 2
Maserati , 2
Mazda , 439
Mercedes-Benz , 3554
MG , 2
MINI , 181
Mitsubishi , 243
Nissan , 328
NSU , 3
Opel , 3990
Peugeot , 2432
Piaggio , 2
Pontiac , 1
Porsche , 109
Renault , 1972
Rover , 16
Saab , 29
Seat , 1383
Škoda , 550
Smart , 96
Spyker , 1
Ssangyong , 67
Subaru , 26
Suzuki , 151
Tata , 1
Toyota , 588
TVR , 1
UAZ , 4
VW Volkswagen , 7564
Volvo , 180
Yugo , 33
Zastava , 21

Продажба на автомобили -  во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

18 ноем. 14:27
Линк
, ,

Audi A7 Exclusvie -11

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
23 ноем. 12:37
Линк
, ,

BMW X5 50i 2013 NEUVEZUVAN NOV

26 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 09:11
Линк
,

BMW X5 M paket full oprema F15

32 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 90 000 - 94 999

Денес 15:14 , ,

Seat Leon 2.0

4 750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:58 ,

VW Touran dizel

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:51 Претпријатие , ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI -07

3 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:49 , ,

Peugeot 307 1,6 HDI -08 Facelift

3 550 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 14:43 , ,

Ford Fiesta 1.4tdci 50kw TITANIUM -09

4 550 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 14:43 , ,

AUDI A6 3.0TDI Quattro F1 -05 Mozna Zamena

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:37 Претпријатие ,

Range Rover Sport

42 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 14:31 , ,

Audi A6 Quatro 3.0 itno

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 14:27 , ,

renault megane -04 1.5 dci ful opremen

2 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:24 ,

Renault Megane -06 78kw 106ks

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 14:23 ,

Alfa Romeo 1.9 JTD M

2 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 14:12 , ,

Dodge Caliber 2.0 CRD

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 14:10 Претпријатие , ,

Audi A-3 2.0 tdi 2004god Avto M&S

4 150 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 14:10 Претпријатие , ,

Jaguar X-Type 2.2 dizel 2007god Avto M&S

5 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 14:10 Претпријатие , ,

Ford Focus 1.6 benzin 2005god Avto M&S

3 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 14:09 Претпријатие , ,

Peugeot 407 1.6 hdi 2005 Avto M&S

3 750 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 14:09 Претпријатие , ,

Renault Modus 1.2 benzin i plin -06 Avto M&S

2 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 14:09 Претпријатие , ,

Opel Agila 1.2 benzin/plin 2007god Avto M&S

2 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 14:09 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.7 cdti -10 Avto M&S

4 100 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 14:07 , ,

BMW Z4 2.2I -04

8 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 14:05 Претпријатие ,

Opel Insignia 2.0 CDTI Najvisoko nivo na oprema

6 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 14:04 ,

Ford Fiesta

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 14:03 , ,

AUDI TT 2.0 FSI-T 200PS -08 FULL MOZE ZAMENA

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 14:03 ,

Mercedes-Benz CLA 200cdi sport

17 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 14:03 ,

OPEL ASTRA

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 14:03 , ,

Audi A5

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:02 , ,

FORD MONDEO 2.2 TDCI 200HP -11 AUTOMATIC MOZNA ZAM

9 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:59 , ,

VW Passat 2.0 TDI 140HP 4x4 ne e od uvoz

9 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 0 - 4 999
Денес 13:59 , ,

VW Caddy -13

9 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 13:58 , ,

Mercedes-Benz S 350

17 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:51 ,

MERCEDES-BENZ E300 BlueTEC HYBRID

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 13:46 ,

Audi A4 2.0 TDI

5 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:44 ,

Audi Q7 3.0 240hp

17 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 13:43 , ,

Audi A8

7 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 13:41
Линк
,

MERCEDES-BENZ B180 1.6 BENZIN NEWFACE STAKLO REG.MK -12

9 700 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 13:35 ,

Seat Leon 2.0 TDI 150hp

12 400 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 13:35 Претпријатие , ,

VW PASSAT 1.6 TDI DSG COMFORLINE AVTO MIRO

15 990 ЕУР

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 13:32 Претпријатие , ,

Volkswagen Passat B7 1.6tdi 77kw 2014 god

8 399 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 13:32 , ,

Mercedes-Benz ML 280 cdi

13 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 13:31 Претпријатие , ,

VW TIGUAN 2.0 TDI COMFORLINE AVTO MIRO

19 990 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 13:31 Претпријатие , ,

BMW 318 2.0 D GPS NAVI AVTO MIRO

13 300 ЕУР

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 13:31 Претпријатие , ,

BMW 318 GT 2.0 D PANORAMA 117000KM AVTO MIRO

14 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 13:27 Претпријатие , ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.2 8 VENTILI AVTO MIRO

3 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 13:25 , ,

Citroen C4 1.4 16v benzin -05

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 80 000 - 84 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија. Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3. Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.

 

Продажба на автомобили - половни коли

На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично. Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.

Увоз на половни автомобили во Македонија

Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој  соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.

 

Продажба на автомобили - нови автомобили

На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.

 

Замена на возила

Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.

 

Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток