Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 17
Aixam , 5
Alfa Romeo , 413
Alpina , 4
Audi , 2505
Bentley , 2
BMW , 2399
Cadillac , 5
Chevrolet , 580
Chrysler , 31
Citroën , 1240
Corvette , 1
Dacia , 79
Daewoo , 60
Daihatsu , 25
DeTomaso , 1
Dodge , 39
Ferrari , 1
Fiat , 1228
Ford , 1545
GMC , 2
Honda , 221
Hummer , 8
Hyundai , 348
Infiniti , 3
Isuzu , 1
Jaguar , 53
Jeep , 141
Kia , 309
KTM , 1
Lada , 70
Lancia , 61
Land Rover , 152
Landwind , 1
Lexus , 28
Lifan , 1
Lincoln , 2
Maserati , 2
Mazda , 297
Mercedes-Benz , 2544
MG , 2
MINI , 115
Mitsubishi , 199
Nissan , 231
NSU , 3
Opel , 2430
Peugeot , 1693
Piaggio , 2
Pontiac , 1
Porsche , 88
Renault , 1039
Rover , 3
Saab , 5
Seat , 957
Škoda , 487
Smart , 39
Ssangyong , 52
Subaru , 26
Suzuki , 122
Tata , 1
Toyota , 452
TVR , 1
UAZ , 4
VW Volkswagen , 5041
Volvo , 127
Yugo , 21
Zastava , 14

Продажба на автомобили -  во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

Вчера 11:50
Линк
, ,

BMW 528i XDrive

21 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 110 000 - 119 999
16 ноем. 22:50
Линк
, ,

Toyota Corolla 1.4, 07 prv gazda, odlichna

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
18 ноем. 17:44
Линк
, ,

Renault Megane Kabriolet So Staklen Panorama Krov

8 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 85 000 - 89 999

Денес 15:29 , ,

VW Golf 5 TDI -06 Trendline 77kw

4 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:25 , ,

Smart For Two

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 15:23 ,

FORD MONDEO 2.0 TDCI TITANIUM !!!! 75 000km

15 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 70 000 - 74 999
Денес 15:20 , ,

Audi Quattro 3.0

8 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 65 000 - 69 999
Денес 15:19 , ,

RENAULT SCENIC 1.5 DCI 110KS -10 X-MOD

4 499 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 15:14 , ,

Seat Leon 2.0

4 750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:58 ,

VW Touran dizel

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:51 Претпријатие , ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI -07

3 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:49 , ,

Peugeot 307 1,6 HDI -08 Facelift

3 550 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 14:43 , ,

Ford Fiesta 1.4tdci 50kw TITANIUM -09

4 550 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 14:37 Претпријатие ,

Range Rover Sport

42 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 14:31 , ,

Audi A6 Quatro 3.0 itno

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 14:24 ,

Renault Megane -06 78kw 106ks

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 14:23 ,

Alfa Romeo 1.9 JTD M

2 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 14:12 , ,

Dodge Caliber 2.0 CRD

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 14:10 Претпријатие , ,

Jaguar X-Type 2.2 dizel 2007god Avto M&S

5 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 14:09 Претпријатие , ,

Renault Modus 1.2 benzin i plin -06 Avto M&S

2 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 14:09 Претпријатие , ,

Opel Agila 1.2 benzin/plin 2007god Avto M&S

2 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 14:09 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.7 cdti -10 Avto M&S

4 100 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 14:05 Претпријатие ,

Opel Insignia 2.0 CDTI Najvisoko nivo na oprema

6 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 14:03 , ,

AUDI TT 2.0 FSI-T 200PS -08 FULL MOZE ZAMENA

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 14:03 ,

Mercedes-Benz CLA 200cdi sport

17 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 14:03 , ,

Audi A5

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:02 , ,

FORD MONDEO 2.2 TDCI 200HP -11 AUTOMATIC MOZNA ZAM

9 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:59 , ,

VW Passat 2.0 TDI 140HP 4x4 ne e od uvoz

9 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 0 - 4 999
Денес 13:59 , ,

VW Caddy -13

9 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 13:58 , ,

Mercedes-Benz S 350

17 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:51 ,

MERCEDES-BENZ E300 BlueTEC HYBRID

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 13:44 ,

Audi Q7 3.0 240hp

17 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 13:35 ,

Seat Leon 2.0 TDI 150hp

12 400 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 13:35 Претпријатие , ,

VW PASSAT 1.6 TDI DSG COMFORLINE AVTO MIRO

15 990 ЕУР

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 13:32 Претпријатие , ,

Volkswagen Passat B7 1.6tdi 77kw 2014 god

8 399 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 13:32 , ,

Mercedes-Benz ML 280 cdi

13 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 13:31 Претпријатие , ,

VW TIGUAN 2.0 TDI COMFORLINE AVTO MIRO

19 990 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 13:31 Претпријатие , ,

BMW 318 2.0 D GPS NAVI AVTO MIRO

13 300 ЕУР

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 13:31 Претпријатие , ,

BMW 318 GT 2.0 D PANORAMA 117000KM AVTO MIRO

14 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 13:27 Претпријатие , ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.2 8 VENTILI AVTO MIRO

3 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 13:22 Претпријатие , ,

VW PASSAT 1.6 TDI DSG COMFORLINE AVTO MIRO

15 990 ЕУР

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 13:21 Претпријатие , ,

VW TIGUAN 2.0 TDI COMFORLINE AVTO MIRO

19 990 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 13:20 Претпријатие , ,

BMW 318 2.0 D GPS NAVI AVTO MIRO

13 300 ЕУР

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 13:19 Претпријатие , ,

BMW 318 GT 2.0 D PANORAMA 117000KM AVTO MIRO

14 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 13:19 ,

Ford Kuga

13 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија. Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3. Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.

 

Продажба на автомобили - половни коли

На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично. Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.

Увоз на половни автомобили во Македонија

Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој  соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.

 

Продажба на автомобили - нови автомобили

На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.

 

Замена на возила

Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.

 

Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток