Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 27
Aixam , 9
Alfa Romeo , 692
Alpina , 6
Audi , 4152
Bentley , 5
BMW , 4105
Cadillac , 7
Chevrolet , 783
Chrysler , 55
Citroën , 1880
Corvette , 1
Dacia , 154
Daewoo , 109
Daihatsu , 48
DeTomaso , 2
Dodge , 54
Fiat , 1777
Ford , 2349
GMC , 3
Great Wall , 12
Honda , 309
Hummer , 17
Hyundai , 544
Infiniti , 6
Isuzu , 3
Jaguar , 84
Jeep , 181
Kia , 472
KTM , 2
Lada , 194
Lancia , 91
Land Rover , 229
Landwind , 1
Lexus , 40
Lifan , 2
Lincoln , 2
Maserati , 3
Maybach , 4
Mazda , 542
Mercedes-Benz , 4090
MG , 2
MINI , 240
Mitsubishi , 276
Nissan , 425
NSU , 3
Opel , 4502
Peugeot , 2799
Piaggio , 2
Pontiac , 1
Porsche , 149
Renault , 2225
Rover , 20
Saab , 34
Seat , 1640
Škoda , 622
Smart , 119
Spyker , 2
Ssangyong , 75
Subaru , 27
Suzuki , 177
Tesla , 3
Toyota , 678
TVR , 1
UAZ , 12
VW Volkswagen , 8582
Volvo , 202
Yugo , 35
Zastava , 22

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

24 јун. 11:04
Linku:
, ,

2004 Jeep Cherokee 3.7L

7 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 18:43
Linku:
,

Alfa Romeo 147

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
24 јун. 12:14
Linku:
,

Chevrolet Cruze 2011, 2.0 TDI, 125ks

5 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 21:51 , ,

Mercedes-Benz E 350

Година: 2010
Километража: 30 000 - 34 999
Денес 21:51 ,

Fiat Punto 3 1.2 44kw benzin i plin

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 70 000 - 74 999
Денес 21:47 ,

AUDI A4 2.0 TDI 125KW S-LINE NAJNOV UVOZ CH

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 21:47 , ,

Honda Accord 2005 godina od prv gazda

6 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 21:45 Претпријатие ,

Nissan Micra 1.4 benzin 90ks 2006 cabrio

3 550 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 21:45 Претпријатие ,

VOLVO XC 60 2.4 D5 215 KS 2013 GOD R-DESIGN MK TABLI !!!

16 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 21:44 Претпријатие ,

VW Polo 1.2tdi 75ks 2011 bluemotion

5 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 21:20 , ,

VW Jetta 2008 dizel

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 21:17 , ,

TOYOTA AYGO 2008

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 20:59 , ,

Mercedes-Benz E280 2006

5 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 20:22 , ,

Се продава рено клио

3 950 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 19:54 ,

Se prodava golf 6

7 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 19:53 ,

Pezo 307 1.6 hdi

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 19:43 , ,

BMW X5 3.0

16 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 19:39 ,

Peugeot 407 2.0 hdi 125kw

2 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 25 000 - 29 999
Денес 19:09 , ,

Renault Kadjar prv sopstvenik

Година: 2019
Километража: 35 000 - 39 999
Денес 18:44 , ,

PORSCHE CAYENNE SPORT

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 18:43
Linku:
,

Alfa Romeo 147

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 18:43
Linku:
, ,

Mitsubishi Lancer 2008 [CENATA NE E FIKSNA!!]

9 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 18:32
Linku:
, ,

VW Volkswagen Passat - 2.0 TDI Business Edition НЕУВЕЗУВАН

16 200 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 18:21 , ,

Fiat Panda 1.2 benzin so atest plin 2008

2 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 18:13 , ,

Se prodava Toyota Corolla D-4D

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 18:11 , ,

Astra 1.4 atestplin ne uvezena 2008god.

2 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 17:53 ,

Mercedes CLA 200 AMG ����

24 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 17:43 ,

VW Touran dizel 2011

9 750 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 17:20 ,

Seat Leon Cupra 2007

8 500 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 16:23 , ,

Opel Astra G 1.4 twinport 2010 prv gazda

3 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 16:21 , ,

FIAT 500 1.4-16v(100hp)*SPORT*Full Oprema!!!

4 599 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 16:07 , ,

VW TOURAN 1.9TDI 77KW 2009GODINA FACELIFT FULL OPREMA

6 150 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:18 ,

VW Golf 5 2007 4x4 170 ps

5 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:16 Претпријатие ,

Citroen C4 Grand Picasso sedum sedista 1.6hdi registrirana

4 150 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 15:16 Претпријатие ,

VW Golf 6 2.0 TDI 110ks model 2010 novo vozilo

6 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:16 Претпријатие ,

Hyundai Getz 1.1 benzin klima model 2008 novo vozilo

2 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 15:15 Претпријатие ,

Hyundai i30 1.6 CRDI 90ks model 2008 servisna kniga novo

4 499 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 15:15 Претпријатие ,

Mazda 6 2.0 dizel 140ks model 2009 servisna kniska nova

6 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 15:15 Претпријатие ,

Opel Astra gtc 1.4 benzin redizajn model 2008 perfektna

3 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:14 Претпријатие ,

Mercedes-Benz C 200cdi redizajn model 2005 perfekten

5 399 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:13 Претпријатие ,

Fiat Punto 1.2 benzin plin model 2006 registrirana do 6.2023

2 150 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 14:56 , ,

Prodavam Alfa romeo 1.6 twin spark

1 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:52
Linku:
, ,

BMW 530

16 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:52 , ,

AUDI A4 2.7 AUTOMATIC

11 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 14:48 , ,

Се продава BMW 1 М-пакет

18 300 ЕУР

Година: 2018
Километража: 30 000 - 34 999
Денес 14:47 ,

Се продава Ford Focus 2010 TDCI Titanium

3 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:25 , ,

PORSCHE CAYENNE SPORT

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 13:52 , ,

Ford Focus 1.6 TDCI 2005

3 050 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 13:35 , ,

Audi A3 1.9 TDI Coupe 2007

6 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 13:12
Linku:
, ,

BMW 730 Xdrive

27 000 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 13:00 , ,

Se prodava

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации