Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 25
Aixam , 9
Alfa Romeo , 562
Alpina , 6
Audi , 3669
Bentley , 5
BMW , 3496
Cadillac , 7
Chevrolet , 743
Chrysler , 41
Citroën , 1653
Corvette , 1
Dacia , 114
Daewoo , 90
Daihatsu , 41
DeTomaso , 2
Dodge , 53
Fiat , 1573
Ford , 2006
GMC , 3
Great Wall , 12
Honda , 281
Hummer , 9
Hyundai , 474
Infiniti , 6
Isuzu , 2
Jaguar , 66
Jeep , 155
Kia , 436
KTM , 2
Lada , 127
Lancia , 74
Land Rover , 219
Landwind , 1
Lexus , 36
Lifan , 2
Lincoln , 2
Maserati , 3
Maybach , 4
Mazda , 438
Mercedes-Benz , 3513
MG , 2
MINI , 182
Mitsubishi , 255
Nissan , 361
NSU , 3
Opel , 3749
Peugeot , 2423
Piaggio , 2
Pontiac , 1
Porsche , 122
Renault , 1612
Rover , 11
Saab , 24
Seat , 1427
Škoda , 570
Smart , 81
Spyker , 1
Ssangyong , 72
Subaru , 28
Suzuki , 161
Tesla , 2
Toyota , 578
TVR , 1
UAZ , 12
VW Volkswagen , 7253
Volvo , 181
Yugo , 28
Zastava , 19

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

22 мај 17:09
Линк
,

Suzuki JIMNY

Година: 2019
Километража: 40 000 - 44 999
20 мај 11:20
Линк
, ,

Mazda 6 2.2 Skyactiv I-Loop 175ks

17 990 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
23 мај 20:22
Линк
, ,

Opel Astra dizel 2005 besprekorno socuvana

3 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 17:00 Претпријатие ,

Peugeot 5008 1.6hdi facelift 2010

5 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:56 Претпријатие , ,

NISSAN QASHQAI 4X4 2.0 DCI AUTOMATIC NE UVEZEN

11 290 ЕУР

Година: 2012
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 16:22 Претпријатие ,

Audi A7 3.0 TDI quattro 150kw 2012

20 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 16:23 , ,

Opel Astra G 1.4 twinport 2010 prv gazda

3 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 16:22 , ,

VW Touran 1.9TDI 77kw facelift 2009 full oprema

5 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:22 , ,

Fiat Punto Evo 1.3 M-Jet euro 5 2011 panorama dinamic

4 850 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 15:56 , ,

Jeep Patriot 2.2crd 163ks 4x4 limited 2011

10 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:30 , ,

Porsche Cayenne 2017 dizel

72 990 ЕУР

Година: 2017
Километража: 55 000 - 59 999
Денес 15:18 ,

VW Golf 5 2007 4x4 170 ps

5 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:11 , ,

Ford Focus 1.6cdti 66kw 2008 perfekten

3 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 15:02 Претпријатие ,

Volvo V40 84 KW 2013

10 600 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:57 , ,

Peugeot Bipper tovarno

8 700 ЕУР

Година: 2014
Километража: 70 000 - 74 999
Денес 14:43 ,

VW Golf 1.9tdi goal

3 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:35 Претпријатие , ,

Ford Fiesta 1.4tdci dizel 5 litara na 100 klima

1 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 14:30 ,

Ford Ka 1.2 benzin 2009 unikat

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
28 јан. 09:08 ,

Mercedes-Benz E 350cdi bluetech amg pack

Година: 2010
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 14:23 ,

Mercedes-Benz E 350 cdi bluetech amg pack

Година: 2010
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 14:20 Претпријатие , ,

Citroen C5 1.6 HDI 80 KW

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 14:12 Претпријатие ,

Citroen Berlingo 1.6hdi klima 2008

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:12 Претпријатие ,

BMW 320D 163ks E90 elleta 2006

5 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:10 , ,

BMW F10 520D 16V 185KS 7 Speed Individual Extra Full Oprema

13 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:04 Претпријатие , ,

Mercedes-Benz B180 CDI

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 13:58 Претпријатие ,

Bmw GT 320d navi automatic sport 2016

17 555 ЕУР

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 13:57 , ,

Opel Vectra 1.9 150ps nema registracija

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 13:49 , ,

Mercedes-Benz CLK 240

9 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 13:48 Претпријатие ,

Skoda Citigo 1.0 60hp

6 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 13:45 Претпријатие ,

Nissan Qashqai 1.5Dci 110hp business

12 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 13:42 ,

BMW 730XDRIVE 2015 CARBON CORE 195kw

65 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 13:39
Линк
,

Bmw 535D GT 8G 313ks xDrive

26 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:34 , ,

Mitsubishi Colt 1.3

4 650 ЕУР

Година: 2009
Километража: 55 000 - 59 999
Денес 13:39 Претпријатие ,

Audi A4 allroad quattro 3.0TDI 218HP S-tronic

28 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации