Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 23
Aixam , 8
Alfa Romeo , 469
Alpina , 6
Audi , 2966
Bentley , 4
BMW , 2911
Cadillac , 7
Chevrolet , 646
Chrysler , 29
Citroën , 1414
Corvette , 1
Dacia , 82
Daewoo , 73
Daihatsu , 32
DeTomaso , 2
Dodge , 53
Fiat , 1405
Ford , 1704
GMC , 3
Great Wall , 12
Honda , 244
Hummer , 9
Hyundai , 421
Infiniti , 6
Isuzu , 2
Jaguar , 56
Jeep , 143
Kia , 376
KTM , 2
Lada , 89
Lancia , 56
Land Rover , 207
Landwind , 1
Lexus , 33
Lifan , 2
Lincoln , 2
Maserati , 3
Maybach , 4
Mazda , 372
Mercedes-Benz , 2979
MG , 2
MINI , 154
Mitsubishi , 228
Nissan , 312
NSU , 3
Opel , 2789
Peugeot , 1981
Piaggio , 2
Pontiac , 1
Porsche , 108
Renault , 1208
Rover , 7
Saab , 10
Seat , 1158
Škoda , 539
Smart , 55
Spyker , 1
Ssangyong , 60
Subaru , 28
Suzuki , 144
Tesla , 2
Toyota , 515
TVR , 1
UAZ , 12
VW Volkswagen , 5852
Volvo , 145
Yugo , 21
Zastava , 15

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

Денес 05:00
Link:
,

Touran 2.0TDI 06 12 2007

6 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
24 мај 08:41
Link:
Претпријатие ,

Porsche Cayenne 3.0 dizel mk tabli perfekten

26 500 ЕУР Price Reduced

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
17 мај 13:35
Link:
, ,

Ford Focus 1.6TDCi 116ks

7 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999

Денес 05:00
Link:
,

VW Touran 2.0TDI 06 12 2007

6 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 05:00
Link:
,

Touran 2.0TDI 06 12 2007

6 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 04:28 ,

Chevrolet Cruze 2011 2.0TDI 125ks

5 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 04:28 , ,

Ford C Max 1.6t dci facelift klima 5 vrati euro 5

3 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 04:28 ,

BMW 320d 177ks facelift

8 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 04:28 Претпријатие ,

VW Passat CC 2.0 tdi 2013 neuvezuvan highline

13 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 04:28 ,

Suzuki Alto 2007

1 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 00:12 , ,

VW Passat 2.0 TDI

3 800 ЕУР Price Reduced

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 23:02 ,

Jaguar S- Type 2.7 207hp !!Luxury Edition!!

6 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:51 , ,

Honda Insight 1.3 Hybrid

6 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 22:43 , ,

Fiat Punto 1.3 Jtd uvezena od Svajcarija

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 22:11 ,

Seat Cordoba 1.4 TDI 2007 Oдлична!

3 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 21:41 ,

Peugeot 407 2.0 HDI

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 21:34 ,

OPEL CORSA D 1.3 CDTI 55KW UVOZ CH

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 21:31 , ,

Vredi da se vidi so site napraveni servisi

8 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:28 , ,

Vredi da se vidi so site napraveni servisi

8 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:28 ,

Se prodava BMW 320d 2007godina

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 20:58 ,

Fiat Doblo 1.4 benzin i plin moze zamena

3 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:56 ,

VW Passat 170ks 125kw

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:53 , ,

Audi A6 2.0 TDI

19 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 20:50 , ,

Mercedes GL 350

27 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 20:17 ,

Toyota Auris 1.4 D4D

6 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 20:17 , ,

RENAULT MEGANE GT 1.5DCI

Година: 2016
Километража: 35 000 - 39 999
Вчера 20:17 , ,

Mitsubishi Pajero 2015

29 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 20:16 , ,

Golf 7 2.0 TDI

13 700 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 20:16
Link:
,

VW Touareg 3.0 v6 4×4

11 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 20:16 , ,

GOLF 6 1.6 DSG 2011/10

8 599 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 20:10 Претпријатие , ,

Citroen C4 1.4 benzin 90ks so full oprema

2 499 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 19:54 , ,

Peugeot 308 1.6 16v sport edition besprekorna sostojba

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 19:54
Link:
, ,

Bmw 320d F30 xDrive SportPacket

13 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:54 , ,

Audi A3 sedan dizel automatik kupen MK 2019

18 990 ЕУР

Година: 2019
Километража: 80 000 - 84 999
Вчера 19:38 Претпријатие , ,

Daewoo Matiz 2008 112.000km max socuvan

1 450 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 19:38 , ,

VW Golf 6 1.6tdi top

4 950 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:19 , ,

Porsche Cayenne 3.0d 2012g.

34 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:12 , ,

Jeep Patriot 2.2crd 163ks 4x4 limited 2011

10 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:57 Претпријатие , ,

Peugeot 308 1.6hdi 66kw nova

4 450 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 18:50 Претпријатие , ,

Ford Fiesta 1.6tdci 66kw perfektna

4 399 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 18:49
Link:
, ,

***Mercedes C180d FULL LED*** 117000km

21 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 18:39 ,

Ford Kuga Titanium 2010 4x4

10 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 18:30 ,

Ekstra Opel Antara 2008

7 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:30 , ,

VW Golf 5 2007

5 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 25 000 - 29 999
Вчера 18:20 Претпријатие , ,

Peugeot 308 1.6HDI 80ks uvoz Germanija

4 650 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 18:20 Претпријатие , ,

Seat Altea XL 1.9 TDI Stylance Style

6 499 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 18:16 , ,

VW Golf 5 2006

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации