Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 21
Aixam , 6
Alfa Romeo , 275
Alpina , 4
Audi , 2212
Bentley , 4
BMW , 2135
Cadillac , 4
Chevrolet , 486
Chrysler , 18
Citroën , 1065
Corvette , 2
Dacia , 64
Daewoo , 57
Daihatsu , 19
DeTomaso , 1
Dodge , 37
Ferrari , 1
Fiat , 1029
Ford , 1271
GMC , 1
Great Wall , 13
Honda , 176
Hummer , 5
Hyundai , 290
Infiniti , 4
Isuzu , 2
Jaguar , 37
Jeep , 111
Kia , 275
KTM , 1
Lada , 55
Lancia , 37
Land Rover , 164
Landwind , 1
Lexus , 30
Lifan , 1
Lincoln , 1
Maserati , 4
Maybach , 3
Mazda , 233
Mercedes-Benz , 2164
MG , 1
MINI , 123
Mitsubishi , 183
Nissan , 237
NSU , 3
Opel , 1891
Peugeot , 1394
Piaggio , 2
Pontiac , 1
Porsche , 76
Renault , 800
Rover , 3
Saab , 4
Seat , 768
Škoda , 464
Smart , 30
Ssangyong , 44
Subaru , 24
Suzuki , 116
Tata , 1
Toyota , 409
TVR , 1
UAZ , 9
VW Volkswagen , 4229
Volvo , 108
Yugo , 17
Zastava , 11

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

16 јун. 22:27
Линк
, ,

Fiat Bravo 1.4 benzin i plin so atest 2008

3 390 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
17 јун. 14:45
Линк
,

Jaguar F-Pace 2016 dizel

35 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 19:49
Линк
,

Renault Megane RS Trophy 2020

Година: 2020
Километража: 0 - 4 999

Денес 11:58 , ,

Bmw Coupe 320

7 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:54 Претпријатие , ,

Seat Arona 1.6 tdi nova Avto Miro

13 290 ЕУР

Година: 2019
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 11:53 Претпријатие , ,

Renault Megane led navi Avto Miro

9 990 ЕУР

Година: 2018
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 11:52 Претпријатие , ,

Renault Megane 1.5 DCI Avto Miro

4 490 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 11:50 ,

BMW 525d F10 Swiss

14 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:50 Претпријатие , ,

Skoda Yeti 2.0 TDI perfektna Auto Miro

8 350 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 11:50 ,

BMW 530 d GT FULL OPSION

14 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:48 , ,

BMW 320 D 177 KS NOVO 07 -08

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 11:48 ,

Fiat Doblo 1.9 mulitijet

4 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:46 , ,

Renault Clio Grandtour 1.5DCI limited edition

7 190 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 11:46 ,

Audi A4 2013

12 700 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 11:44 Претпријатие ,

Opel Astra 1.6Cdti 110hp

8 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 11:40 Претпријатие , ,

Citroen Berlingo 1.6 Hdi -12 Euro 5

4 750 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:36 Претпријатие ,

VW Golf 7 1.6Tdi 90hp

13 200 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 11:34 ,

Maserati Ghibli V6 3.0 Diesel

50 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 60 000 - 64 999
Денес 11:33 , ,

Peugeot 508 1.6 hdi -11

8 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 11:26 , ,

Skoda Octavia 1.9tdi 105ks vrs full oprema odlicna sostojba

5 350 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 11:26 , ,

Audi Q7 3.0 tdi neuvezena

25 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 11:25 , ,

VW Passat 1.9 TDI 105ks comfortline besprekoren

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 11:24 ,

Opel Zafira 1.9 cdi 7 sedista

4 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 11:18 ,

Mercedes-Benz ML 320

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:17 ,

Audi q7

13 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 11:15 ,

BMW 320

8 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 15 000 - 19 999
Денес 11:14
Линк
, ,

Insignia,Cosmo,AFL,Bixenon,start/stop,neuvezena

12 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 10:58 ,

VW GOLF 7 1.6 -13

9 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 10:57 , ,

VW Passat 2.0 125KW 170KS DSG -07

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:56 Претпријатие , ,

Audi A3 2.0TDI 140ps 2009 SportBack top sostojba

7 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:55 Претпријатие , ,

Kia Pro Ceed 1.6 crdi EU5J 2013 Auto Zveki

7 200 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 10:51 , ,

BMW 730XD MPAKET INDIVIDUAL -16

Година: 2016
Километража: 95 000 - 99 999
Денес 10:42 ,

VOLVO V40 D3

14 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2017
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 10:39 , ,

MERCEDES E 220 CDI 2018 AMG

45 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 55 000 - 59 999
Денес 10:38 ,

Bmw 530xd gt m paket

16 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:29 ,

Mercedes-Benz B 180 diesel

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 10:27 , ,

Citroen C3 1.4 HDI 2007 perfekten

2 850 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 10:27 Претпријатие ,

Opel Corsa 1.3 CDTI 2008

3 590 ЕУР

Година: 2008
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 10:26 Претпријатие , ,

Chevrolet Captiva 2.0 Dizel 4X4 “7 Sedista”

6 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 10:24 , ,

Mercedes-Benz ML 350 bluetec 2013

28 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:23 , ,

Kia Ceed

5 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 95 000 - 99 999
Денес 10:20 Претпријатие , ,

Peugeot 308 1.6hdi proizvedena 2008 super

4 199 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации