Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 24
Aixam , 8
Alfa Romeo , 672
Alpina , 4
Audi , 3955
Bentley , 6
BMW , 3862
Cadillac , 7
Chevrolet , 728
Chrysler , 57
Citroën , 1816
Corvette , 2
Dacia , 137
Daewoo , 105
Daihatsu , 46
DeTomaso , 1
Dodge , 50
Fiat , 1718
Ford , 2262
GMC , 2
Great Wall , 14
Honda , 293
Hummer , 11
Hyundai , 505
Infiniti , 6
Isuzu , 2
Jaguar , 87
Jeep , 177
Kia , 443
KTM , 2
Lada , 181
Lancia , 91
Land Rover , 203
Landwind , 1
Lexus , 38
Lifan , 1
Lincoln , 2
Maserati , 4
Maybach , 4
Mazda , 488
Mercedes-Benz , 3861
MG , 2
MINI , 208
Mitsubishi , 258
Nissan , 399
NSU , 3
Opel , 4278
Peugeot , 2649
Piaggio , 2
Pontiac , 1
Porsche , 121
Renault , 2137
Rover , 20
Saab , 32
Seat , 1535
Škoda , 596
Smart , 107
Spyker , 1
Ssangyong , 72
Subaru , 28
Suzuki , 170
Tata , 1
Tesla , 1
Toyota , 641
TVR , 1
UAZ , 11
VW Volkswagen , 8260
Volvo , 187
Yugo , 34
Zastava , 22

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

19 септ. 11:57
Линк
, ,

Mercedes c-class w205 220 cdi-2016

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999
22 септ. 17:28
Линк
, ,

Mercedes-Benz CLA 220CDI 170HP AMG

20 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 110 000 - 119 999
14 септ. 13:57
Линк
, ,

AUDI TT 2.0 Neuvezuvano! 80.000 km

11 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 75 000 - 79 999

Денес 01:25 , ,

Audi A4

7 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:19 ,

MERCEDES B 200 CDI 143KS 6brzini 2007 GODINA

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:57 ,

Peugeot 308 2008

4 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 00:38 ,

Audi A6 Quattro V8 Automatic 4.2 335KS

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:35 ,

Saab 9-3 1.9 TiD uvezen od Svajcarija

Година: 2007
Километража: 0 - 4 999
Денес 00:24 , ,

VW Touran 1.9 tdi

7 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:19 ,

VW CC 2.0 Tdi bluemotion 2015

22 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 00:15 , ,

Fiat Grande Punto 2007 1.9D 131ks

3 250 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 00:12 ,

Mercedes-Benz S 320 170kw 2008 top full kasko

15 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 00:10 , ,

Smart For Two coupe

3 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 00:06 ,

Ford Focus 2007

2 799 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:50 , ,

VW Passat 2.0tdi 2007

9 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:45 , ,

Peugeot 308 1.6 HDI

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 23:38 , ,

Citroen C5 2.0hdi 140ks so full oprema i hidraulika

5 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:36 ,

Opel Astra J 1.4 74 kw 2011 COSMO

6 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 23:31 , ,

Peugeot 4007 full oprema 2008

9 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:31 , ,

Opel Zafira 1.9 2006

5 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 23:30 ,

Peugeot 407 2.0hdi

4 350 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:27 ,

Renault Laguna 2.0 dci

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 23:25 ,

Audi A6 2.0 TDI

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:22 , ,

Seat Leon 1.4 benzin 2008

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:15 ,

BMW 120D Automatic 2006

5 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:11 ,

Bmw X1 2.0d 177ks x-drive

15 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 23:10 Претпријатие ,

VW JETTA 1.9 TDI 105 ks.2007 god

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 22:58 Претпријатие ,

AUDI A5 3.0 TDI 204 ks.2015 god. 2 x S-LINE

18 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:55 , ,

VW Passat 2.0 Tdi 2008 Common Rail

5 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 22:55 , ,

Renault Megane 2010 dizel

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 22:53 ,

Mercedes-Benz E220 CDI Classic

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:52 ,

BMW X5 4.8 benzin

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 22:51 , ,

Citroen C3 Pluriel

2 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:50
Линк
, ,

Audi A4 Avant Business Line 2.0TDI 150HP

17 800 ЕУР

Година: 2017
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 22:48 ,

Audi S4 3.0 TFSI 333 HP

24 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 22:44
Линк
, ,

Audi A4 Avant Business Line 2.0TDI 150HP

17 800 ЕУР

Година: 2017
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 22:33 , ,

Renault Scenic Exclusive 1.5 DCi 2008

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 22:21 ,

Audi Q7 3.0 TDI quattro S - Pro Line

Година: 2015
Километража: 90 000 - 94 999
Вчера 22:21 , ,

Peugeot 5008 150ks 2015

9 700 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 22:18 , ,

VW GOLF 1.9 TDI 105KS GOAL EDITION -2007

4 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 22:16 ,

Audi A8 4.0 dizel 2005

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 22:13 , ,

Mercedes-Benz C220 dizel 2007

7 199 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:10
Линк
, ,

VW GOLF 7 2.0 TDI 190 KS R LINE DSG -14

15 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 22:10 , ,

Се продава peugeot 207 2010 г.

4 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 22:06 ,

Audi Q5 3.0tdi s-line 2012

16 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 21:59 , ,

Volvo XC60 dizel 2009

13 899 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 21:58 ,

Mercedes-Benz S320 Long

13 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 21:54 Претпријатие , ,

Ford Focus 1.6tdci 66kw TOP KOLA

4 250 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 21:52 , ,

VW Polo 2007 dizel so 224.000km

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:49 , ,

BMW 730 2009 moze i zamena

23 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 21:33 ,

BMW 320

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:28 ,

Mercedes-Benz E 220 cdi blueefficiency 2009

10 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 21:28 ,

BMW 320d sport

10 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации