Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 24
Aixam , 8
Alfa Romeo , 541
Alpina , 5
Audi , 3507
Bentley , 6
BMW , 3315
Cadillac , 6
Chevrolet , 710
Chrysler , 42
Citroën , 1619
Corvette , 2
Dacia , 106
Daewoo , 89
Daihatsu , 39
DeTomaso , 1
Dodge , 51
Fiat , 1541
Ford , 1939
GMC , 2
Great Wall , 15
Honda , 272
Hummer , 8
Hyundai , 432
Infiniti , 6
Isuzu , 2
Jaguar , 69
Jeep , 161
Kia , 403
KTM , 2
Lada , 116
Lancia , 72
Land Rover , 193
Landwind , 1
Lexus , 37
Lifan , 1
Lincoln , 2
Maserati , 6
Maybach , 4
Mazda , 404
Mercedes-Benz , 3328
MG , 2
MINI , 168
Mitsubishi , 245
Nissan , 322
NSU , 3
Opel , 3570
Peugeot , 2317
Piaggio , 2
Pontiac , 1
Porsche , 104
Renault , 1552
Rover , 9
Saab , 22
Seat , 1327
Škoda , 548
Smart , 74
Spyker , 1
Ssangyong , 70
Subaru , 29
Suzuki , 153
Tata , 1
Tesla , 2
Toyota , 570
TVR , 1
UAZ , 13
VW Volkswagen , 7047
Volvo , 177
Yugo , 30
Zastava , 19

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

Вчера 18:18
Link:
,

Jeep Commander 3.0crd 4x4 off road

15 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
17 окт. 16:50
Link:
, ,

Renault Clio 1.5dci 2006

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:40
Link:
,

Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD nov uvoz CH registrirana MK

19 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999

Денес 16:32 , ,

Audi A4 2.0 143k Sline -09

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 16:26 , ,

VW Golf 7 1.2 TSI bluemotion

11 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 16:26 , ,

VW Passat 2.0 TDi Highline bluemotion

12 500 ЕУР Price Reduced

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 16:26 , ,

Citroen Cactus 1.6hdi 100hp euro6 full oprema 2017

8 990 ЕУР

Година: 2017
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 16:25 ,

Opel Astra J 2.0 cdti sport tour 2010

6 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 16:19 , ,

BMW 320d neuvezuvano

6 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 16:18 ,

Audi A4 2012 top

11 300 ЕУР Price Reduced

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 16:16 ,

Ford Focus 2008

4 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 0 - 4 999
Денес 16:12 ,

Audi A8 4.2 Quattro

32 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:04 ,

Seat Leon 1.6tdi 2011

7 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 15:54 , ,

Mercedes-Benz E 220 CDI automatic

10 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 15:44 ,

Fiat Panda 1.2 uvoz CH klima 2010 top

3 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 60 000 - 64 999
Денес 15:44 ,

VW Touran 1.4 TSI nov uvoz CH automatic fabrika

5 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 15:44
Link:
,

VW Passat 2.0 TDI nov uvoz CH 2016 automatic novo

13 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 15:44 , ,

Mazda 5

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:41 ,

FIAT PANDA 1.2������������UVOZ CH KLIMA 2010 TOP!!!

3 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 60 000 - 64 999
Денес 15:41 Претпријатие , ,

BMW 320 X-drive 4x4

9 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:40 ,

VW TOURAN 1.4 TSI������������NOV UVOZ CH AUTOMATIC FABRIKA!

5 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 15:40 , ,

Renault Megane

10 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 40 000 - 44 999
Денес 15:40
Link:
,

Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD nov uvoz CH registrirana MK

19 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 15:40 ,

Fiat Punto 1.4 turbo benzin 88kw 2009

3 790 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 15:40 , ,

Opel Astra 1.7cdti 2005

2 600 ЕУР Price Reduced

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:40
Link:
,

VW PASSAT 2.0TDI��������NOV UVOZ CH'2016!AUTOMATIC NOVO!!

13 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 15:39
Link:
,

JEEP GRAND CHEROKEE 3.0 CRD������������NOV UVOZ CH, REG. MK!

19 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 15:36 , ,

Jaguar XF 3.0 D -10 servisna knishka

16 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 15:32 ,

BMW 530D M

19 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 15:31 , ,

BMW 320d 177HP -09

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:27 , ,

Ford C-Max, 1,6 Hdi, TOP auto

4 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 15:21 , ,

Seat Ibiza 1.2TDI ekstra socuvana 2012

4 699 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 15:21 ,

Citroen C4

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 15:11 , ,

VW Touareg 2014 V6 4x4

28 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 15:08 Претпријатие , ,

MERCEDES-BENZ S350 Long AMG

Година: 2016
Километража: 45 000 - 49 999
Денес 15:05 Претпријатие , ,

VW Passat 1.6TDI 120ks kako nov

20 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 25 000 - 29 999
Денес 15:04 ,

Audi A4 2.0tdi 140hp facelift

12 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 15:00 , ,

Fiat Grande Punto 1.3 dizel 2005

3 350 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 14:54 , ,

Alfa Romeo 159 2.4 jtd -08 full oprema 210ks

3 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 14:47 , ,

Peugeot 407 2.0 HDI 136/170KS coupe

7 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 14:43 , ,

Ford Fiesta 1.25 benzin i plin

6 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 85 000 - 89 999
Денес 14:31 ,

VW Passat

11 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 14:27 , ,

Renault Fluence 1.5 dci neuvezuvano

5 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 14:26 Претпријатие , ,

Volvo C30 1.6d 110ks 2007

4 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 14:26 Претпријатие , ,

Opel Agila 1.2i 85ks 2008

3 850 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 14:26 Претпријатие , ,

Mitsubishi Colt 1.3i 95ks 2009 Pure Tec

3 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 14:25 , ,

Audi A6 3.0 quattro 245ks

Година: 2011
Километража: 350 000 - 399 999
Денес 14:25 Претпријатие , ,

Mitsubishi Colt 1.5Di-D 95ks 2008

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 14:24 Претпријатие , ,

Toyota Aygo 1.0i 2015 Euro 6

6 200 ЕУР

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 14:24 Претпријатие , ,

Chevrolet Spark 1.0i 2013

4 250 ЕУР

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 14:24 Претпријатие , ,

Kia Picanto 1.1i Trend

3 150 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 14:24 Претпријатие , ,

Citroen C1 1.0i 70ks 2008

3 250 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации