Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 19
Aixam , 6
Alfa Romeo , 148
Alpina , 4
Audi , 1810
Bentley , 3
BMW , 1650
Cadillac , 4
Chevrolet , 348
Chrysler , 9
Citroën , 761
Corvette , 2
Dacia , 51
Daewoo , 24
Daihatsu , 14
DeTomaso , 1
Dodge , 22
Ferrari , 1
Fiat , 692
Ford , 900
GMC , 1
Great Wall , 13
Honda , 120
Hummer , 4
Hyundai , 216
Infiniti , 4
Isuzu , 2
Jaguar , 32
Jeep , 74
Kia , 199
KTM , 1
Lada , 42
Lancia , 26
Land Rover , 114
Landwind , 1
Lexus , 21
Lifan , 1
Lincoln , 1
Maserati , 4
Maybach , 3
Mazda , 160
Mercedes-Benz , 1628
MG , 1
MINI , 93
Mitsubishi , 138
Nissan , 189
NSU , 2
Opel , 1320
Peugeot , 947
Piaggio , 1
Pontiac , 1
Porsche , 72
Renault , 570
Rover , 1
Saab , 2
Seat , 533
Škoda , 380
Smart , 21
Ssangyong , 29
Subaru , 19
Suzuki , 78
Tata , 1
Toyota , 258
TVR , 1
UAZ , 9
VW Volkswagen , 3170
Volvo , 85
Yugo , 11
Zastava , 10

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

20 јун. 10:59
Линк
Претпријатие ,

VW Up move up 1.0 60HP 85.000km 2016

6 999 ЕУР

Година: 2016
Километража: 80 000 - 84 999
12 јун. 15:26
Линк
, ,

Dodge Caliber 2.0 dizel 2009

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 22:15
Линк
Претпријатие ,

Bmw 740D xdrive 306hp full oprema 2011

17 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 18:04 ,

BMW X5 Mpaket vo top sostojba moze zamena

Година: 2016
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 17:58 ,

Bmw x5 M-paket,top sostojba,moze zamena...

Година: 2016
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 17:54 , ,

Bmw 535D M-packet sport 313ps 2011

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 17:49 , ,

Audi A4 -08

10 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:46 , ,

MINI COOPER S 230HP

9 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 17:40 , ,

Audi A6 2.0 TDI

19 950 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 17:38 ,

Peugeot 407 full oprema 2009

4 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 17:37 , ,

Mitsubishi Lancer -09

7 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 85 000 - 89 999
Денес 17:34 Претпријатие ,

Suzuki SX4 1.6 DDIS 2009 90ks

3 990 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 17:29 , ,

VW Passat CC dizel full oprema

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 17:17 ,

Opel Zafira

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:16 ,

Daihatsu Cuore 1.0 benzin 51kw 2008

2 490 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 17:09 , ,

Opel Corsas 1.3 cdti 2009 godina

3 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 17:09 , ,

BMW 320D 2016

25 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 17:08 , ,

Kia Sportage -08 CRDi 2.0 117 ks 4x4 AWD

6 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 17:03 , ,

Golf R line

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 17:03 , ,

Citroen C3 1.1 44kw benzin i plin 2011

4 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 17:03 ,

Audi A4 2.0 TDI 143ks vo odlicna sostojba

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:02 ,

Jeep Compass -12

11 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 17:01 ,

FORD TOURENO 2.0 TDCI NA REALNI 85000KM

Година: 2011
Километража: 80 000 - 84 999
Денес 16:59 , ,

CITROEN C3 1.1 44kw, Benzin - SO PLIN - 2011god.

4 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 16:47 Претпријатие ,

VW Golf 7 1.6TDI 81kw 2014

9 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:43 , ,

BMW 530D F10

18 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:34 , ,

VW Golf 6 2.0TDI 140ks

7 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 16:30 Претпријатие ,

Mercedes-Benz C220D cabrio AMG 2017

32 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 16:29 , ,

Opel Vivaro 8+1 -15

13 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:25 , ,

VW Polo 1.6 -10

5 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:17 , ,

BMW 118d -11 M paket M performance

6 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:16 , ,

Citroen Berlingo 1.6hdi

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 16:09 , ,

Mercedes-Benz CL 500 4 MATIC -11

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 16:08 , ,

Peugeot 407 coupe 2,0hdi

6 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 16:08 , ,

Mercedes-Benz C300h redovno servisiran vo MakAutoStar

34 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 85 000 - 89 999
Денес 15:55 , ,

Honda Civic Type R 400 hp 2016

Година: 2016
Километража: 30 000 - 34 999
Денес 15:55 , ,

RANGE ROVER SPORT 3.6

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:49 ,

Mazda 6 kupena od salon vo Skopje Odlicen

19 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 70 000 - 74 999
Денес 15:49 , ,

BMW X1 sDrive 18D

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 15:49 , ,

GT BMW DIESEL X DRIVE 530 -14

31 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 15:41 , ,

BMW 118D vo odlicna sostojba

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:27 ,

Mercedes-Benz ML 320

13 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:23 ,

Mercedes-Benz C 300

30 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 15:14
Линк
, ,

VW Passat Highline 2.0TDI BMT 150 DSG

19 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:09
Линк
, ,

Ford Mondeo 1.6 TDCI 2016 neuvezuvan

12 800 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 14:57 ,

Bmw 520d M extra sostojba

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 14:52 ,

Mercedes-Benz E 320 CDI 4-Matic Avantgade Sport

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 14:49 ,

VW Passat 2.0 tdi bluemotion

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации