Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 23
Aixam , 7
Alfa Romeo , 543
Alpina , 4
Audi , 3446
Bentley , 5
BMW , 3226
Cadillac , 6
Chevrolet , 693
Chrysler , 45
Citroën , 1594
Corvette , 2
Dacia , 104
Daewoo , 90
Daihatsu , 33
DeTomaso , 1
Dodge , 45
Ferrari , 1
Fiat , 1526
Ford , 1952
GMC , 2
Great Wall , 13
Honda , 261
Hummer , 9
Hyundai , 437
Infiniti , 4
Isuzu , 2
Jaguar , 64
Jeep , 159
Kia , 398
KTM , 2
Lada , 112
Lancia , 77
Land Rover , 193
Landwind , 1
Lexus , 38
Lifan , 1
Lincoln , 2
Maserati , 4
Maybach , 4
Mazda , 395
Mercedes-Benz , 3265
MG , 2
MINI , 168
Mitsubishi , 235
Nissan , 321
NSU , 3
Opel , 3501
Peugeot , 2289
Piaggio , 2
Pontiac , 1
Porsche , 99
Renault , 1532
Rover , 7
Saab , 22
Seat , 1313
Škoda , 553
Smart , 71
Ssangyong , 71
Subaru , 24
Suzuki , 154
Tata , 1
Toyota , 571
TVR , 1
UAZ , 9
VW Volkswagen , 6954
Volvo , 172
Yugo , 28
Zastava , 19

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

Вчера 21:38
Линк
,

Chevrolet Spark 1.2 nov uvoz CH klima 2011 staklo

3 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
23 јун. 11:03
Линк
Претпријатие ,

VW Up move up 1.0 60HP 85.000km 2016

6 999 ЕУР

Година: 2016
Километража: 80 000 - 84 999
12 јун. 15:26
Линк
, ,

Dodge Caliber 2.0 dizel 2009

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999

Денес 00:23 , ,

Opel Astra 1.7 dizel 2006

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 00:22 , ,

Bmw 525D x-drive 4x4

9 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 00:18 , ,

BMW 530

25 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:14 , ,

BMW X5

25 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 00:03 ,

Mitsubishi Lancer 2009 benzin plin

5 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:03 , ,

Mercedes ml 320 4×4

12 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 00:03 , ,

BMW X3 2.0d MakKar

9 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 00:01 , ,

Skoda Fabia 1.2 plin neuvezuvana

3 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 00:00 , ,

VW Passat CC 2.0 140 ks 180.000km

15 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 23:59 , ,

Seat Leon 2.0 140ps

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:57 , ,

Renault Megane 1.5 dci euro 5

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 23:54 ,

VW Polo 2008 1.2 benzin

3 299 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:53 Претпријатие , ,

Ford Focus 1.5tdci 70kw 2016

7 700 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 23:52 , ,

Skoda Fabia 1.2 plin neuvezuvana

3 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:50 , ,

VW Golf 5 2008 1.4 benzin i plin

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:46 , ,

Fiat Ducato pali vozi

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 450 000 - 499 999
Вчера 23:46 ,

Ford Focus Kabrio coupe C/C

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 23:44 Претпријатие , ,

Ford Focus 1.5tdci 70kw 2016

7 700 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 23:38 , ,

Mercedes-Benz B200 140ks 2006

5 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:37 ,

BMW X3 2.0d xdrive

11 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 23:31 ,

VW Passat

18 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:31 , ,

Peugeot 307

2 850 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:26 , ,

FIAT G. PUNTO dizel 1.3 Ful oprem. i registrirano

4 100 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:25 ,

Peugeot 307 cc Cabriolet

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 80 000 - 84 999
Вчера 23:23 , ,

Audi A5 Sportback

16 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:22 , ,

Bmw X3 2.0D 2008 Makkar

11 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 23:18 , ,

VW Passat CC 170ks 2010

10 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:18 , ,

VW Passat 2.0tdi 2010

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 23:15 , ,

Audi Q7 3.0 Sline

8 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 23:14 , ,

Lancia Delta 1.4 T-Jet 150ks prv sopstvenik

5 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 23:13 ,

AUDI A6 3.0TDI V6 QUATTRO 2013GOD 182 000KM

17 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 23:05 , ,

VW Golf

9 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 65 000 - 69 999
Вчера 22:59 ,

Mercedes-Benz E320 Evo 2008

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:54 , ,

Opel Insignia

8 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 22:49 ,

Audi A6 tdi Quatro 2006

5 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:49 ,

BMW X5 3.0d

13 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 22:48 Претпријатие ,

Seat Altea 2.0TDI DSG -05 Germanska Navigacija

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 22:42 Претпријатие ,

Bmw 530D gt panorama 2009 8g automatic AutoPlac Memo

17 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 22:39 , ,

Mazda 6 benzin 2007

4 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 22:33 , ,

Fiat Bravo multijet 1.9 2007

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 22:30 ,

Се ПРОДАВА

7 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:25 ,

BMW 535d twinturbo 272 hp

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:23
Линк
Претпријатие ,

Peugeot 207 CC 1.6 vti 88kw 120hp

4 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 22:21 , ,

Mercedes-Benz C200 cdi

9 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 22:17 , ,

Bmw f10 520 d 2014

17 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 22:15
Линк
Претпријатие ,

Bmw 740D xdrive 306hp full oprema 2011

17 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:15
Линк
, ,

VW Passat "R-Line Exterior", DSG, NAV, CAM

28 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 65 000 - 69 999
Вчера 22:12 ,

MERCEDES C200 AVANTGARDE

9 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 22:10 ,

MERCEDES C200 AVANTGARDE

9 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 22:10 , ,

VW Tiguan r-line ultra full oprema

35 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 0 - 4 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации